چمن مصنوعی – فروش اینترنتی چمن مصنوعی

رونمایی از پرتراکم‌ترین چمن مصنوعی فوتبالی

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
دسته بندی: اخبار چمن مصنوعی
1647
پرتراکم‌ترین چمن مصنوعی

خبر ویژه برای مسؤولین مدارس

خرداد ماه سال ۹۸ اجرا می‌شود

رونمایی از جدیدترین محصولات ویژه مدارس

پرتراکم‌ترین چمن مصنوعی فوتبالی کشور به همراه چمن مصنوعی مدل سپیدار (پرفروش‌ترین چمن مصنوعی سال گذشته مدارس) از خرداد ماه سال ۹۸ آماده اجرا در مدارس کشور است.

 

کاهش ۳۰ درصدی کوبیدگی و ساییدگی با چمن‌های مصنوعی جدید ویژه مدارس:

به گفته مسؤول ویژه فروش مدارس محصولات جدید و از نوع پرتراکم‌ترین چمن مصنوعی با استفاده از الیاف مونوفیلامنت و فیبریلیت تولید می‌شوند که ۳۰ درصد مقاومت بالاتری در برابر نیروهای کوبشی و سایشی نسبت به مدل‌های قبلی دارند و طبعاً دویدن و پرش دانش آموزان و جابه‌جایی توپ نیز روی این چمن‌‌ها کیفیت بهتری نسبت به یک چمن مدرسه‌ای معمولی را خواهد داشت.

مسؤول گروه مدارس چمنزار تصریح کرد:

این گروه به صورت کاملاً تخصصی بر روی پروژه‌های چمن مصنوعی مدارس تمرکز دارد.

از پروژه‌های مهم اجرا شده توسط این گروه می‌توان به تعداد حدود ۲۰۰ مدرسه در سطح کشور طی دو سال گذشته و همین طور همکاری با گروه تبلیغاتی بادکوبه برای اجرای طرح تحصیل بدون آسیب نام برد که به واسطه آن حدود ۳۵ مدرسه در ۲۵ شهر کشور صاحب زمین چمن مصنوعی فوتبال شدند. مشاوران گروه ویژه مدارس سعی بر این دارند تا با ارایه اطلاعات صحیح و مفید در مورد اجرا و نوع مناسب چمن مصنوعی در حیاط مدرسه مسؤولین آموزشی را در انتخاب محصول بهینه و استاندارد یاری کنند.

 

تامین و اجرای انواع چمن مصنوعی ویژه زمین‌های فوتبال

مسؤول بخش ویژه مدارس چمنزار همچنین با بیان این که زمین‌های چمن مصنوعی فوتبال یکی دیگر از کانون‌های مهم فعالیت چمنزار است، اظهار کرد با توجه به نیاز برخی از مدارس به زمین‌های تخصصی فوتبال که در آن ایمنی و استاندارد سازی جزو اولین اولویت‌های مهم به شمار می‌رود چمن‌هایی با این ویژگی تولید شده‌اند تا نیازها را در این خصوص مرتفع سازند. 

وی ضمن آمادگی گروه چمنزار برای اجرای انواع چمن فوتبالی و چند منظوره خاطر نشان کرد:یکی از پروژه‌های موفق گروه چمنزار اجرای زمین چمن مصنوعی فوتبال در شهر رباط کریم به مساحت ۱۰ هزار و ۴۴۰ متر بوده است که یکی از بزرگ‌ترین زمین‌های فوتبالی کشور است.

پروژه رباط کریم

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

*

*