چمن مصنوعی – فروش اینترنتی چمن مصنوعی

اطلاعات پروژه

ارتفاع:50 mm
الیاف:تیلیون هلند

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی مدل آرژانتینی (زبرا)

چمن مصنوعی زبرا آرژانتینی


ویژگی‌های مثبت مدل زبرا برای این کاربری:

1- ظاهر بسیار زیبا

2- تراکم الیاف مناسب

 

چمن مصنوعی فوتبالی زبرا صالح آباد

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars


در این قسمت خواندنی­‌ها و دیدنی­‌های بسیاری از پروژه اجرای چمن مصنوعی فوتبالی زبرا در محله صالح آباد تهران وجود دارد. چمن مصنوعی به کار رفته در این پروژه فوتبالی چمن مصنوعی مدل زبرا نام دارد این محصول شکل ارتقا یافته چمن­‌های مصنوعی فوتبال از لحاظ ظاهری می‌­باشد که اتفاقاً مزایای فنی بسیاری نیز دارد. همکاران ما در سراسر دنیا برای ارتقاء سطح چمن مصنوعی فوتبال مسیرهای گوناگونی را طی کرده‌­اند تا این محصول به شکل استاندارد امروزی قابل اجرا باشد چمن­‌های مصنوعی زبرا نسل جدید چمن­‌های مصنوعی فوتبال هستند که نه تنها از لحاظ کیفی بلکه از منظر ظاهری نیز حرف­‌های تازه­ای برای گفتن دارند در اصل باندهای تیره و روشن چمن زبرا باعث زیباتر شدن زمین فوتبال می‌شود.

در پروژه صالح ­آباد غربی یک زمین چمن مصنوعی فوتبال با ترکیب سه رنگ سبز روشن، تیره و اخرایی ایجاد شده تا نهایت جذابیت را برای بازیکنان فوتبال آن منطقه داشته باشد. این زمین ابعادی متناسب در حدود ۲۳ متر در ۴۲ متر دارد که اصطلاحاً به ابعاد زمین چمن مصنوعی فوتسال معروف است. کسانی که در خصوص ابعاد اجرایی زمین فوتسال سؤال­‌های زیادی برایشان ایجاد شده می‌توانند به مقاله ابعاد زمین فوتبال سایت چمن­زار مراجعه کنند و در این خصوص اطلاعات لازم را کسب نمایند.

 

مشخصات فنی چمن مصنوعی این پروژه بشناسید   

چمن مونوفیلامنت مدل زبرا بافته شده از الیاف تنکاته هلند و با زیره سه لایه متشکل از یک بافت شبکه‌­ای و تراکم طولی ۱۴۰ گره ترکیبی مقاوم و با استانداردهای اجرایی بالاییست که معمولاً گره چمن­زار آن را به پروژه‌های پرترافیک فوتسال پیشنهاد می‌دهد. الیاف چمن مصنوعی زبرا اجرا شده در پروژه صالح ­آباد غربی دارای سه استاندارد اصلی و ثبات رنگ، مقاومت در برابر کوبیدگی با دیتکس ۱۲۵۰۰ مقاومت در برابر تابش نور خورشید و همین­‌طور مقاومت سرمایشی -۳۰درجه و گرمایشی مثبت ۷۰ درجه سانتی­گراد می­‌باشد.

اجرای چمن مصنوعی زبرا در پروژه صالح ­آباد غربی شبیه به همان چیزی که فیفا می‌گوید

شروع مراحل نصب چمن مصنوعی زبرا در پروژه صالح ­آباد غربی مانند دیگر پروژه‌­ها با پهن کردن لایه ژئوتکستال شروع شد. این لایه از لحاظ فنی تاثیرات زیر را شامل می‌­شود:

  • بالا بردن انعطاف­‌پذیری چمن مصنوعی
  • محافظت از بخش زیره چمن مصنوعی در برابر سایش به کف
  • جلوگیری از ایجاد شوره و کپک در بخش زیره چمن مصنوعی
  • جلوگیری از رسیدن رسوبات زیرسازی به بخش زیر چمن مصنوعی

مرحله پهن کردن چمن‌­های مصنوعی پروژه صالح ­آباد پس از عملیات ژئوتکس انجام شد و پس از آن نیز به کمک اتصالات موجود یعنی نوار سیمنگ تیپ و چسب پلی اورتال کل سطح چمن مصنوعی یکپارچه گردید. حالا نوبت به تزریق متریال­‌های پرکننده رسید یعنی سیلیس و گرانول متریال­‌هایی که باعث بالا رفتن انعطاف­‌پذیری چمن مصنوعی و هم­چنین افزایش مقاومت الیاف آن در برابر کوبیدگی و ساییدگی می‌­شوند.