چمن مصنوعی مدرسه سعادت آباد

اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی مدل سپیدار

ویژگی های مثبت مدل سپیدار برای این کاربری:

۱-رنگ زیبا

۲- الیاف مقاوم و بادوام در برابر کوبش

پروژه چمن مصنوعی مدرسه سعادت آباد


ارتفاع چمن: ۲۰ میلی متر

الیاف چمن: فیبریلیت

محل پروژه: مدرسه در سعادت آباد

نصب و اجرای پروژه چمن مصنوعی مدرسه سعادت آباد

مسئولین مدرسه همواره تلاش می کنند بهترین شرایط را برای دانش آموزان خود فراهم سازند و همین امر سبب شد مسئولین این مدرسه با نصب و اجرای چمن مصنوعی بهترین شرایط را برای دانش آموزان فراهم سازند. در پروژه چمن مصنوعی مدرسه سعادت آباد، از چمن مصنوعی سپیدار استفاده گردید. همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید این چمن به خوبی سطح را پوشانده است و بسیار پر توده و زیبا به نظر می رسد.

ویژگی های چمن مصنوعی سپیدار

چمن مصنوعی سپیدار انتخاب درستی در پروژه چمن مصنوعی مدرسه سعادت آباد بود. یکی از مهمترین مواردی که سبب شده است این چمن در پروژه چمن مصنوعی مدرسه سعادت آباد پیشنهاد شود تراکم بسیار بالای الیاف چمن است. در نتیجه دانش آموزان به راحتی می توانند بر سطح این چمن بازی کنند و سطح چمن آسیب نمی بیند و خراب نمی شود. این چمن رنگ سبز گیرایی دارد و می تواند بر روحیه دانش آموزان تاثیر مثبتی بگذارد. به طور کلی، امروزه، تمامی مدارس بزرگ دنیا از چمن مصنوعی مدرسه استفاده می کنند، زیرا به ویژگی های خاص و منحصر به فرد این چمن پی برده اند.

آیا چمن مصنوعی سپیدار بر روی پله قابل نصب است؟

همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید چمن مصنوعی سپیدار بر روی پله نصب گردیده است. پله از سطوح شکسته به شمار می رود و تنها زمانی می توان از چمن مصنوعی استفاده کرد که تراکم زیادی داشته باشد. چمن مصنوعی سپیدار متراکم بود و به خوبی توانست سطح پله ها را پوشش دهد. چمن مصنوعی بر روی پله از لیز خوردن جلوگیری می کند و این موضوع برای دانش آموزان اهمیت بسیار زیادی دارد.

روش نصب چمن مصنوعی در پروژه چمن مصنوعی مدرسه سعادت آباد

در پروژه چمن مصنوعی مدرسه سعادت آباد از لایه ژئوتکس برای نصب استفاده گردید. لایه ژئوتکس به نرمی و انعطاف پذیری چمن مصنوعی کمک می کند و قدرت ضربه گیری آن را بالا می برد. همچنین، این لایه از تماس مستقیم چمن مصنوعی با سطح زمین جلوگیری می کند و این امر نقش بسیار مهمی در حفظ تمیزی چمن مصنوعی دارد. چمن مصنوعی در پروژه چمن مصنوعی مدرسه سعادت آباد با توجه به استانداردهای روز دنیا نصب گردید و این موضوع اهمیت بسیار زیادی دارد.

روش شستشو در پروژه چمن مصنوعی مدرسه سعادت آباد

یکی از دغدغه های اصلی صاحب پروژه چمن مصنوعی مدرسه سعادت آباد در مورد نحوه شستشو بود. با توجه به این موضوع که قرار است دانش آموزان بر روی این چمن بازی کنند تمیز نگه داشتن آن مهم است. اولین و ساده ترین روش برای تمیز کردن چمن مصنوعی استفاده از آبشویی است. اما شرکت چمنزار به صاحب پروژه چمن مصنوعی مدرسه سعادت آباد استفاده از دستگاه واتر جت را پیشنهاد داد.

 این دستگاه آب و هوا را با یکدیگر ترکیب می کند و به صورت پودری بر روی سطح چمن مصنوعی می ریزد. همچنین، از این دستگاه می توان برای تمیز کردن وسایل دیگر در مدرسه استفاده کرد. یکی از دلایل که شرکت چمنزار استفاده از دستگاه واتر جت را پیشنهاد داد صرفه جویی در مصرف آب است.

شرکت چمنزار، شرکتی پیشرو در نصب و اجرای چمن مصنوعی مدارس

در پایان پروژه چمن مصنوعی مدرسه سعادت آباد، صاحب این پروژه رضایت کاملی از نحوه انجام کار داشت. این موضوع برای شرکت چمنزار اهمیت بسیار بالایی دارد، زیرا شرکت چمنزار به استانداردهای روز دنیا پایبند است و تلاش می کند تا چمن هایی با کیفیت بسیار بالا را به بهترین شکل اجرا نماید. همچنین، شرکت چمنزار به صاحب این پروژه گارانتی ارائه داد.

نصب و اجرای پروژه چمن مصنوعی مدرسه سعادت آباد مسئولین مدرسه همواره تلاش می کنند بهترین شرایط را برای دانش آموزان خود فراهم سازند و همین امر سبب شد مسئولین این مدرسه با نصب و اجرای چمن مصنوعی بهترین شرایط را برای دانش آموزان فراهم سازند. در پروژه چمن مصنوعی مدرسه سعادت آباد، از چمن […]