چمن مصنوعی – فروش اینترنتی چمن مصنوعی

اطلاعات پروژه

ارتفاع:50 mm
الیاف:تخت با آوند مرکزی

نام مدلی که در این پروژه کارشده:

چمن مصنوعی مدل مونوفیلامنت


چمن مصنوعی مدل مونو فیلامنت

ویژگی های مثبت محصول:

۱- استفاده از الیاف تیولون هلند با دیتکس بالا و استفاده از تکنولوژی مینت

۲- دوام و طول عمر بالا

۳- امکان استفاده در پروژه­‌های سنگین مانند مدارس و زمین­‌های دو منظوره

چمن مصنوعی دانشگاه فنی و حرفه‌­ای آباده

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

چمن مصنوعی فوتبال دانشگاه فنی و حرفه‌­ای آباده

یکی از فعالیت­‌های شرکت چمن مصنوعی چمنزار در بخش اجرای زمین‌­های فوتبالی از جنس چمن مصنوعی می‌­باشد. گروه­‌های اجرایی ما در بسیاری از مناطق کشور توان اجرای چمن مصنوعی زمین فوتبال را به سبک­‌های گوناگون و در ابعاد گوناگون از پایه و بیس یعنی زیرسازی تا بخش‌­های نهایی یعنی اجرای فس و نورپردازی دارند.

تصاویری که ملاحظه کردید مربوط به اجرای چمن مصنوعی فوتبال در یکی از دانشگاه‌­های فنی و حرفه‌­ای کشور در شهرستان آباده (۱۰۰ کیلومتری شهر شیراز) می­‌باشد.

همکاری شرکت چمن مصنوعی چمنزار با دانشگاه­‌های فنی و حرفه­ای شامل پنج زمین دیگر فوتبال می­‌شد که در شهرهای تهران، کرمانشاه، گرگان، شهریار در بهمن ماه سال ۹۸ همزمان با جشن­‌های ۲۲ بهمن به اجرا درآمد. ابعاد زمین‌­های فوتبال اجرا شده در دانشگاه­های فنی­ و حرفه‌­ای تمامی زمین­های فوتبال اجرا شده برای دانشگاه­‌های فنی و حرفه‌­ای در ابعاد زمین فوتسال بودند یعنی ابعادی حدود ۴۲×۲۳ متر البته با کمی اختلاف به نسبت همدیگر.

این ابعاد استانداردترین و مناسب­‌ترین برای اجرای زمین چمن مصنوعی فوتسال می‌­باشد که بهتر است ۱۰ متر دورتادور آن تا فس (حصار زمین) فاصله درنظر گرفته شود.

بافت چمن مصنوعی دانشگاه‌­های فنی و حرفه‌­ای طبق دستور نقشه انجام شد. به این معنی که تمامی خط­کشی‌­ها و محدود­های بازی چمن سفید رنگ مشخص و در هنگام تولید داخل رول­‌ها به ابعاد استاندارد بافت گردید.

بافت چمن مصنوعی طبق دستور نقشه فقط در چمن­‌های مصنوعی تولید داخل امکان­پذیر می‌­شود و از مزایای آن می‌­توان به یکپارچه شدن سطح زمین و به حداقل رسیدن درزهای برش و همچنین پرهیز از استفاده از رنگ در خط­کشی زمین نام برد.

البته تنها قسمت­‌هایی که امکان بافت سفید را ندارند خط­‌های دایره‌­وار زمین هستند که ناچاراً آن قسمت­‌ها رنگ می‌­شوند.

گارانتی چمن مصنوعی فوتبال

این نکته بسیار حائز اهمیت است که مدل استفاده از زمین چمن مصنوعی فوتبال و روش‌­های نگهداری از آن در ماندگاری زمین ورزشی از جنس چمن مصنوعی تأثیرگذار است. اما اگر چند نکته را در ابتدا و در طول استفاده از زمین چمن مصنوعی رعایت کنید تأثیر بالائی در افزایش زمان بهره­بری آن گذاشته‌­اید. ابتدا این که متریال­‌های پرکننده سیلیس و گرانول باید براساس وزن استاندارد تزریق شود یعنی هر چمن مصنوعی ۵۰ میل فوتبالی به ۲۲ کیلو سیلیس و ۸ کیلو گرانول در هر متر نیاز دارد. دوم این که در طول استفاده از زمین چمن مصنوعی نیاز به تزریق مجدد این متریال­‌ها به صورت هرسال یک­بار به نسبت آنچه که از سطح زمین کسر شده می‌­باشد.

و در نهایت فرچه زمین باعث می­شود که الیاف چمن مصنوعی درهم تنیده شوند. پیشنهاد چمنزار این است که هر زمین چمن مصنوعی فوتبال یک دستگاه فرچه داشته باشد.