چمن مصنوعی حیاط مدرسه منافی‌زاده

اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی مدل پردیس

ویژگی‌های مثبت مدل پردیس برای این کاربری:

۱- دارا بودن الیاف با کیفیت اروپایی

۲- یکی از محصولات محبوب کاربری فوتبالی

۳- پنهان ماندن متریال پرکننده سیلیس و گرانول در لابه‌لای این الیاف به دلیل ارتفاع بلند الیاف در چمن‌های فوتبالی

۴- قابلیت ضربه گیری

۵- ارتفاع بلند موجب می‌شود تا گرانول و سیلیس از عمق چمن خارج نشوند

۶- در برابر اشعه فرابنفش خورشید دارای تاییدیه از مراجع ذیربط اروپا می‌باشد که دوام آن را دوچندان می‌کند


ویژگی‌های منفی مدل پردیس برای این کاربری:

۱-چمن پردیس از نوع فوتبالی است که ممکن است گرانول به کار رفته در آن از عمق چمن خارج شود که با سیستم نگهداری مناسب این مشکل حل می‌شود.

چمن مصنوعی مدل صحرا


ارتفاع چمن: ۵۰ میلی متر

الیاف چمن: فیبریلیت

محل پروژه: منطقه ۱۶ تهران

اجرای پروژه چمن مصنوعی حیاط مدرسه منافی ‌زاده

پروژه چمن مصنوعی حیاط مدرسه منافی ‌زاده یکی از پروژه های بسیار مهم شرکت چمنزار است. در این پروژه قرار شد تا شرکت چمنزار یک قطعه زمین فوتبال را برای دانش آموزان این مدرسه به اجرا در بیاورد. دانش آموزان مستحق این هستند تا از بهترین شرایط و امکانات بهره مند شوند. این امر در رشد شناختی و روانی دانش آموزان نقش بسیار مهمی دارد. به همین دلیل توصیه می شود تمامی مدیران مدرسه این موضوع را مد نظر قرار بدهند.

اولین بازدیدها از حیاط مدرسه منافی زاده

شرکت چمنزار برای انجام پروژه چمن مصنوعی حیاط مدرسه منافی ‌زاده ابتدا از این مدرسه بازدید کرد و حجم بازی و تردد را مورد بررسی و تحلیل قرار داد. سپس تصمیم بر آن شد که در پروژه چمن مصنوعی حیاط مدرسه منافی ‌زاده از چمن مصنوعی پردیس استفاده شود. این چمن از الیاف فیبریلیت درست شده است و همین امر سبب شده است این چمن نرم و لطیف باشد. کف حیاط این مدرسه پوشیده از آسفالت بود و به دلیل وجود ترک و نشت امکان نصب و اجرای چمن مصنوعی وجود نداشت.

بنابراین، گروه چمنزار در اولین اقدام شروع به جدول کشی در زمین کرد تا بتواند شرایط را ایجاد یک لایه زیر سازی شنی ایجاد کند. در نهایت این زیر سازی به حدود تناژ ۱۵۰ تن از ترکیب شن بادومی ۱۵ تا ۲۵ و نخودی ۰ تا ۱۵ سطی را بر روی زمین به وجود آورد و رول های چمن مصنوعی به صورتی صاف و یکنواخت بر روی سطح زمین پهن شدند.

صحنه به یاد ماندنی در پروژه چمن مصنوعی حیاط مدرسه منافی ‌زاده

در این پروژه پس از اتمام کار یکی از صحنه های به یاد ماندنی رخ داد! دانش آموزان این مدرسه که از پنجره کلاس هایشان بی صبرانه منتظر اتمام کار بودند و به آنها اجاز داده نشده بود که تا پایان کار وارد حیاط مدرسه شوند، پس از پایان پروژه وارد زمین شدند و حس بسیار خوبی داشتند. این موضوع برای شرکت چمنزار بسیار ارزشمند بود.

نکته مهم در مورد چمن مصنوعی پردیس

شرکت چمنزار چمن مصنوعی پردیس مدل فیبریلیت را به کسانی پیشنهاد می دهد که هم به دنبال کیفیت هستند و هم قیمت چمن مصنوعی برای آنها مهم است. باید به این نکته توجه داشته باشید که الیاف این چمن پهت برگ هستند و ممکن است در اثر ساییدگی به رشته های کوچک تبدیل بشوند. به همین دلیل باید مراقبت های سالیانه از این چمن صورت بگیرد. این مراقبت ها به صورت زیر هستند:

  • این چمن هر ۶ ماه یکبار باید فرچه زده شود.
  • سالی یکبار باید در این چمن گرانول تزریق کرد.

شرکت چمنزار تمامی این موارد را به صاحبان پروژه چمن مصنوعی حیاط مدرسه منافی ‌زاده اعلام کرد. این مراقبت ها در طول عمر چمن مصنوعی اثر دارد و این موضوع برای تمامی افراد مهم است. شرکت چمنزار تمامی این خدمات را برای مشتریانش انجام می دهد. همچنین، چمن های دیگری نیز وجود دارند که می توان از آنها در حیاط مدرسه استفاده کرد. برای آشنایی با این چمن ها می توانید به فروشگاه چمن مصنوعی وارد شوید.

رضایت صاحبان پروژه چمن مصنوعی حیاط مدرسه منافی ‌زاده

یکی از مواردی که برای شرکت چمنزار اهمیت بسیار زیادی دارد رضایت صاحب پروژه است. این موضوع به قدری در این شرکت اهمیت دارد که تمامی کارکنان تلاش می کنند با ارائه خدمات مناسب رضایت مشتریان را جلب کنند و این موضوع وجه تمایز شرکت چمنزار با شرکت های دیگر است. با توجه به این موضوع که پروژه چمن مصنوعی حیاط مدرسه منافی ‌زاده برای دانش آموزان انجام می شد از همیت بسیار زیادی برای شرکت چمنزار برخوردار بود. در پایان، شرکت چمنزار توانست رضایت صاحبان این پروژه را بدست بیاورد و مدرسه ای زیبا و استاندارد را به آنها تحویل دهد.