اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی مدل سیلک ۳۵

ویژگی های مثبت مدل سیلک ۳۵ برای این کاربری:

۱- الیاف تنکاته هلند

۲- ساخت کمپانی معتبر رویال گرس هلند

۳- مقاومت بالا در برابر اشعه‌ی UV

۴- خاصیت برگشت پذیری الیاف

پروژه چمن مصنوعی روف گاردن – بلوار اندرزگو 


ارتفاع چمن: ۳۵ میلی متر

الیاف چمن: V شکل

صاحب پروژه: آقای قویدل

اجرای پروژه چمن مصنوعی روف گاردن – بلوار اندرزگو

پروژه چمن مصنوعی روف گاردن – بلوار اندرزگو  یکی از بهترین پروژه های شرکت چمنزار به شمار می رود. همانطور که در عکس مشاهده می کنید چمن مصنوعی در این پروژه به خوبی بر روی زمین پهن شده است و باکس های گلی که در این پشت بام به کار رفته اند به زیبایی این پروژه افزوده اند. در این پرژه از چمن مصنوعی سیلک استفاده گردید. ارتفاع الیاف در این چمن ۳۵ میلی متر است و همین امر سبب شده است فضایی کاملا طبیعی در محیط تداعی شود. شرکت چمنزار به صاحب پروژه چمن مصنوعی روف گاردن – بلوار اندرزگو  پیشنهاد داد در صورت آبپاشی چمن در یک روز گرم تابستانی می تواند جنگلهای شمال کشور را برای خود تداعی کند.

نکات مهم در طراحی روف گاردن در پروژه چمن مصنوعی روف گاردن – بلوار اندرزگو

همانطور که در تصاویر پروژه چمن مصنوعی روف گاردن – بلوار اندرزگو  مشاهده می کنید، ظاهر این پروژه بسیار چشم نواز است. اما ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که چه چیزی باعث شده است این پروژه زیبا و چشم نواز شود! بهتر است بدانید ما بارها در مقالات مختلف خود به این موضوع اشاره کرده این که اگر می خواهید طراحی موفقی در پشت بام خود داشته باشید، باید از الگوهای طبیعی بهره بگیرید. المان هایی مانند سنگ، چوب، آب و فضای سبز می توانند به زیبایی محیط اطراف شما کمک کنند. پوشش سطح با سنگ به تنهایی زیبا نیست، اما اگر سنگ با چمن مصنوعی ترکیب شود می تواند ظاهر بسیار زیبایی را به وجود بیاورد و این چیزی است که در پروژه چمن مصنوعی روف گاردن – بلوار اندرزگو شاهد آن هستیم.

ویژگی های چمن مصنوعی سیلک

اکنون ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید چرا صاحب پروژه چمن مصنوعی روف گاردن – بلوار اندرزگو  چمن مصنوعی سیلک را برای این پروژه انتخاب کرد! پاسخ به این سوال در دل ویژگی های این چمن نهفته است. این چمن ظاهری مشابه به چمن طبیعی دارد و وقتی بر روی زمین پهن می شود هرگز نمی توانید بفهمید که این چمن مصنوعی است. همچنین، الیاف این چمن در برابر نور خورشید مقاوم هستند. در نتیجه نور خورشید هرگز باعث پوسیدگی و یا پریدن رنگ چمن مصنوعی سیلک نمی شود. الیاف این چمن از هلند وارد ایران می شوند و همین امر سبب شده است چمن مصنوعی سیلک کیفیت بسیار بالایی داشته باشد!

آیا می توان چمن مصنوعی روف گاردن را شست؟

یکی از سوالاتی که از دغدغه های اصلی صاحب پروژه چمن مصنوعی روف گاردن – بلوار اندرزگو به شمار می رفت این موضوع بود که آیا می توان چمن مصنوعی روف گاردن را شست؟! آیا این کار به ساختمان آسیب نمی رساند؟! در پاسخ به این سوال باید بگوییم شرکت چمنزار چمن مصنوعی را بر اساس آبروهایی که در پشت بام قرار دارند نصب می کند. در نتیجه، اگر شما چمن مصنوعی را بشویید، آب از طریق درزهای چمن مصنوعی به سمت آبروها هدایت می شود و هرگز به ساختمان آسیبی وارد نمی شود. در نتیجه اگر می خواهید برای خرید چمن مصنوعی روف گاردن اقدام کنید، باید همین الان دست به کار شوید.

آیا امکان آتش سوزی چمن مصنوعی روف گاردن وجود دارد؟

شرکت چمنزار در پایان پروژه چمن مصنوعی روف گاردن – بلوار اندرزگو  تمامی نکاتی را که لازم بود صاحب پروژه بداند، در اختیارش قرار داد. باید بدانید که الیاف چمن مصنوعی هرگز آتش نمی گیرند و اگر ته سیگار و یا ذغال بر روی این چمن بیافتد، تنها نقطه سوز می شود. همچنین، الیاف چمن مصنوعی از مواد آنتی باکتریال ساخته اند و باکتری ها و آلودگی ها بر روی آن رشد نمی کنند.

اجرای پروژه چمن مصنوعی روف گاردن – بلوار اندرزگو پروژه چمن مصنوعی روف گاردن – بلوار اندرزگو  یکی از بهترین پروژه های شرکت چمنزار به شمار می رود. همانطور که در عکس مشاهده می کنید چمن مصنوعی در این پروژه به خوبی بر روی زمین پهن شده است و باکس های گلی که در این […]