چمنزار به چمن مصنوعی ظریف مصور خوش آمد گفت

چمن مصنوعی ظریف مصور

پس از چالش‌های فراوان ظریف مصور موفق به تولید چمن مصنوعی شد تا بتواند در صنف تازه شکل گرفه و پویای چمن مصنوعی حرف‌هایی برای گفتن داشته باشد(البته حرفی که بوی تازگی می‌دهد).

بیشتر ما ظریف مصور رو با شعار (موکت ظریف مصور حاصل عشق و هنر) می‌شناسیم. این شرکت از بهترین تولیدکنندگان موکت در کشور ماست که هم از لحاظ فروش داخلی و هم صادرات و ارزآوری مفید بوده و حالا اولین قدم های ظریف مصور در تولید چمن مصنوعی. جالبه بدونید شرکت ظریف مصور در اولین قدم‌هاش سراغ تولید چمن‌های نسل جدید و سه بافت رفته تا به همراه آسیا چمن و مانا چمن سه شرکتی باشند که رو به تولید این محصول پر تقاضا در کشور آوردن. چمن‌های سه بافت با توجه ساختار تولیدی که دارند تداعی کننده یک چمن زنده و طبیعی و چرخه زندگی هستند. الیاف این چمن از الیاف پلی‌پیلینی و پلی‌اتیلنی سبز، زرد و سبز مجعد تشکیل‌شده که تراکم قابل قبولی رو ارائه می‌ده.

کاربری چمن مصنوعی ظریف مصور

ایده‌آل‌ترین فضا برای اجرای چمن‌های ظریف مصور باغ تالارها و روف گاردن‌ها هستند.

پیشنهاد می‌کنیم از بخش چمن مصنوعی باغ تالار و چمن مصنوعی روف گاردن در سایت چمنزار دیدن فرمایید.

به این دلیل که چمن‌های مصنوعی سه بافت هرچه قدر در فضای بزرگتر و بازتر کار شوند بیشتر به ما حس چمن طبیعی رو می‌دن و از همه مهم‌تر این که هر چه قدر این نوع از چمن‌ها به صورت گسترده‌تر اجرا شوند بازتاب زنگی بهتری رو خواهند داشت. چمن ظریف مانند نامش ظرافت و نرمی داره از این رو ما این محصول رو برای مهدهای کودک هم گزینه‌ای عالی می‌دونیم مخصوصاً مدل ۹۰۰ گرم رو چون به دلیل تراکم بالا قابلیت ضربه‌گیری مناسبی هم دارد. همچنین چمن ظریف رو می‌تونید در بالکن اجرا کنید و از ترکیب شدنش با گلها و گلدانها لذت ببرید.

چمن مصنوعی باغ تالارها و روف گاردن
چمن مصنوعی باغ تالارها و روف گاردن

قیمت چمن ظریف مصور

چمن مصنوعی ظریف به نسبت کیفیت و دوامی که داره قیمت خوبی هم براش گذاشته شده که البته می‌تونید این رو در صفحه فروشگاه محصولات چمنزار ببینید و بررسی کنید. تولید چمن مصنوعی ظریف شامل دو مدل ۷۰۰ گرم و ۹۰۰ گرم میشه که مدل ۹۰۰ گرم برای اجرا در فضای پر تردد و ۷۰۰ گرم برای کاربری‌های سبک مناسب اجرا هستند.

با آرزوی موفقیت برای تمام تولیدکنندگان داخلی؛ مخصوصاً ظریف مصور و آسیا چمن که ما با نام و نشانشون خاطرات زیادی داریم.

محصولات شرکت چمنزار

تخفیف!
۲۵۵,۰۰۰ تومان
تخفیف!
۳۷۵,۰۰۰ تومان
تخفیف!
۳۴۵,۰۰۰ تومان
تخفیف!
۳۲۵,۰۰۰ تومان
تخفیف!
تخفیف!
۳۵۵,۰۰۰ تومان

0 دیدگاه برای “چمنزار به چمن مصنوعی ظریف مصور خوش آمد گفت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *