چمن مصنوعی – فروش اینترنتی چمن مصنوعی

اطلاعات پروژه

ارتفاع:25
الیاف:تخت با آوند مرکزی

نام مدلی که در این پروژه کارشده :

چمن مصنوعی مدل ورنال 25


چمن مصنوعی مدل رویال لانو ۲۵ویژگی های مثبت مدل ورنال برای این کاربری:

1-‏‏ ساختار ‏bicolor ‎‏ دور رنگ سیر و روشن ‏

2-بکینگ ‏netmatrix


ویژگی های منفی مدل ورنال 25 برای این کاربری:

‏1-‏ بازتاب نور درالیاف

پروژه چمن مصنوعی عمارت دانیال‏

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
دسته بندی: باغ تالار
1512

عنوان پروژه: پروژه چمن مصنوعی عمارت دانیال
محل پروژه : گرمدره کرج

 

نصب و اجرای چمن مصنوعی عمارت دانیال

یکی از پروژه های جذاب و متفاوت شرکت چمنزار، نصب چمن مصنوعی در عمارت مجلل دانیال بود. این عمارت در گرمدره شهر کرج واقع شده است. فضای زیبا و شاد این عمارت با استفاده از چمن مصنوعی، دلنواز و چشم گیر تر شد. در این پروژه از چمن مصنوعی برای قسمت های ورودی و فضای سبز محوطه های اطراف آن استفاده شد. نتیجه کار ایجاد فضای سبز مخملی شکل بود که اکنون میزبان میهمانان و زوج های بسیاری است که زندگی خود را این گونه با شکوه آغاز می کنند. طبق مشاوره های لازم شرکت چمنزار، در نهایت چمن ورنال ۲۵ برای این پروژه انتخاب شد که نتیجه نهایی مورد رضایت کارفرما بود.

 

دلیل انتخاب چمن مصنوعی ورنال ۲۵ در عمارت دانیال

چمن ورنال ۲۵ با داشتن رنگ سبز روشن، ظاهری بسیار طبیعی و زیبا دارد و یکی از چمن های پرفروش شرکت چمنزار محسوب می شود. ارتفاع الیاف این چمن ۲۵ میلی متر است که جزو چمن مصنوعی با الیاف متوسط محسوب می شود. چمن ورنال با تراکم بسیار بالایی که دارد، مقاومت بسیار خوبی در برابر تردد، لگدمال شدن و ضربه دارد، بنابراین انتخاب مناسبی برای فضای ورودی این پروژه بود. این چمن با داشتن مقاومت بالا در برابر سرما، گرما، رطوبت و آفتاب، انتخاب مناسبی برای محوطه های باز است و مقاومت خوبی در برابر پوسیدگی و تغییر رنگ دارد.

 

نحوه نگه داری و شستشوی چمن مصنوعی ورنال ۲۵ در عمارت دانیال

به طور کل نگه داری و شستشوی چمن مصنوعی کار چندان دشواری نیست. برای شستشوی چمن مصنوعی ورنال ۲۵ کافی است تا با فشار آب و بدون نیاز به هیچ شوینده ای این کار را انجام داد. شرکت چمنزار برای سهولت بیشتر شستشوی چمن، استفاده از دستگاه واترجت را به صاحب پروژه پیشنهاد داد. این دستگاه با ترکیب آب و هوا، آب را به صورت پودری بر سطح چمن می پاشد و به این صورت در مصرف آب هم صرفه جویی می کند. این کار بهتر است هر ماه یک بار انجام شود و و با کشیدن جاروی تی روی چمن، به حفط ایستایی آن کمک کرد.

 

ویژگی چمن مصنوعی ورنال ۲۵ در یک نگاه

  • تراکم بالا
  • داشتن الیاف با ارتفاع متوسط
  • رنگ روشن و طبیعی
  • مقاوم در برابر ضربه و لگدمال شدن
  • عدم اصطحکاک
  • داشتن قیمت مناسب

 

طول عمر چمن مصنوعی ورنال ۲۵ در عمارت دانیال چه قدر است؟

در صورت رعایت نکاتی مربوط به نگه داری چمن مصنوعی، این چمن طول عمر مناسبی دارد. چمن مصنوعی ورنال بین ۵ الی ۶ سال دوام دارد.

 

گارانتی چمن مصنوعی ورنال در عمارت دانیال

در شرکت چمنزار سعی شده است تا از محصولات با کیفیت و مورد رضایت مشتری استفاده شود. در این پروژه چمن مصنوعی ورنال با ۲۴ ماه گارانتی ارائه شد. این گارانتی شامل پوسیدگی، تغییر رنگ، باز شدن درزها و جدا شدن الیاف است.

 

رضایت صاحب پروژه از چمن مصنوعی ورنال ۲۵

پس از اتمام نصب چمن مصنوعی، نتیجه کار بسیار زیبا و رضایت بخش بود و صاحب پروژه عمارت دانیال، از اجرای حرفه ای و مشاوره های تخصصی گروه چمنزار بسیار رضایت داشتند و همین امر باعث خرسندی و رضایت بیشتر شرکت چمنزار است.

 

قیمت چمن مصنوعی ورنال ۲۵ در عمارت دانیال

این چمن جزو چمن های مصنوعی با قیمت مناسب است. برای آگاهی از قیمت و مشخصات چمن مصنوعی ورنال می توانید به قسمت فروشگاه چمنزار در سایت مراجعه فرمایید.جهت اطلاع بیشتر یا بیان هرگونه سوال، می توانید با مشاوران مجموعه چمنزار به صورت تلفنی در ارتباط باشید تا اطلاعات مورد نیاز را در اختیارتان قرار دهند.