چمن مصنوعی – فروش اینترنتی چمن مصنوعی

اطلاعات پروژه

ارتفاع:50 mm
الیاف:فیبریلیت

نام مدلی که در این پروژه کار شده :

چمن مصنوعی مدل پردیس


چمن مصنوعی مدل صحراویژگی‌های مثبت مدل پردیس برای این کاربری:

1- دارا بودن الیاف با کیفیت اروپایی

2- یکی از محصولات محبوب کاربری فوتبالی

3- پنهان ماندن متریال پرکننده سیلیس و گرانول در لابه‌لای این الیاف به دلیل ارتفاع بلند الیاف در چمن‌های فوتبالی

4- قابلیت ضربه گیری

5- ارتفاع بلند موجب می‌شود تا گرانول و سیلیس از عمق چمن خارج نشوند

6- در برابر اشعه فرابنفش خورشید دارای تاییدیه از مراجع ذیربط اروپا می‌باشد که دوام آن را دوچندان می‌کند


ویژگی‌های منفی مدل پردیس برای این کاربری:

1-چمن پردیس از نوع فوتبالی است که ممکن است گرانول به کار رفته در آن از عمق چمن خارج شود که با سیستم نگهداری مناسب این مشکل حل می‌شود.

چمن مصنوعی حیاط مدرسه منافی‌زاده

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

اجرای چمن مصنوعی حیاط مدرسه منافی‌زاده

براتون خاطره نویسی کردیم از اجرای چمن مصنوعی حیاط مدرسه منافی‌زاده منطقه ۱۶ تهران

با ما همراه باشید

روزی که تلفن چمنزار برای اجرای چمن مصنوعی حیاط مدرسه منافی‌زاده زنگ خورد، خوشحال شدیم که قراره یک قطعه زمین فوتبال برای دانش‌آموزان این مدرسه به اجرا دربیاد. چون می‌دونیم دانش‌آموزان این منطقه مستحق این هستند که با بهترین شرایط و امکانات از ورزش و فوتبال لذت ببرن.

اولین بازدیدها از حیاط مدرسه منافی‌زاده

در اولین بازدیدی که از حیاط این مدرسه انجام شد و بررسی حجم بازی و تردد، تصمیم بر این شد که از چمن مصنوعی پردیس با الیاف فیبریلیت برای زمین فوتبال بچه‌ها استفاده بشه و بعد از اون کارهای مهمی باید انجام می‌شد که زیرسازی حیاط یکی از اون‌ها بود. کف حیاط این مدرسه پوشیده از آسفالتی بود که به دلیل وجود ترک و نشست امکان نصب و اجرای چمن مصنوعی رو به ما نمی‌داد بنابراین در اولین اقدام گروه اجرایی ما باید شروع به جدول‌کشی در محیط این زمین فوتبال می‌کرد تا بتونه شرایط رو برای ایجاد یک لایه زیرسازی شنی ایجاد کنه.

در نهایت این زیرسازی با حدود تُناژ ۱۵۰ تن از ترکیب شن بادومی ۱۵ تا ۲۵ و نخودی ۰ تا ۱۵ سطحی رو رو به وجود آورد، که رول‌های چمن مصنوعی به صورتی صاف و یکنواخت روی زمین پهن شدن. در اینجا یکی از صحنه‌های به یاد موندنی این بود که بچه‌های این مدرسه از پنجره کلاسشون بی‌صبرانه منتظر اتمام کار بودن و به اونها اجازه داده نشده بود که تا پایان کار وارد حیاط مدرسه بشن تا در شلوغی‌های اجرا اتفاقی براشون نیفته.

یک نکته مهم در مورد چمن مصنوعی مدل پردیس یا فیبریلیت

چمنزار چمن مصنوعی مدل فیبریلیت رو به کسانی پیشنهاد می‌ده که هم دنبال کیفیت هستند هم قیمت مناسب. در مورد چمن مصنوعی مدل پردیس که برای اجرای چمن مصنوعی حیاط مدرسه منافی‌زاده پیشنهاد شد. باید این نکته رو بدونید که الیاف این چمن مصنوعی پهن‌برگ هستند، ممکنه بر اثر ساییدگی به رشته‌های کوچک تبدیل بشن و این باید با مراقبت‌های سالیانه کنترل بشه. یکی از اصلی‌ترین مراقبت‌ها از چمن فیبریلیت می‌تونه فرچه‌زنی هر شیش ماه یک‌بار و عملیات تزریق مجدد گرانول سالی یک‌بار باشه. این رو مطمئن باشید که هر وسیله‌ای با مراقبت و نگهداری به موقع عمر طولانی می‌کنه.

این متن رو تقدیم می‌کنیم به بچه‌های مدرسه منافی‌زاده