Artificial-turf-for-school

اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی ماهونیا ۲۵میل

ویژگی های مثبت مدل ماهونیا ۲۵میل برای این کاربری:

۱- رنگ سبز زیبا و با انرژی

۲- شستشوی آسان

۳- قیمت بسیار مناسب

۴- طول عمر بالا

چمن مصنوعی زبرا آرژانتینی


ارتفاع چمن: ۲۵ میلی متر

محل پروژه: بلوار فردوس

کارفرما: مدرسه دخترانه صدرا

نصب و اجرای چمن مصنوعی دبیرستان دخترانه صدرا

نصب چمن مصنوعی در حیاط مدرسه دخترانه صدرا، یکی دیگر از پروژه های موفق شرکت چمنزار بود که بنا به درخواست مدیر مدرسه صدرا، در قسمت مرکزی حیاط مدرسه که فضای تردد و بازی دانش آموزان بود، چمن مصنوعی مورد استفاده قرار گرفت. با توجه به مشاوره های شرکت چمنزار، در نهایت چمن منصوعی ماهونیا ۲۵ برای این پروژه استفاده شد.
همانطور که در تصاویر می بینید، نتیجه کار بسیار رضایت بخش و چشم گیر بود و فضای خشک مدرسه صدرا، به فضایی شاد و کاربردی تبدیل شد. در نهایت صاحب پروژه از اجرای کار تیم چمنزار بسیار راضی داشتند.

چمن مصنوعی مدرسه دخترانه

دلیل انتخاب چمن مصنوعی ماهونیا ۲۵ در دبیرستان دخترانه صدرا

این چمن ظاهری بسیار طبیعی و زیبایی دارد. پر توده بودن چمن ماهونیا ۲۵ سبب شده است تا به زیبایی آن اضافه شود. چمن ماهونیا ۲۵ جزو چمن های مصنوعی با الیاف متوسط محسوب می شود که طول الیاف آن به ۲۵ میلی متر می رسد. این چمن تراکم بسیار بالایی دارد و با توجه به ضربه گیر بودن آن برای زمین های بازی و محوطه های مدارس و مهدکودک بسیار مناسب است. الیاف نرم و منعطف چمن مصنوعی ماهونیا، حس بسیار خوشایندی را هنگام راه رفتن روی آن ایجاد می کند. گزینه قابل توجه دیگری که مورد توجه صاحب این پروژه هم قرار گرفت، داشتن قیمت مناسب چمن ماهونیا بود.

ویژگی های کلی انتخاب چمن مصنوعی برای حیاط مدرسه

مهم ترین گزینه برای انتخاب چمن مصنوعی حیاط مدرسه داشتن مقاومت بالا و ضربه گیر بودن آن است تا ایمنی دانش آموزان و محیط مدرسه افزایش یابد. از مهم ترین ویژگی ها برای انتخاب چمن مصنوعی حیاط مدرسه، به موارد زیر می توان اشاره کرد:

  • مقاومت بالا در برابر ضربه و کوبش
  • منعطف و برگشت پذیر بودن
  • الیاف نرم و لطیف
  • ظاهر طبیعی و رنگ زیبا
  • طول عمر و دوام بالا

شستشوی چمن مصنوعی ماهونیا در حیاط دبیرستان دخترانه صدرا

یکی از مشاوره هایی که شرکت چمنزار به صاحب این پروژه ارائه داد، نحوه شستشوی چمن مصنوعی ماهونیا بود. برای شستن این چمن به هیچ شوینده خاصی نیاز نیست و تنها با آبشویی می توان کل آلودگی های چمن را از بین برد. البته استفاده از دستگاه واتر جت هم پیشنهاد شد. شستشوی چمن مصنوعی با این دستگاه بسیار آسان است، علاوه بر اینکه به میزان قابل توجهی در مصرف آب هم صرفه جویی می شود.

چمن مصنوعی مدرسه دخترانه

میزان ثبات رنگ الیاف چمن مصنوعی ماهونیا

از آنجا که در این پروژه از چمن مصنوعی در فضای باز استفاده شد، یکی از نگرانی های صاحب پروژه در مورد تغییر رنگ چمن مصنوعی در اثر تابش نور خورشید بود. چمن مصنوعی ماهونیا از الیافی بسیار با کیفیتی تولید شده است که در برابر اشعه UV مقاومت می کنند و هرگز تغییر رنگ نمی دهند.

طول عمر چمن مصنوعی ماهونیا ۲۵

یکی دیگر از پرسش های صاحب این پروژه در مورد میزام دوام و طول عمر چمن مصنوعی ماهونیا ۲۵ بود. باید گفت که این چمن طول عمر نسبتا بالایی دارد. در صورت رعایت نکات مربوط به نگه داری چمن مصنوعی، این چمن به مدت ۵ الی ۶ سال قابل استفاده است.

گارانتی چمن مصنوعی ماهونیا ۲۵

شرکت چمنزار برای اطمینان خاطر مشتریان از خرید و رضایت بیشتر از کیفیت چمن های مصنوعی، تمامی محصولات را با گارانتی و تضمین ارائه می دهد. در این پروژه چمن مصنوعی ماهونیا ۲۵، به مدت ۲۴ ماه گارانتی شد که این گارانتی شامل پوسیدگی، تغییر رنگ، باز شدن درزها و جدا شدن الیاف بود.

نصب و اجرای چمن مصنوعی دبیرستان دخترانه صدرا نصب چمن مصنوعی در حیاط مدرسه دخترانه صدرا، یکی دیگر از پروژه های موفق شرکت چمنزار بود که بنا به درخواست مدیر مدرسه صدرا، در قسمت مرکزی حیاط مدرسه که فضای تردد و بازی دانش آموزان بود، چمن مصنوعی مورد استفاده قرار گرفت. با توجه به مشاوره […]