چمن مصنوعی – فروش اینترنتی چمن مصنوعی

اطلاعات پروژه

ارتفاع::35 mm
الیاف::پلی اتیلن

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی ماهونیا 35

چمن مصنوعی مدل ماهونبا پلاس


 

ویژگی­ های مثبت ماهونیا 15 برای این کاربری:

  • ظاهر زیبا
  • تراکم بالا
  • الیاف نرم و لطیف
  • ضربه‌گیری و انعطاف پذیر بالا
  • قیمت مناسب

 

چمن مصنوعی در حیاط خانه در لواسان

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

نصب چمن مصنوعی در حیاط خانه در لواسان

گروه چمنزار در یکی دیگر از پروژه‌های اجرایی خود موفق به نصب چمن مصنوعی تزیینی در حیاط خانه‌ای در لواسان گردید. هدف اصلی مالک این ساختمان طراحی و تزیین حیاط بود. نقش اصلی چمن مصنوعی در این پروژه ایجاد فضایی سبز بود و معمار این پروژه با ترکیب سه عنصر چوب، سنگ و چمن مصنوعی توانست محیطی منحصر به فرد در حیاط این خانه به وجود بیاورد. چمن مصنوعی در این پروژه در زمین بازی کوچکی که تابی بر روی آن وجود داشت و در فضای میان سنگ مورد استفاده قرار گرفت.

 

انتخاب چمن مصنوعی ماهونیا پلاس برای استفاده در حیاط خانه در لواسان

گروه چمنزار پس از بررسی ویژگی‌های محیط و اهداف مالک خانه استفاده از چمن مصنوعی ماهونیا پلاس را در این پروژه پیشنهاد داد. ارتفاع الیاف چمن مصنوعی ماهونیا پلاس ۳۵ میلی‌متر است و برای استفاده در فضای بین سنگ بسیار زیباست. برای نصب چمن مصنوعی در فضای بین سنگ به این نکته توجه داشته باشید که الیاف این چمن باید بلند باشند تا از فضای بین سنگ بیرون بیایند و ظاهری منحصر به فرد در فضا ایجاد کنند. تراکم بالای این چمن سبب شده است که ضربه‌گیری بالایی داشته باشد و برای استفاده در زمینهای بازی مناسب باشد. همچنین این چمن بر روی سطوح پرتوده به نظر می‌رسد و همین امر بر زیبایی ظاهری آن می‌افزاید.

الیاف این چمن بسیار نرم و لطیف هستند. اگر بخواهیم نگاهی به ویژگی‌های این چمن برای استفاده در حیاط این خانه در لواسان داشته باشیم، این ویژگی‌ها به شرح زیر هستند:

  • ظاهر زیبا
  • تراکم بالا
  • الیاف نرم و لطیف
  • ضربه‌گیری و انعطاف پذیر بالا
  • قیمت مناسب

 

نصب چمن مصنوعی در حیاط خانه در لواسان

برای نصب این چمن در زمین بازی ابتدا یک لایه ژئوتکس بر روی زمین پهن گردید. سپس لایه‌های چمن مصنوعی بر روی این لایه پهن شدند و با استفاده از چسبهای سمینگ تیپ به یکدیگر متصل شدند. برای نصب این چمن در فضای بین سنگ از چسب دو جزیی پلی اورتان استفاده شد. در این روش نیاز نیست که چمن مصنوعی به پشت پهن شود. هاردنر و چسب در فضای بین سنگ ریخته می‌شوند و با قلم مو مخصوص این چسب مخلوط می‌شود. سپس چمن در این فضا قرار می‌گیرد و با چکش سفت می‌شود، این روش نصب مقاومت بیشتری در برابر سرما و رطوبت دارد.

 

شستشو چمن مصنوعی در حیاط خانه  در لواسان

گروه چمنزار برای شستشو چمن مصنوعی در حیاط خانه در لواسان استفاده از دستگاه واتر جت را پیشنهاد داد. این دستگاه، دستگاهی مشابه به جارو برقی است که آب را بر روی سطح چمن می‌ریزد و گرد و خاک و آلودگی را از روی آن برطرف می‌کند. البته ذکر این نکته حایز اهمیت است که برای تمیز کردن این چمن می‌توان از آب استفاده کرد. اما میزان مصرف آب دستگاه واترجت بسیار پایین است و این امر به صرفه جویی در مصرف آب کمک می‌کند. همچنین می‌توان از این دستگاه برای تمیز کردن وسایل دیگر از جمله ماشین نیز استفاده کرد.

 

طول عمر چمن مصنوعی در حیاط خانه

اگر مراقبت‌های لازم از چمن مصنوعی ماهونیا پلاس در حیاط خانه به خوبی صورت گیرد، طول عمر آن ۵  سال است.

 

قیمت چمن مصنوعی ماهونیا پلاس در حیاط خانه

برای اطلاع از قیمت چمن مصنوعی می توانید به سایت فروشگاه چمنزار وارد شوید.

 

نصب و اجرای انواع چمن مصنوعی را از چمنزار بخواهید!

گروه چمنزار با سالیان زیاد تجربه در زمینه نصب و اجرای چمن مصنوعی در خدمت شماست تا مشاوره‌های لازم را برای خرید و نصب انواع چمن مصنوعی در فضای بین سنگ و حیاط خانه در اختیار شما قرار دهد. برای کسب اطلاعات تخصصی بیشتر در مورد انواع چمن مصنوعی می‌توانید به سایت فروشگاه چمنزار وارد شوید. این گروه، پس از فروش و نصب چمن مصنوعی، آموزشهای لازم را در مورد نگهداری و تمیز کردن چمن مصنوعی مانند به طور رایگان را در اختیار شما قرار می‌دهد.