پروژه چمن مصنوعی مدرسه امید شهرکرد

اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی امگا

ویژگی های مثبت مدل امگا برای این کاربری:

۱-طول عمر بالا

۲-‏ الیاف تنکلاته هلند

۳-‏برند معتبر ‏


ویژگی های منفی مدل امگا برای این کاربری:

۱- چمن های دومنظوره به نسبت چمن های فوتبالی گزینه های بهتری برای کاربری مدارس می باشد.


محل پروژه: شهرکرد

کارفرما: مدرسه امید

نصب و اجرای چمن مصنوعی مدرسه امید شهرکرد

پروژه چمن مصنوعی مدرسه امید شهرکرد، یکی از پروژه های رضایت بخش و به یاد ماندنی گروه چمنزار بود. مدرسه امید یکی از مدرسه های خوش نام شهرکرد است که بنا به درخواست مدیر مدرسه، تصمیم به استفاده از چمن مصنوعی برای حیاط مدرسه شد. پس از هماهنگی و مشاوره های لازم شرکت چمنزار با مدیر مدرسه، چمن مصنوعی امگا برای این پروژه انتخاب شد.

در نهایت، نتیجه کار بسیار رضایت بخش بود و شاهد تحول چشمگیری در فضای مدرسه بودیم. همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید، نکته دیگری که در این پروژه بسیار قابل توجه بود، استفاده از چمن قرمز در حاشیه زمین بود که زیبایی حیاط مدرسه امید را دو چندان کرد.

ویژگی های چمن مصنوعی امگا

چمن مصنوعی امگا ظاهر بسیار طبیعی و زیبایی دارد و برای زمین های فوتبال و حیاط مدارس، انتخاب بسیار مناسبی است. این چمن به دلیل داشتن تراکم بالا، در برابر تردد مقاومت بسیار خوب و البته باید گفت که طول عمر بالایی هم دارد. چمن مصنوعی امگا، محصول مشترک ایران و هلند که از الیاف تنکلاته هلند استفاده شده است.

چمن مصنوعی حیاط مدرسه، چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

از آنجاییکه حیاط مدرسه محل تردد و بازی دانش آموزان است، بنابراین در ابتدا باید بسیار مقاوم و ضربه گیر باشد. موارد زیر، از مهم ترین ویژگی های چمن مصنوعی برای حیاط مدرسه است:

  • مقاومت بالا در برابر کوبش و ضربه
  • انعطاف پذیری و برگشت پذیری بالا
  • طول عمر بالا
  • ظاهر زیبا و رنگ مناسب
  • تطابق با انواع شرایط آب و هوایی

شستشوی چمن مصنوعی امگا در حیاط مدرسه امید شهرکرد

به دلیل اینکه فضای مدرسه باید محیطی کاملا بهداشتی و پاکیزه باشد، نحوه شستشو و نگه داری از چمن مصنوعی برای مدیر مدرسه امید هم مانند سایر مدارس، بسیار دارای اهمیت بود. شرکت چمنزار برای شستشوی چمن مصنوعی امگا، استفاده از دستگاه واترجت را به مدیر مدرسه پیشنهاد داد. این دستگاه ظاهری شبیه جاروبرقی دارد که آب را با هوا ترکیب می کند و در نهایت به حالت پودری بر سطح چمن می ریزد. ناگفته نماند که این دستگاه مصرف آب را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد.

گارانتی چمن مصنوعی مدرسه امید شهرکرد

برای اطمینان خاطر مشتریان، شرکت چمنزار محصولات خود را با گارانتی و تضمین ارائه می دهد. در پروژه حیاط مدرسه امید شهرکرد، چمن مصنوعی امگا با ۲۴ ماه گارانتی ارائه داده شد. البته در صورت استفاده صحیح و رعایت نکات مربوط به نگه داری چمن مصنوعی، تا موعد گارانتی، چمن مصنوعی به تعویض یا ترمیم نیازی پیدا نخواهد کرد. گارانتی چمن مصنوعی، شامل تغییر رنگ، پوسیدگی، باز شدن درزها و یا جدا شدن الیاف می باشد.

قیمت چمن مصنوعی امگا

برای اطلاع از قیمت و سایر مشخصات چمن مصنوعی امگا، به قسمت فروشگاه چمنزار در سایت مراجعه فرمایید.

رضایت صاحب پروژه مدرسه امید شهرکرد

پس از اتمام کار، فضای مدرسه بسیار زیبا و چشم گیر شد و مدیر مدرسه امید از نحوه اجرای کار گروه چمنزار بسیار رضایت داشتند. می توان گفت که همین امر یکی از خوشایندترین اتفاق ها برای شرکت چمنزار است و تیم چمنزار را برای اجرای کار بهتر و حرفه ای تر مصمم می کند.

شرکت چمنزار، متخصص در نصب و اجرای انواع چمن های مصنوعی

شرکت چمنزار با داشتن سال ها تجربه و تخصص در نصب و اجرای انواع چمن های مصنوعی در فضاهای مختلف، می تواند مشاوره و اطلاعات لازم در این زمینه را در اختیار شما قرار دهد. برای دریافت اطلاعات تخصصی، کافی است تا به سایت چمنزار مراجعه نمایید و یا با مشاوران گروه چمنزار، تماس داشته باشید تا به طور رایگان، اطلاعات مورد نظر خود را دریافت کنید.

نصب و اجرای چمن مصنوعی مدرسه امید شهرکرد پروژه چمن مصنوعی مدرسه امید شهرکرد، یکی از پروژه های رضایت بخش و به یاد ماندنی گروه چمنزار بود. مدرسه امید یکی از مدرسه های خوش نام شهرکرد است که بنا به درخواست مدیر مدرسه، تصمیم به استفاده از چمن مصنوعی برای حیاط مدرسه شد. پس از […]