چمن مصنوعی – فروش اینترنتی چمن مصنوعی

اطلاعات پروژه

ارتفاع:50 mm
کارفرما:ادراه بنادر و کشتیرانی بندرعباس
متراژ:2000 متر (1000 متر فوتبال، 400 متر تنیس، 600 متر فضای سبز)

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی مدل MG Pro


چمن مصنوعی مدل MG Pro

ویژگی­ های مثبت MG pro برای این کاربری:

  • تراکم بالا
  • طول عمر بالا
  • الیاف مونوفیلامنت
  • مقاوم در برابر کوبش و لگد مال شدن
  • قیمت بسیار مناسب

 

چمن مصنوعی در زمین چند منظوره ورزشی بندرعباس

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

نصب و اجرای چمن مصنوعی در زمین چند منظوره ورزشی بندرعباس

همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید، این زمین یک زمین چند منظوره ورزشی است که روی آن بازی فوتبال و تنیس انجام می شود و شرکت چمنزار بر همین اساس تلاش کرده است تا چمن مصنوعی  استانداردی را که برای این دو رشته ورزشی مناسب هستند، به مسئولین این پروژه پیشنهاد بدهد تا بتواند در پایان چمنی را به کار ببرد که بتواند پاسخگوی نیازهای ورزشکارانی باشد که قرار است از این زمین برای اهداف چند منظوره ورزشی استفاده کنند.

این زمین برای کارکنان و شهرک مسکونی اداره بنادر و کشتیرانی بندر عباس طراحی شده است. در این پروژه برای زمین فوتبال از چمن مصنوعی MG استفاده گردید و برای تنیس زمین چمن مصنوعی اخرایی رنگ مدل فیبریلیت استفاده شد.

 

چگونگی اجرای چمن مصنوعی در زمین چند منظوره ورزشی بندرعباس

شرکت چمنزار شرکتی است که تا به حال توانسته است پروژه های موفقی را در کل کشور به اجرا درآورد. این شرکت پیشینه قوی در اجرای چمن مصنوعی در زمین های ورزشی دارد. یکی از مواردی که شرکت چمنزار در نصب و اجرای چمن مصنوعی در شهرهای مختلف در نظر می گیرد، نوع شرایط آب و هوایی در آن اقلیم است.

به طور مثال، این پروژه در یکی از مناطق بسیار گرم و مرطوب کشور اجرا شده است. اما شرکت چمنزار در طی اجرای این پروژه استانداردهای لازم را برای نصب چمن مصنوعی در این منطقه در نظر گرفت. چمن‌هایی که در این پروژه به کار رفته اند تا ۷۰ درجه سانتی گراد بالای صفر مقاومت گرمایشی دارند و در برابر رطوبت بسیار مقاوم هستند و هرگز آب را به خود نمی گیرند و دچار کپک زدگی و یا شوره نمی شوند.

چمن مصنوعی مدل MG Pro

معرفی چمن مصنوعی مدل MG

چمن مصنوعی مدل MG معمولا برای استفاده در زمین‌های پرتردد، مانند زمین‌های فوتبال و مینی فوتبال، پیشنهاد می شود. ارتفاع الیاف در این چمن به ۵۰ میلی‌متر می‌رسد و تراکم طولی آن ۱۴۰ است. این چمن طول عمر بالایی دارد و مقاومت آن در برابر کوبش زیاد است. جنس الیاف این چمن منوفیلامنت است. وقتی این چمن بر روی سطح زمین پهن می‌شود کاملا سبز و پرتوده به نظر می‌رسد.

چمن مصنوعی مدل صحرا قرمز

معرفی چمن مصنوعی اخرایی رنگ صحرا

چمن مصنوعی اخرایی رنگ صحرا در ایران تولید می‌شود اما الیاف آن وارداتی و محصول کمپانی تنکاته هلند هستند. ارتفاع الیاف در این نوع چمن به ۲۵ میلی‌متر می‌رسد. جنس نخ الیاف این چمن فیبلریت قرمز است و همین امر سبب شده است این چمن رنگی قرمز داشته باشد. طول عمر این محصول بسیار بالاست و حدود ۷ تا ۸ سال عمر می‌کند. این چمن جز محصولات non-infill است ( یعنی برای افزایش استقامت چمن مصنوعی نیازی به مواد پرکننده سیلیس و گرانول نیست).

 

قیمت چمن مصنوعی مدل MG و مدل صحرا

برای اطلاع از قیمت چمن مصنوعی مدل MG و صحرا به فروشگاه چمنزار مراجعه کنید.

 

گارانتی چمن مصنوعی در زمین چند منظوره ورزشی بندرعباس

شرکت چمنزار برای چمن مصنوعی مدل MG ، ۲۴ ماه گارانتی ارائه داد. البته ذکر این نکته حائز اهمیت است الیاف این محصول بسیار باکیفیت هستند و هیچ­گاه زودتر از موعد گارانتی خود نیاز به ترمیم و یا تعویض پیدا نمی‌کنند. با این وجود این گارانتی شامل تمامی مشکلات از جمله پوسیدگی، تغییر رنگ الیاف، جدا شدن بافت، و باز شدن درزها می‌شود.

همچنین، این شرکت برای چمن مصنوعی صحرا به کار رفته در زمین تنیس ۱۰ سال ضمانت ارائه داد. این گارانتی معتبر است. چمنی که در این پروژه به کار رفته است الیاف آن محصول شرکت تنکاته هلند هستند و این چمن بسیار کمیاب است.

 

نصب و اجرای انواع چمن مصنوعی را از چمنزار بخواهید!

گروه چمنزار با سالیان زیاد تجربه در زمینه نصب و اجرای چمن مصنوعی در خدمت شماست تا مشاوره‌های لازم را برای خرید و نصب انواع چمن مصنوعی در اختیار شما قرار دهد. برای کسب اطلاعات تخصصی بیشتر در مورد انواع چمن مصنوعی می‌توانید به سایت فروشگاه چمنزار وارد شوید. این گروه، پس از فروش و نصب چمن مصنوعی، آموزشهای لازم را در مورد نگهداری و تمیز کردن چمن مصنوعی مانند به طور رایگان را در اختیار شما قرار می‌دهد.