چمن مصنوعی – فروش اینترنتی چمن مصنوعی

اطلاعات پروژه

ارتفاع:20
الیاف:مونو فیلامنت با شکل نیم لوزی (بیضی)

نام مدلی که در این پروژه کار شده :

چمن مصنوعی مدل افرا


چمن مصنوعی مدل افراویژگی های مثبت مدل افرا برای این کاربری:

1- استفاده از الیاف نرم و لطیف تیولون هلند

2- ساختار تک بافت ‏

3- ارتفاع الیاف 20 میلی­متر که برای این کاربری ایده­ آل است

4- رنگ سبز یکدست که ترکیب رنگ زیبایی در کنار استخر به وجود آورده است


ویژگی های منفی مدل صدف برای این کاربری:

ندارد.

پروژه چمن مصنوعی کنار استخر هشت بهشت

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

پروژه چمن مصنوعی کنار استخر هشت بهشت

توضیحات:

قبل از بررسی پروژه چمن مصنوعی کنار استخر هشت بهشت اگر به مقاله­‌ی دهکده‌ی رنگ­‌ها در بخش دهکده‌­ی چمنزار مراجعه فرمایید. خواهید دید که در مورد ویژگی‌های ترکیب رنگ و آبی و سبز به اختصار توضیح داده شده است. از این ترکیب به عنوان یکی از زیباترین ترکیبات در طبیعت یاد کرده‌ایم. از ترفندهای بسیار موثر در حوزه‌­ی معماری الگو قرار دادن اِلمان­‌های طبیعی می‌باشد. یعنی آنچه در طبیعت یافت می‌شود می‌تواند به الگویی بسیار موثر در معماری فضای دلخواه ما بدل شود. ترکیب­‌های رنگ آبی و سبز، قهوه­‌ای و سبز و حتی سفید و سبز که مصداق آن را در طبیعت می­‌بینیم.
جزو آلترناتیوهای جذاب ما برای فضای حیاط منزل یا ویلای شخصی خواهدبود. حال در مورد فضای ویلای شخصی و کاربری چمن مصنوعی کنار استخر صحبت می‌کنیم و اینکه چه گزینه‌ای برای چنین کاربردی مناسب خواهدبود؟

ویژگی‌های چمن مصنوعی کنار استخر

  • تک­ بافت باشند تا به راحتی بتوان آن را شست­ وشو کرده و از آن استفاده کرد.
  • ارتفاع الیاف بین ۱۵ تا ۲۵ میلی‌متر داشته باشند. چرا که ارتفاع الیاف کوتاه و تراکم بالا موجب زبری چمن مصنوعی کنار استخر می‌شود و ارتفاع بالا نیز موجب آشغال‌گیری و سختی در شست­‌وشو می­‌گردد.
  • ترجیحاً از الیاف دارای مقطع C، W، V استفاده نکنید. چرا که این الیاف با توجه به نوع مقطع الیافشان قطرات آب را در خود نگه‌داشته و در درازمدت شاهد رسوب و کدر شدن آنها خواهیم بود. همچنین چمن­ مصنوعی با مقطع شکل­ دار به نسبت الیاف خطی و یا لوزی شکل دارای زبری بیشتری هستند. بنابراین بهتر است از گزینه‌­های تخت و یا لوزی شکل استفاده شود.

(لازم به ذکر است این آیتم جزو توصیه‌های گروه چمنزار محسوب می­‌شود و در صورت استفاده از الیاف با شکل هندسی گفته شده در بالا مشکل حادی برای پروژه­‌ی چمن مصنوعی کنار استخر شما پیش نخواهد آمد)

  • چمن­ مصنوعی تک بافت ترکیب رنگی بهتری با آب هستند تا چمن‌ مصنوعی دوبافت (اصطلاحاً به چمن­ مصنوعی دارای بافت زرد دوبافت گفته می‌شود)