مرجع تخصصی فروش چمن مصنوعی | نصب چمن مصنوعی | گروه اجرایی چمنزار
تماس با گروه چمنزار ۸۸۵۰۱۹۹۶-۰۲۱ ۸۸۷۴۴۹۰۷-۰۲۱

اطلاعات پروژه

ارتفاع:25
الیاف:تیولون هلند

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی رویال 25


چمن مصنوعی مدل رویال ۲۵ آسیاویژگی­ های مثبت مدل رویال 25 برای این کاربری:

1-‏‏ الیاف تیولون هلند

2- تراکم مناسب

3- استفاده از بافت دوم (فیلر)

4- ساختار الیاف لوزی شکل که به مقاومت هر چه بیشتر در برابر ضربات کمک می­کند


ویژگی های منفی مدل رویال 25 برای این کاربری:

‏1-‏ ارتفاع الیاف 35 میلی­متر گزینه ­ای مناسب­ تر محسوب می­شود

2- قیمت نسبتاً بالا با توجه به ارتفاع الیاف 25 میلی­متری

پروژه چمن مصنوعی فضای بازی شخصی دماوند

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
دسته بندی: فضای ورزشی شخصی
69

پروژه چمن مصنوعی فضای بازی شخصی دماوند

توضیحات:

به تصاویر پروژه ­ی جذاب دماوند نگاه کنید یک مستطیل سبز رنگ با خط کشی نارنجی برای محدوده ­ی والیبال و سفید برای زمین فوتبال اولین بخش­ هایی هستند که جلب توجه می­کنند و این یعنی تفریح و ورزش در کنار اعضای خانواده.

بر خلاف تصاویر، ابعاد چمن مصنوعی کوچک بوده و کمتر از ۲۵۰ متر مربع می­باشد اما برای ورزش اعضای خانواده بسیار مطلوب به نظر می­رسد.

از نظر دسته­ بندی کاربری این پروژه جزو کاربری (فضای بازی شخصی) محسوب می­ شود. بنابراین گروه چمنزار برای چنین پروژه­ ای از چمن ­های دو منظوره (این چمن­ ها ترکیبی از چمن­ های ورزشی و تزئینی هستند) استفاده کرده و اجرای پروژه را به صورت نیمه اسپورت انجام می­دهد. در سیستم اجرای نیمه اسپورت از یک لایه ­ی نمدی به نام ژئوتکستایل  جهت ضربه­ پذیری هرچه بیشتر در زیر چمن مصنوعی استفاده می­ شود. پس از پهن کردن چمن­ ها و قواره بندی آن، رول­ ها با استفاده از نوار سمینگ تیپ (نوار اتصال) به یکدیگر وصل می­ شوند. پس از آن جهت محافظت از بکینگ (لایه زیرین) و ایستایی هرچه بهتر الیاف ماسه­ ی سیلیس در الیاف چمن تزریق می­شود.

چمن مصنوعی استفاده شده در این پروژه رویال ۲۵ نام دارد که با استفاده از الیاف کمپانی معتبر تیولون هلند و تراکم بسیار مناسب به عنوان گزینه­ ای بسیار ایده­ آل محسوب می شود که توانسته زیبایی، کارایی و دوام را به صورت یکجا به ارمغان بیاورد. این محصول در چنین کاربری می­تواند تا مدت­ ها به همین شکل سالم و زیبا بماند.