چمن مصنوعی – فروش اینترنتی چمن مصنوعی

اطلاعات پروژه

ارتفاع:25 mm
الیاف:تخت با آوند مرکزی

نام مدلی که در این پروژه کار شده :

چمن مصنوعی مدل مونوفیلامنت


ویژگی‌های مثبت مدل مونوفیلامنت برای این کاربری:

1- ساختار تک رشته‌ای که از انباشته شدن خورده برگ‌ها در درون الیاف چمنی جلوگیری می‌کند

2- الیاف ساخته شده توسط کمپانی معتبر تیولون هلند

3- تراکم بسیار مناسب


ویژگی های منفی مدل مونوفیلامنت برای این کاربری:

1- با توجه به وجود ریز برگ‌های فراوان در محل پروژه اصولاً چمن‌های با ارتفاع 25 تا 35 میلیمتر و تراکم بالا گزینه‌های مناسب‌تری هستند اما کاربری این پروژه فوتبالی بوده و باید چمن فوتبالی در آن اجرا می‌شد.

چمن مصنوعی فوتبال مسکن مهر سمنان

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

عنوان پروژه: نصب و اجرای پروژه چمن مصنوعی فوتبال مسکن مهر سمنان

محل پروژه: سمنان

اجرای پروژه چمن مصنوعی فوتبال مسکن مهر سمنان

یک جامعه شناس و استاد دانشگاه به این موضوع اشاره می کند که ورزش های گروهی مانند فوتبال به دلیل ویژگی جمعی بودن شبیه به جامعه هستند. به همین دلیل، تعلق خاطر مردم به این ورزش بیشتر از ورزش های دیگر است که با هیجان بسیار زیاد آن را دنبال می کنند. ساکنان شهرک مسکن مهمر در سمنان تصمیم گرفته اند تا با راه اندازی زمین فوتبال به افزایش روحیه خود کمک کنند. به همین دلیل، پروژه چمن مصنوعی فوتبال مسکن مهر سمنان از سوی مسئولین این شهرک در ابعاد ۲۳*۴۲ ( که ابعاد استاندارد یک زمین استاندارد فوتسال است) به شرکت چمنزار سپرده شد.

پیشنهاد شرکت چمنزار برای اجرای پروژه چمن مصنوعی فوتبال مسکن مهر سمنان

شرکت چمنزار همواره تلاش می کند تا با ارائه مشاوره های لازم به مشتریانش بهترین انتخاب را پیش روی آنها بگذارد و در پروژه چمن مصنوعی فوتبال مسکن مهر سمنان نیز بدین اصل پایبند بود. در نظر گرفتن دوام و بهره بری طولانی چمن مصنوعی فوتبال اولین ملاک برای انتخاب یک محصول مناسب است.چمن مصنوعی فوتبال که الیاف استاندارد دارد با رعایت مسائل زیر می توانند به چمن هایی ایده آل در زمین های ورزشی تبدیل شوند:

  • ارتفاع الیاف چمن مصنوعی فوتبال باید بین ۵۰ تا ۵۵ میل باشد.
  • لایه زیره (بکینگ) چمن مصنوعی فوتبال باید ۳ لایه باشد تا در برابر نیروهای کششی مقاومت داشته باشد.
  • دیتکس (وزن نخ) چمن مصنوعی فوتبال ابید بالاتر از ۱۲۰۰۰ باشد که به مقاومت سایشی چمن مصنوعی کمک کند.
  • تراکم طولی چمن مصنوعی باید بین ۱۴۰ تا ۱۶۰ باشد تا مقاومت چمن را در برابر فشار و کوبش بالا ببرد.

در پروژه چمن مصنوعی فوتبال مسکن مهر سمنان از چمن مصنوعی مونوفیلامت استفاده شد. این چمن دارای استانداردهای لازم برای اجرای یک زمین فوتبال با کیفیت است. همچنین، باید بدانید که شرکت چمنزار انواع دیگری از چمن های مصنوعی را برای استفاده در زمین های فوتبال پیشنهاد می دهد. برای آشنایی با ویژگی های این چمن های می توانید به فروشگاه چمن مصنوعی وارد شوید.

نگهداری از چمن مصنوعی فوتبال مسکن مهر سمنان

نگهداری از چمن مصنوعی فوتبال مسکن مهر سمنان شامل چند موضوع اصلی می‌­شود که بهتر است در زمان‌ های مشخص انجام گیرد. این چند موضوع را با هم بررسی می­‌کنیم:

عملیات فرچه­‌زنی

این عملیات موجب می ‌­شود که الیاف از یک ­دیگر باز شوند و حالت ۹۰ درجه یا ایستایی کامل پیدا کنند.

عملیات تزریق گرانول و سیلیس

تزریق گرانول و سیلیس قبل از مرحله فرچه‌­ زنی هر سال یک ‌­بار انجام می ‌­شود که به واسطه آن چمن مصنوعی حجم می­‌ گیرد. این عملیات در بالا رفتن مقاومت کوبشی چمن مصنوعی و همچنین انعطاف‌­پذیری زمین ورزش تاثیر بالائی دارد.

 خط کشی مجدد محدوده‌­های بازی

عملیات خط­‌کشی توسط گروه ترمیم و با رنگ سفید انجام می­‌ شود که به بازیابی ظاهر زمین و زیبایی آن کمک می­‌ کند.

شرکت چمنزار به صاحبان پروژه چمن مصنوعی فوتبال مسکن مهر سمنان پیشنهاد داد برای افزایش طول عمر چمن مصنوعی به این موارد پابیند باشند. رعایت این نکات طول عمر چمن مصنوعی فوتبال مسکن مهر سمنان را بسیار بالا می برد و به ۱۰ سال می رساند.

خرید چمن مصنوعی

اگر شما نیز مانند پروژه چمن مصنوعی فوتبال مسکن مهر سمنان می خواهید برای خرید چمن مصنوعی اقدام کنید، می توانید خرید خود را از سایت چمنزار انجام دهید. همچنین، می توانید با متخصصان این مرکز در ارتباط باشید و با مشاوره با آنها برای خرید و نصب چمن مصنوعی اقدام کنید. در پایان به این موضوع اشاره می کنیم که صاحبان پروژه چمن مصنوعی فوتبال مسکن مهر سمنان رضایت کاملی از این پروژه داشتند و این موضوعی است که شرکت چمنزار به شدت به آن پایبند است.