چمن مصنوعی مدرسه - فضای بازی نیکان خیابان دولت

اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی رویال ۲۵ آسیا

ویژگی های مثبت مدل رویال ۲۵ آسیا برای این کاربری:

۱-زیبایی و تراکم بالا

۲-کیفیت بالای الیاف و عدم پوسیدگی


ویژگی های منفی مدل رویال ۲۵ آسیا برای این کاربری:

۱-الیاف نازک.

۲-دیتکس پایین

۳-به طور کلی این چمن برای مدارس پیشنهاد نمی‌شود.

چمن مصنوعی مدل رویال ۲۵ آسیا


کارفرمای پروژه: آقای عسگریان

محل اجرای پروژه: مدرسه نیکان خیابان دولت

نصب و اجرای پروژه چمن مصنوعی مدرسه نیکان خیابان دولت فضای بازی

پروژه چمن مصنوعی مدرسه نیکان خیابان دولت فضای بازی به همت خیر محترم جناب آقای عسگریان انجام شد. شرکت چمنزار برای این پروژه چمن مصنوعی رویال ۲۵ آسیا را پیشنهاد داد. ویژگی های این چمن مناسب هستند و می توانند تمامی نیاز های دانش آموزان را بر طرف کنند. شرکت چمنزار همواره در تلاش است تا بهترین مدل های چمن را به مشتریانش پیشنهاد دهد که هم نیازهای روحی و هم نیازهای فیزیکی آنها را بر طرف کند. بنابراین، بدون دغدغه و نگرانی می توانید اطلاعات محیطی را که به چمن نیاز دارد در اختیار مشاوران این مرکز قرار دهید و از آنها راهنمایی بگیرید!

ویژگی های چمن مصنوعی آسیا

ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که چه ویژگی هایی سبب شدند تا چمن مصنوعی رویال آسیا برای استفاده در پروژه چمن مصنوعی مدرسه نیکان خیابان دولت فضای بازی مورد توجه قرار گیرد! یکی از مهمترین ویژگی های این چمن تراکم بالای آن است. در واقع، فشار و کوبش ( که در فضای مدرسه زیاد است و دانش آموزان تمایل دارند بر روی چمن بدوند و بازی کنند) به سطح این چمن آسیب وارد نمی کند.

همچنین، باید بدانید این چمن در برابر نور خورشید مقاوم است و اشعه یو وی به برگ های چمن مصنوعی آسیب وارد نمی کند و رنگ آنها را از بین نمی برد. ظاهر چمن مصنوعی رویال آسیا مشابه به چمن طبیعی است و همین امر سبب شد تا صاحب پروژه چمن مصنوعی مدرسه نیکان خیابان دولت فضای بازی این چمن را انتخاب کند. برای آشنایی با چمن های دیگر شرکت چمنزار می توانید به فروشگاه چمن مصنوعی سر بزنید.

روش نگهداری چمن مصنوعی مدرسه نیکان خیابان دولت فضای بازی

یکی از نگرانی های اصلی کسانی که می خواهند چمن مصنوعی را برای مدرسه سفارش دهند در این باره است که این چمن چگونه شسته می شود. صاحب پروژه چمن مصنوعی مدرسه نیکان خیابان دولت فضای بازی نیز در این زمینه نگران بود. در همین جا به شما می گوییم که این نگرانی بی مورد است و شما به راحتی می توانید چمن مصنوعی را تمیز کنید. برای تمیز کردن چمن مصنوعی می توانید سطح آن را آبشویی کنید.  با توجه به این موضوع که الیاف چمن مصنوعی از مواد آنتی باکتریال ساخته شده اند نیاز به استفاده از مواد شوینده نیست.

همچنین، شما می توانید سطح چمن مصنوعی را با استفاده از دستگاه واتر جت تمیز کنید. دستگاه واتر جت آب را با هوا ترکیب می کند و به صورت پودری بر روی سطح چمن مصنوعی می ریزد. این کار سبب می شود تا آلودگی از سطح چمن مصنوعی خارج شود و نقش مهمی در صرفه جویی در مقدار آب دارد. نکات مهم برای تمیز کردن چمن مصنوعی مدرسه نیکان خیابان دولت فضای بازی به شرح زیر هستند:

  • این چمن باید حداقل دو هفته یکبار شسته شود.
  • این چمن باید ماهی یکبار فرچه بخورد.
  • در روزهای سرد سال در زمان بارش برف سطح این چمن باید با کاور پوشیده شود.

طول عمر چمن مصنوعی مدرسه نیکان خیابان دولت فضای بازی

یکی دیگر از سوالات صاحب این پروژه در مورد طول عمر آن بود. بهتر است بدانید که طول عمر چمن مصنوعی به طور متوسظ ۴ تا ۶ سال است. با این وجود اگر پروتکل های نگهداری از چمن مصنوعی به خوبی رعایت شود طول عمر آن به ۱۰ سال نیز می رسد.

رضایت صاحب پروژه چمن مصنوعی مدرسه نیکان خیابان دولت فضای بازی

در پایان، صاحب این پروژه رضایت کاملی از نحوه انجام کار داشت و این موضوع برای شرکت چمنزار بسیار ارزشمند است.