چمن مصنوعی – فروش اینترنتی چمن مصنوعی

اطلاعات پروژه

ارتفاع:25 mm
الیاف:تیولون هلند

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی صدف


چمن مصنوعی مدل صدفویژگی­ های مثبت صدف برای این کاربری:

1-‏‏ بکینگ (لایه‌ی زیرین) با انعطاف‌پذیری بالا

2- الیاف با کیفیت بالای تیولون هلند


ویژگی های منفی مدل صدف برای این کاربری:

‏1-‏ زمانی که نیاز به چند ویژگی مختلف برای چند کاربری داشته باشیم طبیعتاً یک مدل نمی‌تواند در تمامی موارد بهترین عملکرد را داشته باشد. گزینه‌ای مناسب خواهد بود که بتواند تمامی نیازهای را تا حد قابل قبولی پوشش دهد.

چمن مصنوعی روف گاردن منزل شخصی

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

اجرای چمن مصنوعی روف گاردن منزل شخصی

چمن مصنوعی روف گاردن منزل شخصی

اجرای چمن مصنوعی در روف گاردن به منزله ایجاد یک فضای سبز یا یک باغ بام به سبک ایرانی پسند می‌باشد و گاهی هم این یک ایده ایست بسیار تاثیر گذار  برای سازندگانی که دلشان می­‌خواهد یک اثر هنری متفاوت را برای ساختمانی که ساخته‌اند و ساکنین آن به وجود آورند و یا یعنی یک دلخوشی از رنگ سبز برای صاحب این روف گاردن که ترکیبی زیبا را از چمن مصنوعی و رنگ­‌های طبیعی گل‌ها در پیرامونش لمس می‌کند. اجرای پروژه چمن مصنوعی پنت هاوس برج آ اس پ به قدری تاثیر گذار بود که ما از آن یک کلیپ خاطره انگیز برای شما ساخته‌ایم.

 

اجرای چمن مصنوعی در روف گاردن چه قدر می‌­تواند تاثیرگذار باشد؟

حتی با ملاحظه تصاویر مربوط به اجرای چمن مصنوعی مدل صدف در این روف گاردن متوجه آن شدید که این یک ایده خارق العاده برای صاحب این خانه بر فراز یکی از برج‌­های تهران بوده است.

می­‌خواهید بدانید چه قدر هزینه این اجرا شده است؟

در سال ۹۸ که چمن مصنوعی مدل صدف حدود متری ۱۳۰ هزار تومان بوده صاحب این پنت هاوس حدود ۱۰ میلیون تومان هزینه کرده تا این فضای ۸۰ متری پوشیده از چمن­‌های مصنوعی شود.

چرا چمن مصنوعی مدل صدف پیشنهاد شد؟

این محصول به علاوه چند محصول دیگر که با ساختار چمن مصنوعی بهاره معروف هستند به دلیل رنگ یک دست سبز و جلوه بهاری و همین‌طور الیاف لطیف و متراکم اولین انتخاب بیشتر مشتریان ما برای کاربری‌های مسکونی مانند تراس و حیاط روف گاردن می­‌باشد البته که انتخاب چمن مصنوعی کاملا سلیقه‌­ای انجام می­‌شود و اگر شما می­‌خواهید با سلیقه­‌های دیگر هم آشنا شوید باید بخش فروشگاه چمن مصنوعی چمنزار را مورد بررسی قرار دهید تا با گزینه‌­های مختلف که مناسب اجرا در روف گاردن هستند بیشتر آشنا شوید. برای این که بهتر با چم و خم این پروژه و تاثیر آن آشنا شوید لطفا ویدئو زیر را ملاحظه فرمایید: