چمن مصنوعی – فروش اینترنتی چمن مصنوعی

اطلاعات پروژه

ارتفاع::25 میل
کارفرما::جناب آقای تهمتن
محل اجرا::منطقه لواسان تهران

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی رویال بلژیکی پلاس

چمن مصنوعی رویال بلژیکی پلاس


 

ویژگی­ های مثبت رویال بلژیکی برای این کاربری:

  • تراکم بالا
  • مقاوم در برابر کوبش
  • مقاوم در برابر تغییر رنگ و پوسیدگی
  • بکینگ (لایه زیرین) مقاوم از جنس لاتکس

 

چمن مصنوعی در زمین بازی در ویلا لواسان

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

فضای کاملا ورزشی در یک ویلای خصوصی

در این پروژه شرکت چمنزار چمن مصنوعی رویال بلژیکی را در زمین بازی در یک ویلای خصوصی در لواسان، مطابق با استانداردهای روز دنیا برای انجام ورزش‌های مختلف، به طور کامل نصب و اجرا کرد. این زمین بازی یک زمین چند منظوره ورزشی است که می‌توان بازهای فوتبال، تنیس، والیبال و پدل را بر روی آن انجام داد. متراژ این پروژه حدود ۶۷۰ متر مربع بود. در این پروژه، کارشناس فنی گروه چمنزار قبل از نصب و اجرای چمن مصنوعی در محل زمین بازی در ویلا حضور یافت و مشاوره‌های رایگان را در خصوص نصب این چمن به کارفرمای این پروژه اعلام کرد.

 

چرا چمن مصنوعی رویال بلژیکی برای استفاده در پروژه چمن مصنوعی در زمین بازی در ویلا لواسان پیشنهاد کردید؟

یکی از ویژگی‌های بازر چمن مصنوعی رویال بلژیکی که برای استفاده در زمین بازی در ویلای خصوصی لواسان پیشنهاد گردید، مقاومت و انعطاف پذیری بالای الیاف این چمن بود. همچنین، رنگ این چمن به چمن طبیعی کاملا نزدیک است. پس از آنکه این چمن در زمین بازی در این ویلا نصب گردید، رنگ سبز آن در زیر آفتاب جلوه‌ای بسیار درخشان و زیبا در محیط به وجود آورد. چمن رویال بلژیکی در برابر تغییر رنگ و پوسیدگی بسیار مقاوم است و گرما را به خود جذب نمی‌کند. به همین دلیل این چمن در تابستان در مقایسه با انواع دیگر چمن مصنوعی سطح خنک‌تری دارد. بکینگ (لایه زیرین) این چمن از جنس لاتکس است و همین امر مقاومت آن را در برابر کوبش، کشش، سرما و رطوبت بالا می‎‌برد. اگر بخواهیم ویژگی‌های چمن مصنوعی مدل رویال بلژیکی را به طور خلاصه بیان کنیم به شرح زیرند:

  • تراکم بالا
  • مقاوم در برابر کوبش
  • مقاوم در برابر تغییر رنگ و پوسیدگی
  • بکینگ (لایه زیرین) مقاوم از جنس لاتکس

چمن مصنوعی رویال بلژیکی از چمن‌های باکیفیت و با اصالت چمن مصنوعی است که هر چقدر از آن استفاده می‌شود زیبایی آن دو چندان می‌گردد.

 

روش نصب چمن مصنوعی رویال بلژیکی در ویلای لواسان به چه صورت بود؟

روش نصب چمن مصنوعی در زمین بازی در ویلا لواسان در دو مرحله صورت گرفت. در مرحله اول زیرسازی زمین انجام شد. زیرسازی چمن مصنوعی اهمیت بسیار زیادی دارد و از تجمع آب بر روی سطح چمن جلوگیری می‌کند. در این روش، سطح خاک زمین تسطیح و کوبیده ‌شد و سپس با چندین لایه شن با قطر دانه بندی متفاوت پوشیده گردید. در این زیرسازی آب سطحی چمن مصنوعی از درون این لایه‌های شن و ریگ عبور می‌کند و جذب زمین می‌شود.

پس از مرحله زیرسازی، نصب چمن مصنوعی آغاز گردید. در این مرحله لایه‌های ژئوتکس بر روی سطح زمین پهن شدند. این لایه یک لایه نمدی شکل است که انعطاف پذیری چمن مصنوعی را بالا می‌برد. سپس لایه‌های چمن مصنوعی بر روی آن قرار گرفتند. با توجه به اینکه منطقه لواسان در تهران یک منطقه سردسیر است از چسب پلی اورتان دوجزیی برای چسباندن لایه‌های چمن مصنوعی استفاده گردید. این چسب در برابر سرما و رطوبت مقاومت بالایی دارد. روش نصب چمن مصنوعی با چسب به گونه‌ای انجام می‌شود که ردی بر روی سطح چمن باقی نمی‌ماند و سطحی کاملا یکدست و یکنواخت ایجاد می‌شود.

 

طول عمر چمن مصنوعی رویال بلژیکی در این زمین بازی چقدر است؟

طول عمر چمن مصنوعی رویال بلژیکی در این زمین بازی در منقطه لواسان تهران حدود ۵ تا ۷ سال است. اما اگر از این چمن به خوبی مراقبت شود، تا ۱۰ سال نیز قابل استفاده است.

 

 گارانتی شرکت چمنزار

شرکت چمنزار برای چمن مصنوعی رویال بلژیکی در این پروژه  ۳۶ ماه گارانتی ارائه داد. شرکت چمنزار بالاترین گارانتی را به چمن‌هایی می‌دهد که از نظر تولید و کیفیت اصالت بالایی دارند. زیرا تمامی انتظارات مشتری را برآورده می‌کند وچمنزار با اطمینان به مشتریان خود تعهد می‌دهد. در رابطه با گارانتی چمن مصنوعی رویال بلژیکی بهتر است بدانید که الیاف این محصول بسیار باکیفیت هستند و هیچ­گاه زودتر از موعد گارانتی خود نیاز به ترمیم و یا تعویض پیدا نمی‌کنند. با این وجود این گارانتی شامل تمامی مشکلات از جمله پوسیدگی، تغییر رنگ الیاف، جدا شدن بافت، و باز شدن درزها می‌شود. به این نکته توجه داشته باشید که سقف گارانتی چمنزار برای محصولاتش ۳۶ ماه است. اما بعد از این مدت اگر چمن مصنوعی نیاز به تعمیر و یا تعویض داشته باشد، شما به راحتی می‌توانید با مسئولین چمنزار تماس بگیرید.

 

قیمت چمن مصنوعی رویال بلژیکی

برای اطلاع از قیمت چمن مصنوعی می توانید به سایت فروشگاه چمنزار وارد شوید.

 

نصب و اجرای انواع چمن مصنوعی را از چمنزار بخواهید!

گروه چمنزار با سالیان زیاد تجربه در زمینه نصب و اجرای چمن مصنوعی در خدمت شماست تا مشاوره‌های لازم را برای خرید و نصب انواع چمن مصنوعی در اختیار شما قرار دهد.