چمن مصنوعی – فروش اینترنتی چمن مصنوعی

اطلاعات پروژه

ارتفاع:50 mm
کارفرما:شرکت ساختمانی عمرانی ایستافر
محل اجرای پروژه:مرز مهران
متراژ پروژه:924 متر

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی مدل MG Pro


چمن مصنوعی مدل MG Pro

ویژگی­ های مثبت MG pro برای این کاربری:

  • تراکم بالا
  • طول عمر بالا
  • الیاف مونوفیلامنت
  • مقاوم در برابر کوبش و لگد مال شدن
  • قیمت بسیار مناسب

 

چمن مصنوعی فوتسال شرکت عمرانی ایستافر

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

اجرای چمن مصنوعی فوتسال برای شرکت ساختمانی عمرانی ایستافر

پروژه چمن مصنوعی فوتسال شرکت عمرانی ایستافر در زمینی به ابعاد ۲۲*۴۲ اجرا شد که ابعاد استاندارد یک زمین فوتسال به شمار می رود. در این پروژه از چمن مصنوعی مونوفیلامنت زبرا مدل MG استفاده گردید. ارتفاع برگهای این چمن ۵۰ میلی متر است و تراکم طولی آن به ۱۴۰ می رسد. این چمن یکی از پرتوده‌ترین چمن ها برای اجرا در زمین های ورزشی است و توانسته است تاییدیه های سازمان های ورزشی را کسب کند.

این چمن چمنی است که مقاومت کافی برای اجرا در زمین‌های فوتسال را دارد، به همین دلیل شرکت چمنزار این چمن را برای اجرا در زمین فوتسال شرکت ایستافر پیشنهاد داد و در پایان مورد تایید کارشناسان این شرکت قرار گرفت. این پروژه در آذر ماه سال ۱۳۹۹، در قطعه زمینی در مرز مهران انجام پذیرفت.

 

شرایط اجرایی چمن مصنوعی مدل MG در زمین فوتسال

اجرای این پروژه از صفر تا صد که عبارتند از از زیر سازی زمین و قرار دادن لوله های زهکش برای تخلیه آب، تسطیح کردن سطح زمین، استفاده از ژئوتکس، نصب چمن مصنوعی و فنس کشی زمین بر عهده شرکت چمنزار بود. انجام این مراحل، حدود یک ماه زمان برد و ۵ نفر از متخصصان شرکت چمنزار بر روی این پروژه کار کردند.

 

قیمت چمن مصنوعی فوتسال شرکت عمرانی ایستافر

برای اطلاع از قیمت چمن مصنوعی MG و دیگر مدل های چمن مصنوعی به «فروشگاه چمن مصنوعی» وارد شوید.

 

گارانتی چمن مصنوعی مدل MG در پروژه چمن مصنوعی فوتسال شرکت عمرانی ایستافر

شرکت چمنزار برای چمن مصنوعی مدل MG ، ۲۴ ماه گارانتی ارائه داد. البته ذکر این نکته حائز اهمیت است الیاف این محصول بسیار باکیفیت هستند و هیچ­گاه زودتر از موعد گارانتی خود نیاز به ترمیم و یا تعویض پیدا نمی‌کنند. با این وجود این گارانتی شامل تمامی مشکلات از جمله پوسیدگی، تغییر رنگ الیاف، جدا شدن بافت، و باز شدن درزها می‌شود. همچنین، شرکت چمنزار به مسئولین این زمین خاطر نشان کرد که الگوی استفاده از این زمین روزی ۶ ساعت است و اگر این الگو رعایت شود این چمن ۶ سال بدون آسیب دیدگی عمر می کند.

 

نصب و اجرای انواع چمن مصنوعی را از چمنزار بخواهید!

گروه چمنزار با سالیان زیاد تجربه در زمینه نصب و اجرای چمن مصنوعی در خدمت شماست تا مشاوره‌های لازم را برای خرید و نصب انواع چمن مصنوعی در اختیار شما قرار دهد. برای کسب اطلاعات تخصصی بیشتر در مورد انواع چمن مصنوعی می‌توانید به سایت فروشگاه چمنزار وارد شوید. این گروه، پس از فروش و نصب چمن مصنوعی، آموزشهای لازم را در مورد نگهداری و تمیز کردن چمن مصنوعی مانند به طور رایگان را در اختیار شما قرار می‌دهد.