چمن مصنوعی – فروش اینترنتی چمن مصنوعی

اطلاعات پروژه

ارتفاع:25
الیاف:نازک ساده
محل پروژه:گیشا

نام مدلی که در این پروژه کارشده است :

چمن مصنوعی مدل صدف


چمن مصنوعی مدل صدفویژگی های مثبت مدل صدف برای این کاربری

 


ویژگی های منفی مدل صدف برای این کاربری

 

چمن مصنوعی بین سنگ گیشا

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

اجرای چمن مصنوعی بین سنگ گیشا

همانطور که در عکس مشاهده می کنید، در این پروژه از چمن مصنوعی برای فضای بین سنگ استفاده شده است. چمن مصنوعی می تواند فضای ورودی ساختمان ها را به میزان زیادی تغییر دهد و حس خوش طبیعت را در محیط تداعی کند. با توجه به این موضوع که امروزه تعداد ساختمان ها در فضای شهری رو به افزایش است، شما می توانید با استفاده از چمن مصنوعی فضای سبز اطراف خود را افزایش دهید و به ارتقا سلامتی و حفظ بهداشت روانی خود کمک کنید.

در این پروژه رنگ سنگ ها خاکستری است و ترکیب آن با رنگ سبز چمن مصنوعی ترکیبی زیبا و منحصر به فرد را به وجود آورده است. همچنین، رنگ چمن مصنوعی متناسب با بوته های سبزی است که در کنار این سنگ ها قرار دارند و همین موضوع به زیبایی بصری این محیط کمک کرده است.

 

زیر سازی چمن مصنوعی بین سنگ گیشا

بنا به درخواست کار فرما در این پروژه، زیر سازی ها نصب چمن مصنوعی برای فضای بین سنگ توسط گروه چمنزار صورت گرفت. گروه چمنزار به تمامی کسانی که می خواهند زیرسازی های لازم برای نصب چمن مصنوعی در فضای بین سنگ را انجام دهند توصیه می کند به موارد زیر توجه داشته باشند:

  • ‏فاصله بین سنگ ها نباید کمتر از ۶ سانتی متر باشد.‏
  • ارتفاع (عمق) مناسب بین ۱ تا ۵/۱ سانتی متر است.
  • سیمان کف باید به صورت لیسه ای باشد تا چسبندگی مناسبی ایجاد شود.‏

 

توجه به این موارد سبب می شوند که نصب چمن مصنوعی در فضای بین سنگ به درستی صورت گیرد و نقش مهمی در جلوه چمن مصنوعی بین سنگ خواهد داشت.

 

موارد دیگر برای نصب چمن مصنوعی در فضای بین سنگ

اگر می خواهید چمن مصنوعی که در فضای بین سنگ مورد استفاده قرار می گیرد زیبایی خود را نشان دهد باید به موارد دیگری نیز توجه داشته باشید. این موارد به شرح زیر هستند:

  • ارتفاع برگهای این چمن باید بالاتر از ۲۵ سانتی متر باشند تا بتوانند زیبایی خود را در محیط نشان دهند.
  • رنگ چمن مصنوعی باید متناسب با سنگ انتخاب شود. گاهی رنگ چمن باید تیره و گاهی باید روشن باشد. توصیه می شود قبل از انتخاب رنگ چمن مصنوعی با فردی که در این زمینه تخصص دارد مشورت کنید.
  • نصب چمن باید اصولی صورت گیرد و از چسب های با کیفیت برای نصب استفاده شود تا پس از نصب، چمن مصنوعی از فضای بین سنگ کنده نشود.
  • اگر خودتان مهارت کافی در نصب چمن مصنوعی در فضای بین سنگ را ندارید، از یک نصاب حرفه ای کمک بگیرید.

 

شستشوی چمن مصنوعی بین سنگ گیشا

گروه چمنزار به کار فرمای این پروژه پیشنهاد داد، هر زمان که این مکان را با آب می شوید سطح برگ های چمن مصنوعی را نیز با آب شستشو دهد! این کار سبب می شود که چمن مصنوعی حس طراوت چمن طبیعی را به خود بگیرد و این امر نقش مهمی در زیبایی فضا و تداعی حس طبیعت خواهد داشت.

 

شرکت چمنزار، گروهی پیشرو در زمینه فروش، نصب و اجرای چمن مصنوعی

گروه چمنزار با سالیان زیاد تجربه در زمینه نصب و اجرای چمن مصنوعی در خدمت شماست تا مشاوره‌های لازم را برای خرید و نصب انواع چمن مصنوعی در اختیار شما قرار دهد. برای کسب اطلاعات تخصصی بیشتر در مورد انواع چمن مصنوعی می‌توانید به مشاوران گروه چمنزار در ارتباط باشید. این گروه، پس از فروش و نصب چمن مصنوعی، آموزشهای لازم را در مورد نگهداری و تمیز کردن چمن مصنوعی به طور رایگان در اختیار شما قرار می‌دهند.