چمن مصنوعی – فروش اینترنتی چمن مصنوعی
تلفن تماس : ۵٧٧٣٢-٠٢١

اطلاعات پروژه

ارتفاع::50 میل
الیاف::منوفیلامنت
مساحت پروژه::960 متر مربع
کارفرما::شهرداری منطقه 19 تهران

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی مدل MG Pro


چمن مصنوعی مدل MG Pro

ویژگی­ های مثبت MG pro برای این کاربری:

  • تراکم بالا
  • طول عمر بالا
  • الیاف مونوفیلامنت
  • مقاوم در برابر کوبش و لگد مال شدن
  • قیمت بسیار مناسب

 

نصب چمن مصنوعی فوتبالی در منطقه ۱۹ تهران

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

نصب چمن مصنوعی فوتبالی ۵۰ میل MG Pro (دومین پژوه شهرداری منقطه ۱۹)

گروه چمنزار در یکی دیگر از پروژه‌های خود موفق به نصب و اجرای چمن مصنوعی فوتبالی در زمین بازی در منطقه ۱۹ تهران گردید. این کار به دستور شهرداری منطقه ۱۹ صورت گرفت. در منطقه ۱۹ تهران زمین‌های فوتبال زیادی وجود دارد که همگی دارای چمن مصنوعی هستند. اکنون ۳۲ زمین دچار مشکلاتی نظیر پوسیدگی شده‌اند و شهردار جدید تصمیم گرفته است با تعویض چمن مصنوعی زمینه را برای ورزش افراد مهیا سازد. شرکت چمنزار تا به حال توانسته است ۲ پروژه را با همکاری خوب مسئولین این منطقه به اجرا درآورد. تصاویری که می‌بینید مربوط به دومین پروژه چمن مصنوعی در زمین فوتبال منقطه ۱۹ تهران هستند.

 

انتخاب چمن مصنوعی MG Pro برای زمین فوتبال در منطقه ۱۹ تهران

گروه چمنزار پس از بررسی زمین فوتبال واقع در منطقه ۱۹ تهران استفاده از چمن مصنوعی MG Pro را پیشنهاد داد. این چمن برای استفاده در زمینهای پرتردد طراحی گردیده است. ارتفاع الیاف در این چمن به ۵۰ میلی‌متر می‌رسد. این چمن طول عمر بالایی دارد و مقاومت آن بسیار بالاست. این چمن در مناطق سردسیر تا ۳۰ درجه سانتی‌گراد زیر صفر و در مناطق گرمسیر تا ۷۰ درجه سانتی‌گراد بالای صفر مقاومت دارد.

جنس الیاف این چمن منوفیلامنت است. این محصول کاملا متناسب با شرایط آب و هوایی ایران است و همین امر ویژگی‌ مهم این محصول به شمار می‌رود. تراکم الیاف در این محصول بالاست و همین امر سبب می‌شود نیازی به مواد پرکننده نداشته باشد. اما در این پروژه گروه چمنزار برای بالا رفتن استقامت الیاف و طول عمر چمن مصنوعی ۲۲ کیلو سیلیس و ۷ کیلو گرانول را در هر متر مربع از زمین تزریق کرد. این چمن دارای طرح زبرا است. ترکیب رنگ سبز تیره و روشن این محصول زمین فوتبال را بسیار زیبا می‌کند.

زیرسازی زمین برای نصب چمن مصنوعی اهمیت بسیار زیادی دارد. سطح این زمین از بتون بود که از سطوح نفوذ نفوذ ناپذیر در نصب چمن مصنوعی به شمار می‌رود. شهرداری منطقه ۱۹ از قبل زیرسازی این زمین را انجام داده بود و این زمین شیب نیم درجه به اطراف داشت.

 

روش نصب چمن مصنوعی Mg Pro برای زمین فوتبال در منطقه ۱۹ تهران

پس از بررسی زیرسازی این زمین برای نصب چمن مصنوعی، لایه‌های ژئوتکس بر روی سطح زمین نصب شدند. این لایه‌ها انعطاف پذیری چمن مصنوعی را بالا می‌برند. سپس لایه‌های چمن مصنوعی بر روی روی لایه‌های ژئوتکس قرار گرفتند و با استفاده از نوار سمپینگ تیپ و چسب پلی اورتان به یکدیگر متصل شدند. سپس سیلیس و گرانول برای افزایش استقامت الیاف در برابر نیروهای کوبشی به این چمن تزریق شدند.

 

روش نگهداری از چمن مصنوعی زمین فوتبال در منقطه ۱۹ تهران

روش نگهداری از چمن مصنوعی زمین‌های بازی اهمیت بسیار زیادی دارد. زیرا نیرو و فشار فیزیکی زیادی به این چمن وارد می‌شود و همین امر سبب می‌شود که به چمن آسیب وارد شود. گروه چمنزار برای شستشوی این چمن استفاده از دستگاه واترجت را پیشنهاد داد. واترجت دستگاهی شبیه به جارو برقی است که آب و هوا را با یکدیگر ترکیب می‌کند و آب را به صورت پودری بر روی سطح چمن می‌ریزد. برای اینکه به سیلیس و گرانول موجود در الیاف این چمن آسیب وارد نشود، آب خروجی از این دستگاه باید با زاویه ۳۰ درجه بر روی سطح زمین ریخته شود.

همچنین، بهتر است ماهی یکبار سطح این چمن با استفاده از دستگاه فرچه زنی فرچه زده شود. این امور به افزایش طول عمر چمن مصنوعی کمک می‌کنند. لوازم دیگری برای نگهداری از چمن مصنوعی زمین فوتبال وجود دارند که می‌توانید به مقاله آن مراجعه کنید.

 

گارانتی چمن مصنوعی فوتبالی در منطقه ۱۹ تهران

شرکت چمنزار برای چمن مصنوعی فوتبالی در منطقه ۱۹ تهران ۲۴ ماه گارانتی ارائه دارد. البته ذکر این نکته حائز اهمیت است الیاف این محصول بسیار باکیفیت هستند و هیچ­گاه زودتر از موعد گارانتی خود نیاز به ترمیم و یا تعویض پیدا نمی‌کنند. با این وجود این گارانتی شامل تمامی مشکلات از جمله پوسیدگی، تغییر رنگ الیاف، جدا شدن بافت، و باز شدن درزها می‌شود.

 

قیمت چمن مصنوعی MG Pro

برای اطلاع از قیمت این چمن و انواع دیگر چمن مصنوعی می‌توانید به فروشگاه چمنزار وارد شوید.

 

نصب و اجرای انواع چمن مصنوعی را از چمنزار بخواهید!

گروه چمنزار با سالیان زیاد تجربه در زمینه نصب و اجرای چمن مصنوعی در خدمت شماست تا مشاوره‌های لازم را برای خرید و نصب انواع چمن مصنوعی ورزشی و فوتبالی در اختیار شما قرار دهد. برای کسب اطلاعات تخصصی بیشتر در مورد انواع چمن مصنوعی می‌توانید به سایت فروشگاه چمنزار وارد شوید. این گروه، پس از فروش و نصب چمن مصنوعی، آموزشهای لازم را در مورد نگهداری و تمیز کردن چمن مصنوعی مانند به طور رایگان را در اختیار شما قرار می‌دهد.

WhatsApp chat