چمن مصنوعی – فروش اینترنتی چمن مصنوعی

اطلاعات پروژه

ارتفاع::15 mm
الیاف::پلی اتیلن

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی ماهونیا 15


خرید نوروزی چمن مصنوعی

ویژگی­ های مثبت ماهونیا 15 برای این کاربری:

  • رنگ سبز زیبا و با انرژی
  • شستشوی آسان
  • قیمت بسیار مناسب
  • طول عمر بالا

 

چمن مصنوعی فضای سبز در پروژه لکسون

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

چمن مصنوعی فضای سبز در پروژه لکسون

پروژه ساختمانی لکسون در مجاورت دریاچه خلیج فارس (چیتگر) دقیقا مقابل درب ورودی اصلی پاساژ بام لند قرار دارد. این پروژه با کارفرمایی شرکت ساختمانی لکسون یکی از برترین پروژه‌های مسکونی این منطقه است.

چمن مصنوعی چگونه بر پروژه لکسون راه پیدا کرد؟

آیا معماران توانسته‌اند با چمن مصنوعی ارتباط بگیرند؟

تصمیم برای اجرای چمن مصنوعی توسط معماران این پروژه در محوطه ورودی این ساختمان به چند دلیل انجام شد که ما آن را به شکل زیر بررسی کرده‌ایم. شاید اولین تصمیم برای اجرای چمن مصنوعی به دلیل بالا بردن هم‌خوانی رنگ‌ها در بخش بود؛ همان‌طور که ملاحظه می‌کنید ترکیب رنگ سبز چمن مصنوعی با لوگوی طلائی رنگ لکسون و سبز شفاف چمن مصنوعی مدل ماهونیا، توانستند فضایی مجلل را در درب ورودی این پروژه مسکونی پدیدار سازد.

دومین موضوعی که برسی شد، علاقه مندی معمار این پروژه به ایجاد فضای سبزی در بخش ورودی این پروژه می‌باشد که نه تنها این فضای سبز نیاز به نگهداری دائمی ندارد بلکه در محیط ساحلی این پروژه احساس رضایت‌مندی برای ساکنان از لحاظ دیداری ایجاد می‌کند.

 

درباره چمن مصنوعی انتخاب شده توسط پروژه لکسون بیستر بدانید!

به نظر ما لکسون با پسند کردن چمن مصنوعی مدل ماهونیا، بهترین انتخاب را با توجه به مواردی که گفته شده انجام داد. این چمن مصنوعی از نوع بهاره با ارتفاع الیاف “۲۵” میل می‌باشد. الیاف این چمن مصنوعی، مقاومت گرمایشی “۷۰” درجه و سرمایشی “۳۰” درجه منفی را دارد؛ عرض رول این چمن مصنوعی “۲” متر است و طول آن با توجه به سفارش مشتریان برش می‌خورد؛ رنگ این چمن مصنوعی، سبز چمنی تیره است که تابش خور آفتاب، شفافیت در آن ایجاد می‌شود و چشم نوازی می‌کند.

چمن مصنوعی مدل ماهونیا، الیاف منو دارد؛ این الیاف مشابه سازی شده برگ‌های چمن طبیعی بهاری هستند.

 

خرید چمن مصنوعی  مدل ماهونیا از شرکت چمنزار

خرید انواع چمن مصنوعی را می‌توان به دو روش اینترنتی و غیر اینترنتی که به شیوه تلفنی یا حضوری می‌شود را، می‌توان از شرکت چمنزار انجام داد؛ خرید به شیوه اینترنتی شامل صرفه جویی در وقت و هزینه‌های شما می‌شود. در این روش ما هم سعی کردیم تصاویر را جوری به نمایش بگذاریم که تداعی کننده احساس واقعی آن مدل از محصول باشد که وقتی خرید به دست شما می‌رسد، مقایرتی وجود نداشته باشد.

روش خرید تلفنی و حضوری به کسانی پیشنهاد می‌شود که نیاز به پرسش سوال‌های بیشتر و یا مطرح کردن مسائل فنی پروژه‌شان در خصوص زیرسازی یا نحوه اجرایی دارند؛ در این صورت هم، مشاورین فروش و اجرایی شرکت چمن مصنوعی “چمنزار” آماده هرگونه پاسخ‌گویی به سوالات و یا مراجعه حضوری به محل پروژه می‌باشند.