چمن مصنوعی در حیاط خانه در لواسان

اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی ماهونیا ۳۵

ویژگی­ های مثبت ماهونیا ۱۵ برای این کاربری:

  • ظاهر زیبا
  • تراکم بالا
  • الیاف نرم و لطیف
  • ضربه‌گیری و انعطاف پذیر بالا
  • قیمت مناسب

چمن مصنوعی مدل ماهونبا پلاس


ارتفاع چمن: ۳۵ میلی متر

الیاف چمن: پلی اتیلن

نصب چمن مصنوعی در حیاط خانه در لواسان

گروه چمنزار در یکی دیگر از پروژه‌های اجرایی خود موفق به نصب چمن مصنوعی تزیینی در حیاط خانه‌ای در لواسان گردید. هدف اصلی مالک این ساختمان طراحی و تزیین حیاط بود. نقش اصلی چمن مصنوعی در پروژه چمن مصنوعی در حیاط خانه در لواسان ایجاد فضایی سبز بود و معمار این پروژه با ترکیب سه عنصر چوب، سنگ و چمن مصنوعی توانست محیطی منحصر به فرد در حیاط این خانه به وجود بیاورد. چمن مصنوعی در این پروژه در زمین بازی کوچکی که تابی بر روی آن وجود داشت و در فضای میان سنگ مورد استفاده قرار گرفت.

انتخاب چمن مصنوعی ماهونیا پلاس برای استفاده در حیاط خانه در لواسان

گروه چمنزار پس از بررسی ویژگی‌های محیط و اهداف مالک خانه در پروژه چمن مصنوعی در حیاط خانه در لواسان استفاده از چمن مصنوعی ماهونیا پلاس را در این پروژه پیشنهاد داد. ارتفاع الیاف چمن مصنوعی ماهونیا پلاس ۳۵ میلی‌متر است و برای استفاده در فضای بین سنگ بسیار زیباست. برای نصب چمن مصنوعی در فضای بین سنگ به این نکته توجه داشته باشید که الیاف این چمن باید بلند باشند تا از فضای بین سنگ بیرون بیایند و ظاهری منحصر به فرد در فضا ایجاد کنند. تراکم بالای این چمن سبب شده است که ضربه‌گیری بالایی داشته باشد و برای استفاده در زمینهای بازی مناسب باشد. همچنین این چمن بر روی سطوح پرتوده به نظر می‌رسد و همین امر بر زیبایی ظاهری آن می‌افزاید. الیاف این چمن بسیار نرم و لطیف هستند. اگر بخواهیم نگاهی به ویژگی‌های این چمن برای استفاده در حیاط این خانه در لواسان داشته باشیم، این ویژگی‌ها به شرح زیر هستند:

  • ظاهر زیبا
  • تراکم بالا
  • الیاف نرم و لطیف
  • ضربه‌گیری و انعطاف پذیر بالا
  • قیمت مناسب

نصب چمن مصنوعی در حیاط خانه در لواسان

برای نصب چمن مصنوعی در حیاط خانه در لواسان ابتدا یک لایه ژئوتکس بر روی زمین پهن گردید. سپس لایه‌های چمن مصنوعی بر روی این لایه پهن شدند و با استفاده از چسبهای سمینگ تیپ به یکدیگر متصل شدند. برای نصب این چمن در فضای بین سنگ از چسب دو جزیی پلی اورتان استفاده شد. در این روش نیاز نیست که چمن مصنوعی به پشت پهن شود. هاردنر و چسب در فضای بین سنگ ریخته می‌شوند و با قلم مو مخصوص این چسب مخلوط می‌شود. سپس چمن در این فضا قرار می‌گیرد و با چکش سفت می‌شود، این روش نصب مقاومت بیشتری در برابر سرما و رطوبت دارد.

شستشو چمن مصنوعی در حیاط خانه در لواسان

گروه چمنزار برای شستشو چمن مصنوعی در حیاط خانه در لواسان استفاده از دستگاه واتر جت را پیشنهاد داد. این دستگاه، دستگاهی مشابه به جارو برقی است که آب را بر روی سطح چمن می‌ریزد و گرد و خاک و آلودگی را از روی آن برطرف می‌کند. البته ذکر این نکته حایز اهمیت است که برای تمیز کردن این چمن می‌توان از آب استفاده کرد. اما میزان مصرف آب دستگاه واترجت بسیار پایین است و این امر به صرفه جویی در مصرف آب کمک می‌کند. همچنین می‌توان از این دستگاه برای تمیز کردن وسایل دیگر از جمله ماشین نیز استفاده کرد.

طول عمر چمن مصنوعی در حیاط خانه

اگر مراقبت‌های لازم از چمن مصنوعی در حیاط خانه در لواسان در حیاط خانه به خوبی صورت گیرد، طول عمر آن ۵ سال است.

قیمت چمن مصنوعی ماهونیا پلاس در حیاط خانه

برای اطلاع از قیمت چمن مصنوعی می توانید به سایت فروشگاه چمنزار وارد شوید. همچنین، انواع دیگری از چمن مصنوعی وجود دارند که برای استفاده در حیاط مناسب هستند. شما می توانید با توجه به سلیقه خود بهترین گزینه را انتخاب کنید و برای استفاده در محیط اطراف خود سفارش دهید.

نصب چمن مصنوعی در حیاط خانه در لواسان گروه چمنزار در یکی دیگر از پروژه‌های اجرایی خود موفق به نصب چمن مصنوعی تزیینی در حیاط خانه‌ای در لواسان گردید. هدف اصلی مالک این ساختمان طراحی و تزیین حیاط بود. نقش اصلی چمن مصنوعی در پروژه چمن مصنوعی در حیاط خانه در لواسان ایجاد فضایی سبز […]