مرجع تخصصی فروش چمن مصنوعی | نصب چمن مصنوعی | گروه اجرایی چمنزار
تماس با گروه چمنزار ۸۸۵۰۱۹۹۶-۰۲۱ ۸۸۷۴۴۹۰۷-۰۲۱

اطلاعات پروژه

ارتفاع:25
الیاف:تیولون هلند

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی صدف


چمن مصنوعی مدل صدفویژگی­ های مثبت صدف برای این کاربری:

1-‏‏ الیاف تیولون هلند

2- ساختار لوزی شکل الیاف

3- تراکم نسبتاً مناسب


ویژگی های منفی مدل صدف برای این کاربری:

‏1-‏ نبود فیلر (بافت پر کننده)

پروژه چمن مصنوعی فضای بازی شخصی هشتگرد

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
دسته بندی: فضای ورزشی شخصی
62

پروژه چمن مصنوعی فضای بازی شخصی هشتگرد

توضیحات:

والیبال، بسکتبال، فضای سبز، آسایش و آرامش به شکل بسیار زیبایی کنار یکدیگر جمع شده ­اند و این پروژه را به یک پروژه منحصر به فرد تبدیل کرده­ اند.

هر چه از خوبی و زیبایی پروژه­ ی هشتگرد بگوییم کم گفته­ ایم یکی از نکات بسیار جذاب و زیبا، همراهی و همسویی چمن مصنوعی زیبای صدف با فضای سبز پیرامون خود می­باشد. با هوشمندی کارفرمای خوش ذوق چمن صدف علاوه بر پوشش فضای ورزشی تا بخش مرکزی حیاط نیز ادامه پیدا کرده و تبدیل به یک فضای بسیار مناسب جهت چیدمان مبلمان فضای خارجی شده است.

یکی از مزیت­های ایجاد فضای ورزشی شخصی در محیط ویلا، هوای پاک و سالم می­باشد که متأسفانه در شهرهای بزرگ و پر تردد کمتر شاهد آن هستیم. همچنین با ایجاد فضای ورزشی شخصی اعضای خانواده می­توانند به صورت گروهی به ورزش و تفریح بپردازند که این موضوع نیز جزء محدودیت­های فضای ورزشی عمومی می­باشد.

با توجه به دسته­ بندی کاربری پروژه که جزء کاربری (فضای بازی شخصی) محسوب می­شود گروه چمنزار آن را با سیستم نیمه اسپورت اجرا کرده و تحویل کارفرما نموده است. در این سیستم با استفاده از لایه­ ی ژئوتکستایل، نوار سمینگ تیپ و ماسه­ ی سیلیس کاربری و دوام محصول تا حد بسیار زیادی افزایش پیدا کرده است. گروه چمنزار چمن مصنوعی مدل صدف را با سیستم تخصصی اجرا به مدت ۳ سال گارانتی کرده و طول عمر مفید این محصول را بین ۷ تا ۱۰ سال تخمین می­زند که دلیل اصلی طول عمر بالای صدف را می­توان در الیاف بسیار با کیفیت و هلندی آن جستجو کرد.