چمن مصنوعی – فروش اینترنتی چمن مصنوعی

اطلاعات پروژه

ارتفاع:30
الیاف:نیم بیضی

نام مدلی که در این پروژه کارشده است :

چمن مصنوعی مدل رینبو


چمن مصنوعی مدل رینبوویژگی های مثبت مدل رینبو برای این کاربری:

1-جنس نخ بسیار مناسب

2-دیتکس (وزن الیاف) بالا

3-استفاده از الیاف فوتبالی

4-مقاومت بالا


ویژگی های منفی مدل رینبو برای این کاربری:

1-ارتفاع بلند (الیاف در برخی مدارس که از چین مصنوعی استفاده.

2-منظوره دادند مثل زنگ تفریح و استفاده فوتبالی دارای آشغال‌گیری بالاییست.
مدرسه نیکان (خ دوست)

دبستان دخترانه خیابان ستارخان

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

عنوان پروژه: پروژه چمن مصنوعی دبستان دخترانه خیابان ستارخان

محل پروژه: دبستان دخترانه خیابان ستارخان

صاحب پروژه: جناب آقای فدوی

نصب و اجرای پروژه چمن مصنوعی دبستان دخترانه خیابان ستارخان

پروژه دبستان دخترانه خیابان ستارخان، برخلاف آنچه در عکس می‌بینید، متراژ بسیار پایینی دارد. کارفرما، جناب آقای فدوی، درخواست‌های خود را مطرح ‏کردند و پس از برنامه‌ریزی گروه چمنزار و پیاده‌سازی ایده ها، این مدرسه‌ ۱۳ × ۸ به این شکل به اجرا درآمد.‏ در این پروژه از چمن مصنوعی مدل رینبو استفاده شده است.‏ شما می توانید فضاهای بسیار کوچک در محیط اطراف خود را به فضاهایی سبز و زیبا تبدیل کنید و این امر اهمیت بسیار زیادی در بالا بردن روحیه دارد.

ویژگی های چمن مصنوعی رینبو

یکی از مواردی که سبب شد چمن مصنوعی رینبو برای استفاده در پروژه چمن مصنوعی دبستان دخترانه خیابان ستارخان مورد توجه قرار گیرند بکینگ مقاوم این چمن است. بکینگ این چمن چند لایه است و همین امر مقاومت این چمن را در برابر ضربه و فشار بالا می برد. این موضوع برای کسانی که می خواهند از چمن برای بازی یا ورزش استفاده کنند اهمیت بسیار زیادی دارد. ویژگی های دیگر چمن مصنوعی رینبو به شرح زیر هستند:

  • دیتکس این چمن بالا است.
  • لایه زیرین این چمن مقاوم است.
  • ظاهر این چمن مشابه به چمن طبیعی است.

روش نصب چمن مصنوعی دبستان دخترانه خیابان ستارخان

یکی از دغدغه های صاحب این پروژه در مورد روش نصب چمن مصنوعی بود. با توجه به این موضوع که قرار است دانش آموزان از این چمن استفاده کنند، روش نصب کاملا حرفه ای نقش بسیار مهمی در حفظ سلامت دانش آموزان دارد. چمن مصنوعی در این پروژه به صورت زیر است:

  • ابتدا یک لایه ژئوتکس بر روی زمین نصب گردید.
  • سپس چمن مصنوعی با استفاده از نوارهای چسب به سطح لایه ژئوتکس متصل گردید.

اکنون ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که چرا باید از لایه ژئوتکس در نصب چمن مصنوعی استفاده گردد! دلیل اصلی این امر این است که این لایه نرمی و لطافت زیادی را به چمن مصنوعی می بخشد و این امر سبب می شود کسانی که از این چمن استفاده می کنند، حس خوبی داشته باشند. به همین دلیل این استانداردها در نصب این چمن به خوبی مورد توجه قرار گرفت تا دانش آموزان در فضای امنی بازی کنند.

آیا چمن مصنوعی به رشد شناختی دانش آموزان کمک می کند؟

یکی از مواردی که صاحب پروژه چمن مصنوعی دبستان دخترانه خیابان ستارخان را ترغیب کرد تا استفاده از چمن مصنوعی را مورد توجه قرار دهد رشد شناختی دانش آموزان است. در واقع، باید بدانید تمامی مدارس باید استفاده از چمن مصنوعی را مد نظر قرار دهند تا بتوانند به دانش آموزان کمک کنند در محیطی امن رشد کنند و استعدادهای خود را پرورش دهند.

چرا باید از چمن مصنوعی به جای چمن طبیعی استفاده کنیم؟

شرکت چمنزار مشاوره های لازم را به صاحب پروژه چمن مصنوعی دبستان دخترانه خیابان ستارخان در خصوص استفاده از چمن مصنوعی به جای چمن طبیعی ارائه داد. این موارد به شرح زیر هستند:

  • طول عمر چمن مصنوعی بیشتر از چمن طبیعی است.
  • چمن مصنوعی نیاز به کود شیمیایی ندارد.
  • چمن مصنوعی در تمامی فصول سال سبز است.
  • چمن مصنوعی با آبشوری ساده تمیز می شود و نگهداری آن نیاز به تمهیدات خاصی ندارد.

در پایان چمن مصنوعی دبستان دخترانه خیابان ستارخان، صاحب این پروژه رضایت بسیار کاملی از نحوه انجام کار داشت و این موضوع برای شرکت چمنزار اهمیت بسیار زیادی دارد. شرکت چمنزار همواره در تلاش است تا با ارائه خدمات استاندارد به صاحبان پروژه ها کمک کند تا رضایت کاملی از چمن مصنوعی داشته باشند و حس خوبی بگیرند. برای خرید از شرکت چمنزار می توانید با مشاوران این شرکت در تماس باشید.