چمن مصنوعی – فروش اینترنتی چمن مصنوعی

اطلاعات پروژه

ارتفاع:25 میلی متر
الیاف:تیولون هلند

نام مدلی که در این پروژه کار شده  :

چمن مصنوعی مدل رویال 25


چمن مصنوعی مدل رویال ۲۵ آسیاویژگی های مثبت مدل رویال 25 برای این کاربری:

1- الیاف ساخت کمپانی تیولون هلند

2- تراکم مناسب

3- دیتکس (وزن الیاف) مناسب

4- ساختار لوزی شکل الیاف که مقاومت بالایی را در برابر فشارهای بالا ایجاد می‌کند

5- استفاده از بافت دوم


ویژگی های منفی مدل رویال 25 برای این کاربری:

1- ارتفاع الیاف ۳۵ میلیمتر گزینه مناسب‌تری بود اما با توجه به افزایش قیمت قابل توجه کارفرما گزینه ۲۵ میلی‌متر را انتخاب کرد.

چمن مصنوعی در باغ تالار صدرا

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

اجرای چمن مصنوعی در باغ تالار صدرا

تصاویری که ملاحظه می‌کنید مربوط میشه به سومین همکاری گروه چمنزار و باغ تالار صدرا و مدیر محبوب این مجموعه جناب آقای صادقی

باغ تالار صدرا مجموعه­‌ای عظیم در یک باغ وسیع است که سالانه تعداد زیادی مراسم عروسی در آن انجام می‌­شود. در این باغ تالار با وجود وسعت زیاد فضای سبز و درختان انبوه باز هم میشه کمبود فضای سبز رو احساس کرد که جناب آقای صادقی تا بخشی این کمبود را با چمن‌های مصنوعی جبران کرده­‌اند. ورودی این باغ تالار و اطراف عمارت‌های آن پوشیده است از چمن‌های مصنوعی که مناظر زیبایی را با ترکیب درختان و گیاهان زینتی به وجود آورده است.

 

چمن مصنوعی در باغ تالار صدرا

 

کدام چمن مصنوعی در باغ تالار صدرا استفاده شده است؟

آخرین اجرا در این باغ تالار و با استفاده از چمن مصنوعی ۹۰۰ گرم یعنی پر تراکم ترین مدل ظریف مصور انجام شده و قبل از آن نیز چمن رویال ۲۵ آسیا  که هر دو این محصولات از سری چمن‌های سه بافت با ترکیب الیاف سبز و زرد می‌­باشند.

می‌توانید درباره‌ی  چمن مصنوعی ظریف مصور بخوانید. 

دلیل تمایل آقای صادقی به این نوع از چمن‌ها احساس نزدیک به چمن طبیعی است که از آن دریافت می‌­کند. در اصل چمن‌های مصنوعی سه بافت با استفاده از الیاف سبز و زرد مجعد تداعی کننده چرخه زندگی چمن طبیعی هستند که برای رسیدن به این حجم از طبیعی جلوه دار بودن این چمن‌ها راه‌های زیادی توسط تولیدکنندگان چمن مصنوعی طی شده است.

چمن مصنوعی در باغ تالار صدرا

روش اجرای چمن مصنوعی در باغ تالار صدرا و زیرسازی آن

چمنی که در همکری چمنزار و باغ تالار صدرا اجرا شده تراکم قابل قبولی دارد اما با این حال گروه اجرای ما برای پایدار کردن آن در برابر تردد در بین الیاف ماسه سیلیس ریخته که این کار باعث افزایش عمر چمن می‌شود. همین‌طور  ماسه سیلیس تا حد زیادی می­‌تواند از شعله ور شدن چمن مصنوعی که در باغ تالارها به دلیل استفاده از وسائل آتش بازی صورت می­‌گیرد جلوگیری کند. زیرسازی چمن مصنوعی در باغ تالار صدرا از جنس بتون با شیت ۱/۰ از مرکز به اطراف است. این یعنی حجم بارش‌ها به سرعت از روی چمن تخلیه می­‌شود و حداقل رطوبت بر روی چمن به جا می­‌ماند.