چمن مصنوعی – فروش اینترنتی چمن مصنوعی

اطلاعات پروژه

ارتفاع:50 mm
الیاف:چینی

نام مدلی که در این پروژه کار شده :

چمن مصنوعی مدل آرژانتینی (زبرا)

چمن مصنوعی زبرا آرژانتینی


ویژگی‌های مثبت مدل آرژانتینی برای این کاربری:

1- ظاهر بسیار زیبا

2- تراکم الیاف مناسب

چمن مصنوعی دانشکده فنی و حرفه‌ای دختران دکتر شریعتی

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

عنوان پروژه: نصب و اجرای پروژه چمن مصنوعی دانشکده فنی و حرفه‌ای دختران دکتر شریعتی

محل پروژه: دانشکده فنی و حرفه ای دختران دکتر شریعتی

پروژه چمن مصنوعی دانشکده فنی و حرفه‌ای دختران دکتر شریعتی

نصب چمن مصنوعی زمین فوتبال دانشکده فنی و حرفه‌ای دکتر شریعتی در ۱۵ بهمن ۱۳۹۷ به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی با حضور روسای دانشکده‌ها و آموزشکده‌های فنی و حرفه‌ای سراسر کشور و مقامات رسمی دولت، آقای اسحاق جهانگیری، معاون اول ریاست جمهوری،  دکتر منصور غلامی، وزیر علوم تحقیقات و فناوری، و دکتر انوشیروان محسنی بندپی، استاندار تهران، به بهره‌برداری رسید. این پروژه با مساحتی بالغ بر ۸۰۰ متر مربع توسط گروه چمنزار نصب و اجرا گردید. یکی از برنامه های پیش روی گروه چمنزار همکاری مداوم با سازمان‌های دانشجویی جهت توسعه فضای ورزشی در دانشگاه‌هاست و پروژه چمن مصنوعی دانشکده فنی و حرفه‌ای دختران دکتر شریعتی از پروژه های موفق این شرکت است.

ضرورت ایجاد زمین‌های ورزشی برای مقابله با آسیب‌های اجتماعی

مقامات رسمی دولت در این اجلاس بر این امر اتفاق نظر داشتند که ایجاد زمین‌های ورزشی از بروز آسیب‌های اجتماعی جلوگیری به عمل می‌آورد. جوانان قشر آسیب‌پذیر جامعه هستند، به همین توجه به نیازهای ویژه آنها اهمیت بسیار زیادی دارد. مطالعات مختلفی در این زمینه صورت گرفته‌اند و همگی بر این امر اتفاق نظر دارند که ورزش یکی از فاکتورهای کلیدی برای حفظ سلامت جسمانی و روانی جوانان است. مقامات رسمی در مراکز علم و فرهنگ ایران باید به این مورد توجه ویژه داشته باشند و بکوشند تا فضاهای مجهز ورزشی ایجاد کنند.

چمن مصنوعی دانشکده فنی و حرفه‌ای دختران دکتر شریعتی

نصب چمن مصنوعی یکی از روش‌های مدرن امروزی برای تجهیز زمین‌های ورزشی است

با توجه به این امر که دنیا در بحران‌های زیادی مانند بحران کمبود آب و گرمایش جهانی قرار دارد ممکن است استفاده از چمن طبیعی برای آماده سازی فضا مانند زمین فوتبال با مشکلات زیادی رو به رو باشد. این چمن نیاز به آبیاری مداوم دارد و نگهداری از آن با چالشهای زیادی رو به رو است. همچنین ایجاد چمن طبیعی در اماکنی که شرایط آب و هوایی مناسبی ندارند، بسیار دشوار است. با توجه به این امور کارشناسان محیط زیست استفاده از چمن مصنوعی را در فضاهای ورزشی پیشنهاد می‌دهند. این چمن مقاومت بالایی در برابر کوبش و فشارهای فیزیکی دارد و ظاهر خود را به زودی از دست نمی‌دهد. به طور متوسط این چمن در اماکن ورزشی ۴ تا ۶ سال دوام دارد. از طرفی دیگر چمن مصنوعی سبب به وجود آمدن حس آرامش در فضا می‌شود. مطالعات روانشناختی بر این امر تاکید دارند که استفاده از رنگ سبز در محیط‌هایی که جوانان حضور دارند به آرامش آنها کمک می‌کند و همین امر از بروز بسیاری از مشکلات روانی در دنیای پرتنش امروزی جلوگیری به عمل می‌آورد. به همین دلیل پروژه چمن مصنوعی دانشکده فنی و حرفه‌ای دختران دکتر شریعتی مورد توجه قرار گرفته است.

اجرای زمین های ورزشی حرفه ای توسط گروه چمنزار

گروه چمنزار با سالیان دراز تجربه در زمینه نصب انواع چمن مصنوعی در پروژه‌های اجرایی زیادی شرکت داشته است. نمونه‌کارهای این شرکت در ادامه قابل مشاهده هستند. این گروه با استفاده از استانداردهای روز دنیا تلاش می‌کند چمن مصنوعی را با جدیدترین شیوه در زمینهای ورزشی نصب و اجرا کند. گارانتی که از سوی این شرکت ارائه می‌شود نشان‌دهنده کیفیت بالای این محصولات است. شما می‌توانید برای نصب چمن مصنوعی خود با این گروه در تماس باشید و از مشاوره‌های رایگان این مرکز بهره ببرید.

رضایت صاحب پروه چمن مصنوعی دانشکده فنی و حرفه‌ای دختران دکتر شریعتی

در پایان پروه چمن مصنوعی دانشکده فنی و حرفه‌ای دختران دکتر شریعتی صاحبان این پروژه رضایت کاملی داشتند و این موضوع اهمیت بسیار زیادی برای شرکت چمنزار دارد. امید می رود پروژه های دیگری در کنار پروژه چمن مصنوعی دانشکده فنی و حرفه‌ای دختران دکتر شریعتی انجام شود.