خرید نوروزی چمن مصنوعی

خرید نوروزی چمن مصنوعی

نوروز، روز روشنایی آسمان، درخشش آفتاب، لطافت هوا و دگرگونی زمین است. با رسیدن بهار، طبیعت ردای سبز بر تن می‌کند. چه افتخاری بالاتر از این که ما هم در این سبز بودن سهیم باشیم. چمنی داریم از جنس بهار که بوی زندگی و تازگی از لابلای الیافش به مشام می‌رسد. سبزِ سبز! و شگفتانه اینکه در بهار چمنی را تقدیم می‌کنیم ، پاییزی. سبز و زرد! محصولات ما می‌تواند ردای سبزِ تراس، حیاط یا روف گاردن شما باشد تا چشم اندازی زیبا، از پس پنجره‌های گشوده برای شما جلوه گری کند. پس در اینجا لیستی از جدیدترین چمن مصنوعی های ویژه نوروز آماده شده تا شما آنها را بررسی و مقایسه کنید.

کدام چمن مصنوعی؟

یک مدل چمن ۲۵ میل که در بازار به آن بهاره دو بافت ولی تک رنگ می­‌گویند. این چمن هر مترمربع ۱۲۰ هزار تومان قیمت گذاری شده. اگر قصد خرید یک چمن مصنوعی متراکم و سبز یکدست و بهاره را دارید ویژگی­های این محصول را بررسی کنید. البته این محصول یک مدل ۳۵ میل نیز دارد که قیمتش کمی بالاتر است یعنی حدود ۱۴۰ هزار تومان متری ۲۰ هزار تومان گرانتر از مدل ۲۵ میل. اگر چمن مصنوعی را برای یکی از کاربری های مسکونی مانند حیاط تراس یا روف گاردن می‌خواهید مدل‌های ۲۵ و ۳۵ مدل اسپریت ذوق شما را بر می انگیزند و پس از آن چمن مصنوعی مدل ماهونیا ۲۵ میل با قیمت هر متر ۹۸ هزار تومان است که خود نمایی می‌کند.

خرید نوروزی چمن مصنوعی

خرید نوروزی چمن مصنوعی

محصولات به صرفه برای نوروز

حالا آنهایی که به دنبال چمن­‌های مصنوعی ارزان هستند بدانند که سبد کالایی نوروز ما پر است از محصولات ارزان و قابل قبول از لحاظ کیفیت البته با گارانتی چمنزار. چمن مصنوعی مدل ماهونیا ۱۵ میل دارای ۳۶ ماه گارانتی است و قیمتش  ۹۰ هزار است و چمن مصنوعی مدل یاس و فیروزه که بین ۶۸ و ۸۸ هزار تومان قیمت گذاری شده در این رنج چمن مصنوعی تزئینی سه بافت هم داریم که مدل وندا نام دارد این محصول در فروشگاه چمن مصنوعی چمنزار ۹۸۰۰۰ تومان قیمت گذاری شده

تن پوش بهارتان را رایگان ارسال میکنیم. در ایام شب عید برای آنهایی که همیشه با پرداخت هزینه حمل مشکل دارند کنار امده ما در این ایام از هیچ کس هزینه حمل دریافت نمی‌کنیم.

گارانتی چمن مصنوعی چند سال است؟

بله یکی گفت گارانتی؟!

تمام محصولاتی که گفتیم ۳۶ ماه گارانتی کتبی چمنزاری دارند این گارانتی به شما اطمینان میدهد که چمن مصنوعی شما دچار پوسیدگی و یا تغییر رنگ نخواهد شد که در این صورت ما چمن مصنوعی شما را تعویض خواهیم کرد.

طول عمر چمن مصنوعی

راستی می‌دانید عمر چمن مصنوعی چند سال است؟

یک چمن مصنوعی مرغوب میتواند تا ۷ سال تمام عمر کند البته شاید دو سال اخرکوبیده یا کهنه شود ولی تا هفت سال میتوان به ان چمن مصنوعی گفت ولی شما از چمن مصنوعیتان به خوبی مراقبت کنید تا از کوبیده شدن و کهنه شدن زودرس ان جلوگیری به عمل اید.

مراقبت از چمن مصنوعی یعنی چه و راهکارهای ان چیست؟

یعنی آن را به موقع جارو بکشید (۱۵ روز یک بار) تا هم فرچه بخورد و هم غبار درون ان زدئده شود. چمن مصنوعی را با استفاده از مواد شوینده معمولی ( ترجیحا شامپو فرش) بشویید تا روشن و سیقلی شود. صحبت از نظافت و شستشو شد بهار  نزدیک است.

از زندگی لذت ببرید چمنزار زیر پای شماست.

امتیاز دهید

محصولات شرکت چمنزار

زمین‌های گلف و مینی گلف

چمن مصنوعی مدل پات

۱۹۸,۰۰۰ تومان

چمن مصنوعی ارزان و اقتصادی

چمن مصنوعی ماهونیا ۱۵

۱۸۸,۰۰۰ تومان

چمن مصنوعی ورزشی

چمن مصنوعی مدل MG Pro

تماس بگیرید

چمن مصنوعی ورزشی

چمن مصنوعی فوتبال MN Pro

تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *