چمن مصنوعی – فروش اینترنتی چمن مصنوعی

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی مدل MG Pro


چمن مصنوعی مدل MG Pro

ویژگی­ های مثبت MG pro برای این کاربری:

  • تراکم بالا
  • طول عمر بالا
  • الیاف مونوفیلامنت
  • مقاوم در برابر کوبش و لگد مال شدن
  • قیمت بسیار مناسب

 

چمن مصنوعی دانشگاه فنی و حرفه‌ای اسلام آباد غرب

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

چمن مصنوعی فوتبال مدل mg pro 50 میل اجرا شده در دانشگاه فنی و حرفه‌ای اسلام آباد غرب

تصاویری که می‌­بینید مربوط به اجرای چمن مصنوعی مدل mg pro از سری چمن‌های مصنوعی فوتبال می­شود که کارفرمای آن دانشگاه فنی و حرفه‌ای کشور می­‌باشد. سفارش اجرای این پروژه در اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۹ داده شده و اجرای آن نیز پس از ۱۵ روز نهایی گردیده است. زیر سازی پروژه چمن مصنوعی دانشگاه فنی و حرفه‌ای اسلام آباد از جنس بتون با شیب یک درصد از مرکز به اطراف با در نظر گرفتن کانیوهای تخلیه آب در کناره‌های زمین توسط پیمانکاران زیرسازی دانشگاه فنی و حرفه‌ای ۲ ماه قبل از اجرای چمن مصنوعی انجام گرفته است.

چگونگی کیفیت چمن مصنوعی مدل mg pro 50 میل در زمین های ورزشی

الیاف این چمن مصنوعی دارای ساختار میوفلامنت می­‌باشد. این الیاف جدیدترین نسل از چمن مصنوعی فوتبال هستند که با کمک آوند مرکزی (ستون فقرات) الیاف قائم و نود درجه دارند. الیاف این نوع چمن‌های مصنوعی مقاومت بالایی در برابر ضربات پای بازیکنان و همچنین برگشت پذیری بلافاصله پس از کوبیده شدن دارند. این چمن مصنوعی تولید داخل بر اساس اقلیم آب و هوای مناطق مختلف آب و هوایی تولید شده به این معنی که الیاف این چمن مصنوعی می‌­توانند تا منفی ۳۰ درجه در مناطق سردسیر شمال و شمال غرب کشور و مثبت ۷۰ درجه مناطقی از جنوب کشور پایداری و ثبات و رنگ بافت داشته باشند.

چمن مصنوعی فوتبال ۵۰ میل مدل mg دارای طراحی زبرا یا آرژانتی می­‌باشد. این طراحی به تازگی در زمین‌های فوتبال از جمله زمین دانشگاه فنی و حرفه‌ای گرفته این ترکیب از جهت زیبایی زمین ورزشی و همچنین کمک به داور مسابقه در کنترل بازی در نقاط مختلف زمین به حداقل رسیدن خطا در آفساید گیری‌ها کمک می­‌کند.

 

جنس زیره چمن مصنوعی مدل mg pro  

جنس زیره این چمن مصنوعی متشکل دو لایه با بافت شبکه ای و یک لایه از پوشش لاتکس می­باشد. ترکیب این سه لایه باعث بالا رفتن مقاومت کششی چمن مصنوعی در استفاده‌های سنگین (پرتردد) ورزشی می­شود. اغلب زمین‌های کوچک ورزشی هستند که فشار تردد بازیکنان فوتبال روی آن ها حس می­­شود. زمین‌های بزرگ متحمل فشار کمتری هستند با این حال چمن مصنوعی اجرا شده در زمین فوتبال دانشگاه فنی و حرفه‌ای اسلام آباد غرب دارای ملبنگ (لایه زیره) سه لایه بود.

 

خرید چمن مصنوعی دانشگاه فنی و حرفه‌ای اسلام آباد غرب

به واسطه مناقصه برگزار شده از سوی این دانشگاه انجام شد و شرکت چمن مصنوعی چمنزار توانست در مقایسه با رقبای خود قیمت مناسب‌تری را ارائه دهد و برنده این مناقصه باشد. خرید چمن مصنوعی فوتبال برای پروژه‌های غیردولتی و دولتی شامل یک دوره کوتاه مشاوره می‌­شود که از سوی گروه فنی فروش این شرکت قابل انجام می‌­باشد لازم است گفته شود در مشاوره پیش از خرید چمن مصنوعی فوتبال مواردی چون زیرسازی، زمین مورد نظر برای اجرا و نوع مناسب چمن مصنوعی برای آن پروژه مورد نقد و بررسی قرار می­‌گیرد.

چمن مصنوعی مدل mg 50 میل یک محصول ایرانی است که در کنار کیفیت بالا قیمت مناسب را شامل می­­‌شود این چمن مصنوعی در سال جهش تولید جهش کیفیت را نیز تجربه کرده و نسبت به سال گذشته از لحاظ فنی و ظاهری بهبود یافته است.