چمن مصنوعی – فروش اینترنتی چمن مصنوعی
تلفن تماس : ۵۷۷۳۲-٠٢١

اطلاعات پروژه

ارتفاع:25 mm

چمن مصنوعی زمین بازی مدرسه دخترانه پیوند

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars


اجرای چمن مصنوعی زمین بازی در حیاط مدرسه دخترانه پیوند

آنچه که می­‌بینید یک تصویر زیبا از اجرای چمن مصنوعی زمین بازی مدل بهاره است که در حیاط مدرسه پیوند به اجرا درآمده است. این زمین بازی برای دختران دانش آموزان مدرسه با استفاده از یک چمن مصنوعی استاندارد ایجاد شده است. استاندارد بودن این چمن مصنوعی به چند شکل معنی می­‌شود. این که الیاف این چمن مصنوعی ورزشی است یعنی می‌­توان با آن چمن‌های مصنوعی چند منظوره ورزشی تولید کرد. چمن‌­های مصنوعی چند منظوره ورزشی قابلیت این را دارند که آن‌ها برای ورزش هایی چون فوتبال و والیبال و تنیس بهره برداری می­‌شود.

دوم اینکه مقاومت الیاف این چمن مصنوعی در برابر تردد بالاست به همین دلیل است که گروه چمن مصنوعی چمنزار این محصول را به عنوان جدیدترین چمن مصنوعی مدرسه‌ای سال ۱۳۹۹ به صاحبان مراکز آموزشی معرفی می‌­نماید. بهتر است مدیران مدارس و دخترانه این را بدانند که چمن مصنوعی مدل بهاره در کنار مقاوم بودن الیاف بسیار نرم و لطیفی دارد و این باعث می­‌شود که وقتی دانش آموزان روی این چمن به زمین می­افتند حتی کوچکترین آسیبی نبینند.

 

ضربه گیری و ایمنی چمن مصنوعی مدل بهاره در حیاط مدارس چگونه است؟

ضربه‌گیری این چمن مصنوعی به دلیل متراکم  بودن الیاف آن بالاست همین طور قبل از نصب این چمن روی بستر حیاط مدرسه یک لایه نمدی به نام ژئوتکس پهن می‌­شود که خود این لایه باعث انعطاف پذیرتر شدن و نرم‌تر شدن سطح چمن مصنوعی می­‌شود مضاف بر این که پس از اجرای این چمن مصنوعی برای بالا بردن انعطاف پذیری آن در بین الیاف ماسه سیلیس تزریق می­‌شود که این نیز می‌­تواند عامل دیگری برای انعطاف‌پذیر شدن سطح باشد.

 

مشخصات دیگر چمن مصنوعی مدل بهاره

عرض چمن مصنوعی مدل بهاره ۲ متر است و ارتفاع آن به ۲۵ متر می­رسد که در هنگام نصب با ایجاد برش هایی به صورت یکپارچه و بدون درز به اجرا در می‌­آید. ارتفاع الیاف چمن مصنوعی مدل بهاره ۲۵ میل می­‌باشد این ارتفاع الیاف متناسب با یک چمن مصنوعی مناسب زمین بازی در حیاط مدرسه تنظیم گردیده زیر الیاف کوتاه‌تر از انعطاف پزیری کمتری دارند و الیاف بلندتر از ۲۵ میل احتمال کوبیده شدن بیشتر. به همین سبب باید گفت بهترین نتیجه حاصله از چمن مصنوعی حیاط مدرسه و زمین بازی روی مدل‌هایی که ارتفاع الیافشان ۲۵ میل می‌­باشد حاصل شده است.

یک نکته اینکه چمن‌های مصنوعی حیاط مدرسه به دلیل پرتوده بودن و پرپشت بودن نیازی به تزریق گرانول ندارند و در اصل باید گفت وجود گرانول در حیاط مدرسه برای دانش آموزان غیرلازم و حتی خطرناک است زیرا گرانول گرما را جذب می‌­کند و از خود موادی سمی ساطع می­‌کند که این برای سلامت دانش آموزان خطر دارد.

 

سوالات متداول در خصوص اجرای چمن مصنوعی زمین بازی در حیاط مدرسه

  • چمن مصنوعی در حیاط مدرسه چند سال عمر می­‌کند؟

میانگین عمر چمن مصنوعی در حیاط مدارس ۵ تا ۷ سال است. ۵ سال برای مدارس پرتردد مثل دبیرستان‌های پسرانه ۷ سال برای مدارس کم تردد مثل دبستان‌ها و بسیاری از مدارس دخترانه

  • گارانتی چمن مصنوعی مدل بهاره در حیاط مدرسه چقدر است؟

چمن مصنوعی مدل بهاره در حیاط مدرسه ۳ سال گارانتی می‌­شود. این گارانتی کاملا براساس کیفیت چمن مصنوعی تنظیم می­‌شود و قابل پیگیری تا ترمیم و حتی تعویض چمن مصنوعی زمین بازی می­‌                باشد.

  • قیمت چمن مصنوعی بهاره اجرا شده در حیاط مدرسه پیوند چقدر است؟

این چمن مصنوعی با قیمت هر متر مربع ۱۶۰۰۰۰۰ تومان با اجرای کامل به فروش رسیده که روش فروش آن به شیوه غیرنقد بوده است.

WhatsApp chat