چمن مصنوعی – فروش اینترنتی چمن مصنوعی
تلفن تماس : ۵٧٧٣٢-٠٢١

اطلاعات پروژه

ارتفاع:25 mm
الیاف:فیبریلیت

نام مدلی که در این پروژه کار شده :

چمن مصنوعی مدل صحرا


چمن مصنوعی مدل صحرا

 

ویژگی های مثبت مدل صحرا برای این کاربری:

1-‏‏ ضربه پذیری بسیار مناسب مدل صحرا

2- دوام و طول عمر بالای این محصول


ویژگی های منفی مدل صحرا برای این کاربری:

ندارد

چمن مصنوعی مدل صحرا در مدرسه سما پردیس

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

اجرای چمن مصنوعی مدل صحرا در مدرسه سما پردیس

این اجرا  یک روز قبل از بارش برف زمستان ۹۸ در شهر پردیس انجام شد به نحوی که وقتی گروه اجرای چمنزار برای روز دوم اجرا به این پروژه مراجعه کردند ابتدا مشغول به پارو کردن برفها و پس از آن ادامه کار شدند.

چمن مصنوعی مدل صحرا یکی از محصولات بافته شده در کارخانه اسیا چمن به سفارش شرکت چمنزار برای استفاده در حیاط مدارس است که الیافی هلندی با مزایای بالائی برای اماکن پرتردد آموزشی دارد. دوام بالا در برابر تردد و زمان بهره‌­بری بلندمدت نقطه قوت‌های اصلی چمن صحرا هستند.

 

چگونه است که الیاف چمن مصنوعی مدل صحرا طول عمر بالائی دارند ؟!

الیاف ضخیم و فیبریل شده راز ماندگاری این محصول است به این معنی که الیاف این چمن مصنوعی به شکل­ برگهایی در هم تنیده و به هم پیوسته هستند که در کنار هم شکل ظاهری مارپیچ گونه­ای را تشکیل می‌دهند به همین سبب این محصول در کنار مزیت مقاومت در برابرکوبش انعطاف پذیری و برگشت­پذیری بالایی در الیافش دارد.

در کنار این باید گفت الیاف فیبریلیت شده یا همان فیبریلیت از اولین نسلهای چمن مصنوعی ورزشی هستند که هنوز هم در بسیاری از کارخانه های تولید چمن  دنیا مخصوصاً در تایکر انگلیس که یکی از بزرگتر­ین تولیدگننده­‌های چمن مصنوعی در اروپا هست تولید می‌­شود. این کمپانی نیز چمن‌های مصنوعی بافته شده از الیاف فیبریلیت را در مدارس و زمینهای ورزشی چند منظوره به اجرا در میآورد و آنها را با نظم و ترتیب خاص برای انجام ورزشهای مختلف خط کشی می­کنند. همین شیوه اجرا در ایران نیز توسط شرکت چمنزار در حیاط مدارس انجام میشود.

رنگ چمن مصنوعی صحرا

از چمن مصنوعی صحرا دو رنگ موجود است رنگ اصلی سبز و رنگ فرعی اخرایی که این دو می­توانند ترکیبی دلپذ­یر با هم به نمایش در آورند. معمولاً چمن مصنوعی اخرایی در حاشیه اجرا می­شود که آن به عنوان بخش دو­میدانی یا حاشیه جداکننده زمین فوتبال استفاد می­شود .

 خط­کشی­‌های زمین  بازی نیز به دو روش استفاده از رنگ و چمن امکان پذیر است که در صورت استفاده از رنگ این کار باید ماهی یک بار در حیاط مدارس تمدید شود.

قابل توجه این که چمن مصنوعی مدل صحرا و دیگر محصولاتی که در چمنزار به عنوان چمن مصنوعی ویژه مدارس معرفی میشود دارای گارانتی ۳ تا ۵ ساله هستند  که در این بین چمنهای مصنوعی مدل  منوفیلامنت، صحرا ، دایمند و سپیدار از گارانتی بالاتر و خدمات پس از فروش  سه ساله برخوردارند.

بخش فروش چمن مصنوعی حیاط مدارس با اولویت ارائه مشاوره‌­های فنی و معرفی بهترین محصول از لحاظ دوام و زمان بهره­‌بری طولانی آماده است تا با تسهیلات مخصوص مدیران مدارس در خدمت بخش آموزشی و ورزشی کشور باشد.

WhatsApp chat