چمن مصنوعی – فروش اینترنتی چمن مصنوعی

اطلاعات پروژه

ارتفاع:25 mm
الیاف:فيبريليت

نام مدلی که در این پروژه کارشده:

چمن مصنوعی مدل صحرا


 

چمن مصنوعی صحراویژگی های مثبت مدل صحرا برای این کاربری:

1-‏‏ استفاده از الیاف تنکاته هلند

2- تناسب فوق العاده بین ارتفاع و تراکم الیاف

3- ضربه‌پذیری بالا


ویژگی های منفی مدل صحرا برای این کاربری:

ندارد.

چمن مصنوعی مدل صحرا در مدرسه امیر کبیر

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars


اجرای چمن مصنوعی مدل صحرا در مدرسه امیر کبیر

چمن مصنوعی مدل صحرا در مدرسه امیر کبیر

این تصاویر نمایش دهنده ۳۰امین اجرای چمن مصنوعی مدل صحرا بافته شده از الیاف تنکاته هلند در یک سال گذشته در کاربری حیاط مدارس است این نوع چمن مصنوعی به دلیل بهره بردن از الیاف مقاوم در برابر تردد و همین‌طور انعطاف­پذیری بالا و ثبات رنگ یک پوشش ورزشی استاندارد از نوع noninfill (بدون نیاز به تریال پر کننده) می‌­باشد که به همراه سه سال خدمات پس از فروش چمنزار به صاحبان زمین‌های ورزشی و مجموعه‌های آموزشی (مدارس) ارائه می‌­گردد.

 

طول عمر چمن مصنوعی مدل صحرا در حیاط مدرسه

۷ سال عمر مفید مدت زمانی است که کارشناسان فروش شرکت چمنزار برای چمن مصنوعی مدل صحرا ۲۵ میل در حیاط مدرسه پیش بینی کرده‌­اند این طول عمر در یک محیط آموزشی پر تردد می­‌تواند از لحاظ اقتصادی نیز دارای صرفه و فایده باشد به این معنی که مدیران مدارس می‌­توانند این اطمینان را داشته باشند که محصول چمن مصنوعی مدل صحرا زودتر از موئد دچار آسیب یا دگرگونی حالت نخواهد شد با این حال برای اطمینان از طول عمر چمن مصنوعی مدل صحرا می­‌توانید نمونه کارهای اجرا شده این محصول را در مدارس شهر تهران مورد بازدید و بررسی قرار دهید، همچنین مراقبت از چمن مصنوعی در حیاط مدرسه راهکاری برای افزایش طول عمر این محصول و جلوگیری از رو به زوال رفتن آن می‌­باشد.

یکی از این راهکارها فرچه زنی سطح چمن مصنوعی و تزریق مرتال‌های پراکنده (شن سیلس) برای حجم دادن به الیاف چمن مصنوعیو بالا بردن ایستایی الیاف آنها می­باشد.

 

دستگاه فرچه چگونه عمل می­‌کند

این دستگاه که ابعادی به اندازه دستگاه چمن زن دارد متشکل از یک دینام و غلطک پرزدار است. وقتی این غلطک روی بر‌‌گ‌­های چمن مصنوعی چرخیده می­‌شود آنها را می‌­ایستند این عملیات باعث آن می­‌شود که برگ‌های در هم تنیده باز شوند و طراوتشان را به دست آورند.

 

عملیات تزریق سیلس در چمن مصنوعی مدل صحرا چه فایده‌­ای دارد

با این که این مدل چمن مصنوعی به عنوان یک محصول noninfill شناخته می­‌شود اما گروه چمنزار برای بالا بردن بیشتر انعطاف‌­پذیری سطح زمین ورزش بین الیاف آن شن سیلیس تزریق می‌­کند باید گفت متریال پرکننده سیلس سفید رنگ پاکیزه و بدون مواد آلاینده می­‌باشد که از سوی چمنزار به عنوان یک محصول بدون آلرژی مورد تایید می­‌باشد. در بازدیدهای دوره­ای چمنزار از کیفیت چمن مصنوعی در حیاط مدرسه تزریق مجدد شن سیلس تجویز می­‌شود.