چمن مصنوعی – فروش اینترنتی چمن مصنوعی

اطلاعات پروژه

ارتفاع:11 mm
الیاف:نازک ساده

نام مدلی که در این پروژه کار شده :

چمن مصنوعی مدل فیروزه


چمن مصنوعی فیروزه

ویژگی های مدل فیروزه برای این کاربری:

1- ‏استفاده از الیاف تیولون هلند

2-مقاومت مناسب در برابر تردد بالا (نه عالی)

 

چمن مصنوعی کنار استخر اندرزگو

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

اجرای چمن مصنوعی کنار استخر اندرزگو

قبل از خرید چمن مصنوعی برای کاربری کنار استخر مطالب مربوط به این نمونه کار را اجرای چمن مصنوعی در کنار استخر سرپوشیده البته از نوعی که نه بو می‌گیرد و نه جرم آب.

یکی از زیبایی‌های طبیعت در کنار هم قرار گرفتن رنگ‌ها و هارمونی‌ها هستند و این از نظر بنده یعنی موسیقی بیکلام طبیعت که هم چشم‌ها را نوازش می‌کند و هم روح را جلا می‌دهد.

چه خوشا که امکان کنترل این هارمونی به دست ما انسان‌ها رقم بخورد.

تصاویری که ملاحظه می‌کنید مربوط به اجرای چمن مصنوعی در حاشیه یک استخر در محله اندرزگو تهران می‌باشد که نام این چمن فیروزه است. چمن مصنوعی مدل فیروزه یک محصول پرتوده و پرتراکم و سبز رنگ بهاره است که الیاف آن از کمپانی تیولون هلند وارد می‌شود.

جنس اصلی نخ چمن مصنوعی فیروزه پلی‌اتیلن می‌باشد که به راحتی هرچه تمام قابل شستشو است. یعنی این امکان وجود دارد که این پوشش سبز حتی بدون استفاده از مواد شوینده نظافت شود.

همچنین بافت چمن فیروزه به دلیل تراکم بالا و انعطاف‌پذیری این امکان را می‌دهد که شما بتوانید با تن برهنه در کنار استخر روی آن دراز بکشید و به پوستتان آسیبی نرسد.

قیمت چمن مصنوعی مدل فیروزه برای اجرا در کنار استخر

این چمن مصنوعی در سال ۹۸ با قیمت هر مترمربع ۷۸۰۰۰ تومان می‌ارزد. پروژه‌ای که ملاحظه می‌کنید حدود ۱۰۰ مترمربع متراژ دارد که در مجموع کارفرمای آن برای کل چمن مصنوعی و نصب آن مبلغ ۹۸/۰۰۰/۰۰۰ ریال هزینه کرده است.

نوع و روش اجرای چمن مصنوعی در کنار استخر

در ابتدا باید گفت در اماکن مرطوب به چسب‌های مقاوم در برابر رطوبت برای اجرای چمن مصنوعی نیاز است و جای خوشحالی است که چسب مستقیم به زمین نمی‌چسبد.

این نکته برای کسانی که نگران آسیب دیدن کاشی‌های دور استخر هستند بسیار اهمیت دارد.

ما برای اجرای چمن مصنوعی کنار استخر یک لایه ژئوتکس روی زمین پهن می‌کنیم سپس چمن‌های مصنوعی روی این لایه باز و پهن می‌شوند و از محل درزها به هم متصل می‌گردند. چسب‌ها دقیقاً همین جا به کار می‌آیند و به زمین هیچ ارتباطی پیدا نمی‌کنند.

همانطور که در تصاویر می‌بینید هیچ مربع یا هیچ مشکلی در سطح چمن مصنوعی دیده نمی‌شود و اجرا کاملاً یکدست و بدون نقص انجام شده است.

در هنگام خیس شدن چمن مصنوعی در کنار استخر چه کنیم؟

ابتدا باید دید که آیا شیب منطقه‌ای که چمن مصنوعی در آن اجرا می‌شود برای تخلیه آب‌های سطحی مناسب است یا نه.

این را گروه‌های اجرایی ما به هنگام بازدید محل به خوبی تشخیص می‌دهند. با این حال باید گفت اکثر مواردی که ما به آن برخورد کردیم دارای شیب استاندارد بوده‌اند.

در این صورت نگران خروج آب از سطح چمن مصنوعی نباشید. اگر شیب سطح از مرکز به اطراف باشد در هر دقیقه  ۱۰۰ لیتر آب از سطح چمن مصنوعی تخلیه می‌شود.

همینطور ابروهای موجود بین چمن مصنوعی و لبه استخر اجازه روان شدن آب به سطح چمن را نمی‌دهند.

در نهایت خیس شدگی موجب بو گرفتن با ایجاد قارچ و کپک در سطح چمن مصنوعی بافته شده از الیاف پلی‌پروپیلن نمی‌شوند.