چمن مصنوعی مدارس

اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی مدل صدف

ویژگی های مثبت مدل صدف برای این کاربری:

۱-‏ رنگ بسیار زیبای الیاف ‏

‏۲-‏ رنگ سبز یکدست موجب زیبایی فضا و ترکیب با چوب شده است.‏

پروژه چمن مصنوعی مدرسه سفارت آلمان


ارتفاع چمن: ۲۵ میلی متر

الیاف چمن: نازک ساده

نصب و اجرای پروژه چمن مصنوعی مدرسه سفارت آلمان

پروژه چمن مصنوعی مدرسه سفارت آلمان، نمونه‌ای از یک کار متفاوت است که استفاده از ترکیب چوب و چمن در ‏کمتر مدرسه ای قابل رؤیت است. به همین دلیل پروژه چمن مصنوعی مدرسه سفارت آلمان به یکی از پروژه های ویژه شرکت چمنزار تبدیل شد.

چمن مصنوعی مورد استفاده چمن مدل صدف است که ساختار یکپارچه و یک رنگ آن زیبایی فضا را دو چندان کرده ‏است.‏ به یاد داشته باشیم که ترکیب چوب و چمن یعنی تلفیق رنگ قهوه ‌ای و سبز یکی از ترکیبات رنگی بسیار زیبای ‏طبیعت است، این ترکیب رنگ در هر فضایی جلوه فضا را افزایش می دهد.‏

ویژگی های چمن مصنوعی صدف برای پروژه چمن مصنوعی مدرسه سفارت آلمان

شاید بتوان گفت یکی از مهمترین ویژگی هایی که سبب شد چمن مصنوعی صدف برای استفاده در پروژه چمن مصنوعی مدرسه سفارت آلمان مورد توجه قرار گیرد تراکم بالای این چمن است. همین امر سبب می شود تا طول عمر چمن در برابر کوبش مقاوم شود و دانش آموزان به راحتی بر روی این چمن بدوند و بازی کنند. توصیه می شود تمامی کسانی که می خواهند برای خرید چمن مصنوعی مدرسه اقدام کنند این موضوع را مد نظر داشته باشند. در غیر اینصورت چمن به سرعت آسیب می بیند و مسئولین مدرسه را دلزده می کند.

یکی دیگر از ویژگی های خاص این چمن رنگ سبز و با طراوت آن است. این موضوع برای دانش آموزان اهمیت زیادی دارد. زیرا دانش آموزان در مرحله حساس رشدی هستند و تامین نیاز های آنها از جمله اموری است که تمامی افراد باید مد نظر قرار دهند. رنگ سبز چمن مصنوعی صدف مشابه به رنگ چمن طبیعی است و این امر یکی از نیروهای محرکی بود که سبب شد چمن صدف در این پروژه انتخاب شود.

گارانتی شرکت چمنزار برای پروژه چمن مصنوعی مدرسه سفارت آلمان

شرکت چمنزار یکی از شرکت های معتبری است که تلاش می کند تا رضایت مشتریانش را به بهترین شکل جلب نماید. به همین دلیل همواره در تلاش است تا حقوق مشتری را به خوبی رعایت کند. ارائه گارانتی یکی از مواردی است که شرکت چمنزار به مشتریانش عرضه می دهد و این امر تضمین کننده کیفیت کار این شرکت است. شرکت چمنزار برای پروژه چمن مصنوعی مدرسه سفارت آلمان ۲۴ ماه گارانتی ارائه داد و این موضوع تصمینی برای تجربه و کیفیت بالای کارهای شرکت چمنزار است.

طول عمر پروژه چمن مصنوعی مدرسه سفارت آلمان

یکی از دغدغه های صاحب پروژه چمن مصنوعی مدرسه سفارت آلمان در مورد طول عمر این چمن بود. با توجه به این موضوع که گاهی هزینه های زیادی صورت می گیرد تا چمن مصنوعی در پروژه ای به اجرا در بیاید، صاحبان پروژه تمایل دارند تا کالایی با طول عمر بالا را خریداری کنند. طول عمر چمن مصنوعی در این پروه بین ۴ تا ۶ سال است. همچنین، اگر پروتکل های اجرایی به خوبی رعایت شود طول عمر این چمن به ۱۰ سال نیز می رسد. در نتیجه مدیران مدارس می توانند استفاده از چمن مصنوعی را بدون هیچ دغدغه ای در نظر داشته باشند.

روش شستشو چمن مصنوعی در پروژه چمن مصنوعی مدرسه سفارت آلمان

یکی دیگر از سوالات صاحبان پروژه چمن مصنوعی مدرسه سفارت آلمان در مورد روش شستشو چمن مصنوعی بود. شرکت چمنزار در مشاوره به صاحبان این پروژه اعلام کرد که آنها می توانند با آبشوری چمن مصنوعی را تمیز کنند و نیاز به مواد شوینده ندارند. فشار آب می تواند آلودگی و کثیفی را از  میان برگ های چمن مصنوعی پاک کند. همچنین، شرکت چمنزار به آنها استفاده از دستگاه واتر جت را پیشنهاد داد.

در پایان، صاحبان پروژه چمن مصنوعی مدرسه سفارت آلمان رضایت کاملی داشتند!

نصب و اجرای پروژه چمن مصنوعی مدرسه سفارت آلمان پروژه چمن مصنوعی مدرسه سفارت آلمان، نمونه‌ای از یک کار متفاوت است که استفاده از ترکیب چوب و چمن در ‏کمتر مدرسه ای قابل رؤیت است. به همین دلیل پروژه چمن مصنوعی مدرسه سفارت آلمان به یکی از پروژه های ویژه شرکت چمنزار تبدیل شد. چمن […]