چمن مصنوعی دبستان دخترانه آبادان

اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی مدل صحرا

ویژگی های مثبت مدل صحرا برای این کاربری:

۱-‏‏ ضربه پذیری بسیار مناسب مدل صحرا

۲- دوام و طول عمر بالای این محصول

چمن مصنوعی صحرا


ارتفاع چمن: ۲۵ میلی متر

الیاف چمن: فیبریلیت

زمین فوتبال دبستان دخترانه آبادان پوشیده از چمن‌های مصنوعی شد

چمن مصنوعی دبستان دخترانه آبادان

این یعنی یک تغییر بزرگ در حیاط این مدرسه و دخترکانی که از این پس می‌توانند روی چمن مصنوعی چند منظوره جدید حیاط مدرسه‌شان با ایمنی کامل به ورزش‌هایی چون والیبال، تنیس و بسکتبال مشغول شوند.

نقطه قوت اجرای چمن مصنوعی دبستان دخترانه چه چیزی است؟

به جرأت می‌توان گفت نقطه قوت این پروژه نوع چمن مصنوعی و مدل آن بوده است مسئولین این مدرسه که البته برای بار ششم و برای ششمین مدرسه‌شان با گروه چمنزار همکاری می‌کنند با کمک مشاورین فروش ما نوعی را انتخاب کرده که مزایای زیر را شامل می‌شود.

ـ مقاومت بالا در برابر ترددهای سنگین حیاط مدرسه

ـ مقاومت بالا و ثبات رنگ در مناطق گرمسیر و آفتاب سوزان

ـ دارای قابلیت انعطاف پذیری بالا

نام چمن مصنوعی به کار رفته در دبستان دخترانه پالایشگاه آبادان صحرا، بافته شده از الیاف تنکاته هلند می‌باشد، که برای کاربردهای پرتردد ورزشی مدارس بسیار ایده‌آل است.

رنگین شدن حیاط دبستان پالایشگاه آبادان با اجرای دو رنگ چمن صحرا

این شیوه اجرا به صورت دو رنگ نمایشی از رنگ‌های مکمل هم می‌باشد که اولین جنبه آن زیبایی حیاط مدرسه است. در حالت دوم این روش تفکیک زیبایی بین حریم بازی و حاشیه دور زمین به وجود می‌آورد. این روش اجرا به صورت قرمز و سبز در زمین‌های ورزشی بزرگ حتی در زمین فوتبال مجموعه ورزشی آزادی نیز انجام شده، اما کاربری بخش قرمز رنگ زمین ورزشی آزادی دو میدانی یا track می‌باشد که شما جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به مقاله مربوطه آن در سایت چمنزار را بخوانید.

چگونه است که چمن مصنوعی مدل صحرا قابلیت چند منظوره دارد؟

تراکم بسیار بالا و تناسب ارتفاع الیاف راز چند منظوره بودن چمن مصنوعی مدل صحرا می‌باشد. البته در هنگام اجرای این محصول تزریق متریال پرکننده سیلیس باعث بالا رفتن قدرت برگشت پذیری توپ برای ورزش‌هایی چون، تنیس، والیبال و بسکتبال در سطح چمن مصنوعی می‌شود.

زمین فوتبال دبستان دخترانه آبادان پوشیده از چمن‌های مصنوعی شد چمن مصنوعی دبستان دخترانه آبادان این یعنی یک تغییر بزرگ در حیاط این مدرسه و دخترکانی که از این پس می‌توانند روی چمن مصنوعی چند منظوره جدید حیاط مدرسه‌شان با ایمنی کامل به ورزش‌هایی چون والیبال، تنیس و بسکتبال مشغول شوند. نقطه قوت اجرای چمن […]