پروژه چمن مصنوعی دبیرستان صالح

اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی مدل مگنولیا

ویژگی های مثبت مدل مگنولیا برای این کاربری:

۱-مقاومت بالا در برابر کوبش

۲-بدون نیاز به متریال پرکننده

۳-ضربه گیری بالا


ویژگی های منفی مدل مگنولیا برای این کاربری:

۱- درجه نرمی کم ‏

۲- رنگ نسبتاً تیره

پروژه چمن مصنوعی دبیرستان صالح


ارتفاع چمن: ۲۵ میلی متر

الیاف چمن: فیبریلیت

محل پروژه: قلهک

صاحب پروژه: آقای شایسته

نصب و اجرای پروژه چمن مصنوعی دبیرستان صالح

پروژه چمن مصنوعی دبیرستان صالح یکی از پروژه هایی است که زیبایی بسیار زیادی دارد و وقتی به آن نگاه می کنیم حس بسیار خوبی می گیریم. همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید این چمن با باغچه ژاپنی ترکیب شده است و همین امر بر تاثیر گذاری و زیبایی این پروژه افزوده است. چمنی که در این پروژه مورد استفاده قرار گرفت چمن مصنوعی مدل مگنولیاست. این چمن ویژگی های متعددی دارد که از مهمترین آنها می توان به ظاهر مشابه به چمن طبیعی اشاره کرد.

ویژگی های چمن مصنوعی مگنولیا

چمن مصنوعی مگنولیا یکی از بهترین چمن های شرکت چمنزار است. وقتی می خواهید برای خرید، نصب و اجرای چمن مصنوعی مدرسه اقدام کنید باید به ویژگی بسیار مهمی توجه داشته باشید و آن مقاومت بالا در برابر فشار و کوبش است. این ویژگی به خوبی در چمن مصنوعی مگنولیا تداعی یافته است و همین امر سبب شد تا شرکت چمنزار این چمن را به عنوان یکی از چمن های مناسب به صاحب پروژه چمن مصنوعی دبیرستان صالح پیشنهاد دهد.

یکی دیگر از مواردی که سبب شد استفاده از چمن مصنوعی مگنولیا در این پروژه مورد توجه قرار گیرد عدم نیاز به متریال های پر کننده است. این موضوع برای بسیاری از افراد اهمیت دارد که در چمن مصنوعی مدارس از سیلیس و گرانول استفاده نکنند. الیاف چمن مصنوعی مگنولیا بسیار نرم است و هرگز خراشی را بر روی پوست به وجود نمی آورد. اگر بخواهیم به ویژگی های چمن مصنوعی مگنولیا نگاه کلی داشته باشیم می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

  • مقاومت بالا
  • تراکم بالا
  • ضربه گیری مناسب
  • عدم نیاز به متریال پرکننده مانند سیلیس و گرانول

استفاده از چمن مصنوعی مدرسه ایده خوبی است!

امروزه، بسیاری از مدارس بزرگ دنیا از چمن مصنوعی استفاده می کنند. دلیل این امر ویژگی های روانی چمن مصنوعی است. اگر بخواهیم به فواید استفاده از چمن مصنوعی در مدرسه اشاره کنیم، می توانیم موارد زیر را ذکر کنیم:

  • چمن مصنوعی قدرت تمرکز را بالا می برد.
  • چمن مصنوعی یادگیری را افزایش می دهد.
  • چمن مصنوعی حس طبیعت را تداعی می کند.
  • چمن مصنوعی استرس را کاهش می دهد.

همچنین، چمن مصنوعی سبب می شود که دانش آموزان تمایل داشته باشند که به مدرسه بروند و مدرسه را محلی مناسب می دانند.

روش شستشو چمن مصنوعی در پروژه چمن مصنوعی دبیرستان صالح

شرکت چمنزار برای شستشو چمن مصنوعی در پروژه چمن مصنوعی دبیرستان صالح استفاده از دستگاه واتر جت را پیشنهاد داد. این دستگاه در میزان آب مصرفی صرفه جویی می کند و این امر در محیط مدرسه بسیار مهم است. همچنین، استفاده از دستگاه فرچه زنی اهمیت زیادی دارد و به افزایش طول عمر برگ های چمن مصنوعی کمک می کند. شرکت چمنزار به صاحب پروژه چمن مصنوعی دبیرستان صالح پیشنهاد داد که حداقل هفته ای یکبار سطح چمن را با دستگاه واتر جت شستشو دهد و با استفاده از دستگاه فرچه زنی فرچه بکشد تا الیاف حالت ایستا به خود بگیرند.

طول عمر چمن مصنوعی مدرسه

یکی از دغدغه های اصلی صاحب پروژه چمن مصنوعی دبیرستان صالح در مورد طول عمر چمن است. شرکت چمنزار به صاحب پروژه چمن مصنوعی دبیرستان صالح اعلام کرد که طول عمر این چمن ۴ تا ۶ سال است. اگر از چمن مصنوعی به خوبی مراقبت شود طول عمر آن به ۱۰ سال نیز می رسد. در پایان پروژه چمن مصنوعی دبیرستان صالح، صاحب این پروژه رضایت بسیار زیادی از نحوه انجام کار داشت و این امر برای شرکت چمنزار اهمیت بسیار زیادی دارد و تلاش می کند تا همیشه رضایت مشتریان را کسب نماید.