بازدید دوره ای چمن مصنوعی

بازدید دوره ای و رفع ایرادات احتمالی چمن های مصنوعی برای مشتریان سال گذشته ی گروه ‏چمنزار

بازدید دوره ای چمن مصنوعی برای مشتریان

بازدید دوره ای و رفع ایرادات احتمالی چمن های مصنوعی برای مشتریان سال گذشته ی گروه ‏چمنزار

بازدید دوره‌ای از چمن مصنوعی به چه معناست؟

این روزها با گسترش دانش عمومی در خصوص اثرات فضای سبز بر حفظ سلامت جسم و روان، بسیاری از افراد به سوی ایده‌های لوکس و منحصر به فرد برای استفاده از چمن مصنوعی در محیط‌های مختلف جذب شده‌اند. چمن مصنوعی به عنوان یک عضو از خانواده فضای سبز شناخته شده است که نسل‌های جدید آن کاملا مطابق با ظاهر چمن طبیعی تولید شده‌اند و طراوتی مشابه به این چمن را دارند. چمن مصنوعی به عنوان کف پوش تداعی کننده فضای سبز که قرار است در شرایط گوناگون جوی و در فضای باز نصب و اجرا شود، نیاز به مراقبت و به تبع آن بازدید دوره‌ای از چمن مصنوعی دارد تا مشخص شود که آیا این محصول توانسته است انتظارات را برای استفاده در یک فضای به خصوص برآورده سازد یا خیر.

بازدید دوره‌ای از چمن مصنوعی و بررسی نحوه عملکرد آن در محیط جز عواملی است که شرکت چمنزار آن را متعهدانه برای مشتریان خود انجام می‌دهد.

بازدید دوره‌ای از چمن مصنوعی به چه عواملی اشاره دارد؟

در بازدید دوره‌ای از چمن مصنوعی این موضوع بررسی می‌شود که در بازه زمانی کوتاهی که این چمن در فضا مورد استفاده قرار گرفته است، چه مقدار نیروی کوبشی و فیزیکی به آن وارد شده است و آیا الیاف چمن مصنوعی کوبیده شده‌اند یا خیر! در این صورت اگر گروه چمنزار در بازدید دوره‌ای اول از چمن مصنوعی متوجه شود که الیاف در حال فرسوده شدن هستند، متوجه می‌شود که تردد در آن فضا بالاست و همین امر سبب می‌شود که گروه چمنزار سیلیس را به الیاف چمن مصنوعی تزریق کند. البته میزان تردد بر روی چمن مصنوعی یکی از مهم‌ترین سوالاتی است که در هنگام خرید چمن از خریدار پرسیده می‌شود.

چمن مصنوعی در چه فضاهایی بیشتر به بازدید دوره‌ای از چمن مصنوعی نیاز دارد؟

اگر چمن مصنوعی در زمین‌های ورزشی مانند زمین فوتبال مورد استفاده قرار گیرد و یا در زمین بازی نصب و اجرا شود، از مهم‌ترین کاربری‌های به شمار می‌روند که به بازدید دوره‌ای از چمن مصنوعی نیاز دارند.

بازدید دوره‌ای از چمن مصنوعی در زمین فوتبال

اولین بازدید دوره‌ای از چمن مصنوعی زمین فوتبال معمولا بعد از یک سال از زمان نصب آن اتفاق می‌افتد. در این بازدید میزان افت و کاهش مواد پرکننده میان الیاف مانند سیلیس و گرانول بررسی می‌شوند و در صورت نیاز این مواد دوباره تزریق می‌شوند. همچنین الیاف این چمن دوباره فرچه خورده می‌شوند تا ایستایی اولیه خود را بدست بیاورند. همچنین اگر خط کشی‌های سفید زمین از بین رفته باشند، دوباره تجدید می‌شوند.

به این نکته توجه داشته باشید که نحوه استفاده از چمن مصنوعی ورزشی بسیار مهم است و اگر در بازدید دوره‌ای از چمن مصنوعی زمین فوتبال مشخص شود که این چمن بر اساس استانداردهای فیفا مورد استفاده قرار نگرفته است و یا تردد در آن بیشتر از حجم تعریف شده چمن است، این موضوع به صاحب زمین ورزشی گوشزد می‌شود. یکی از موارد مهم در استفاده از چمن مصنوعی ورزشی این است که نباید از این چمن در ساعات گرم روز استفاده شود و یا نباید روزانه بیشتر از ۵ تا ۶ ساعت بر روی این چمن بازی کرد.

با این حال، بازدید دوره‌ای از چمن مصنوعی سبب می‌شود که زمان بهره وری و عمر مفید چمن مصنوعی افزایش پیدا کند. به طور کلی زمان استفاده از چمن مصنوعی ۵ تا ۷ سال است و با بازدید دوره‌ای از چمن مصنوعی می‌توان این زمان را ۳۰ درصد افزایش داد.

بازدید دوره‌ای از چمن مصنوعی در زمین بازی

چمن مصنوعی در زمین بازی، همانند مورد قبلی، سالیانه نیازمند تزریق سیلیس است تا زمان بهره وری از آن افزایش پیدا کند. در این چمن اگر خط کشی‌های سفید زمین بازی پاک شده باشند، دوباره تجدید می‌شوند. همچنین در این بازدید چمن مصنوعی شستشو داده می‌شود تا کلیه آلودگی‌ها از این چمن خارج شوند، سپس سلیس در بین الیاف تزریق می‌شود و چمن فرچه خورده می‌شود.

بازدید دوره‌ای از چمن مصنوعی حیاط مدارس

گروه چمنزار بازدید دوره‌ای از چمن مصنوعی حیاط مدارس را در قالب طرح گام سبز انجام می‌دهد و متعهد است که تا سه سال بازدید دوره‌ای از این چمن مصنوعی را انجام ‌دهد. در این روش نیز همانند موردهای قبلی، سیلیس به الیاف چمن مصنوعی تزریق می‌شود، این چمن شستشو می‌شود و در پایان فرچه می‌خورد.

بازدید دوره‌ای از چمن مصنوعی در فضاهای مسکونی

با توجه به این موضوع که تردد در چمن مصنوعی در فضاهای مسکونی معمولا محدود است و اغلب صاحبان چمن مصنوعی آن را می‌شویند و تمیز می‌کنند، در نتیجه نیاز به بازدید دوره‌ای از چمن مصنوعی در اینگونه فضاها نیست. تنها در صورتی بازدید دوره‌ای صورت می‌گیرد که فرد مشکلی را در چمن مصنوعی‌اش مشاهده کند و از متخصصان برای رفع این مشکل کمک بخواهد. این موارد شامل موارد زیر هستند:

  • تغییر رنگ چمن مصنوعی
  • باز شدن درزهای چمن مصنوعی
  • فاصله گرفتن چمن مصنوعی از دیواره‌ها
  • متورم شدن چمن مصنوعی

گارانتی چمن مصنوعی در بازدید دوره‌ای از چمن مصنوعی

یکی از مواردی که در روند بازدید دوره‌ای از چمن مصنوعی صورت می‌گیرد، بررسی گارانتی چمن مصنوعی است. گارانتی چمن مصنوعی در دوره‌های ۲۴ ماهه و یا ۳۶ ماهه ارائه می‌شوند و این گارانتی شامل محافظت از چمن مصنوعی در برابر تمامی تغییرات اقلیمی مانند سرما و گرماست. این گارانتی در بازدیدهای دوره‌ای بررسی می‌شود و حتی اگر نیاز باشد، طبق قوانین گارانتی، چمن مصنوعی تعویض خواهد شد.

گارانتی چمنزار به خریداران در فرم کتبی در اختیار آنها قرار می‌گیرد و این گارانتی از زمان خرید چمن مصنوعی محاسبه می‌گردد.

به طور کلی، گارانتی گروه چمنزار هم شامل چمنهایی است که گروه چمنزار وظیفه نصب آنها را بر عهده دارد و هم شامل چمنهایی است که چمنزار تنها آنها را به مشتریان خود می‌فروشد و نصب آن دیگر بر عهده گروه چمنزار نیست. گارانتی دیگری نیز به نام گارانتی نصب برای مشتریانی که نصب و اجرای چمن مصنوعی خود را از گروه چمنزار می‌خواهند وجود دارد و این گارانتی ۲۴ ماهه است و شامل تمامی مشکلات نظیر بازشدن درزهای چمن مصنوعی می‌شود.

گروه چمنزار متعهد است که بازدید دوره‌ای از چمن مصنوعی را برای مشتریان خود انجام می‌دهد. همچنین گروه چمنزار از مشتریان خود می‌خواهد در صورت مشاهده کوچکترین تغییری در چمن مصنوعی سریعا با مسئولین این شرکت تماس بگیرند تا برای رفع مشکل آنها اقدام شود.

نصب و اجرای انواع چمن مصنوعی  را از گروه چمنزار بخواهید!

گروه چمنزار گروه تخصصی در زمینه فروش و نصب چمن مصنوعی در فضاهای متعدد است. این گروه تا به حال پروژه‌های مختلفی را در سراسر ایران انجام داده‌ است. برای آشنایی بیشتر با روش کار این شرکت می‌توانید به بخش پروژه‌های انجام شده سایت چمنزار مراجعه کنید.

چگونه انوع چمن مصنوعی فروشگاه را خریداری کنیم؟

تا بدینجا به موضوع بازدید دوره‌ای از چمن مصنوعی پرداختیم. اگر می‌خواهید چمن مصنوعی خود را از شرکت چمنزار تهیه کنید، می‌توانید به یکی از دو روش زیر اقدام کنید:

  • خرید از وب سایت: تمامی محصولات چمنزار بر روی وب سایت این شرکت موجود هستند. شما می‌توانید وارد سایت این شرکت بشوید با انتخاب گزینه خرید و پرداخت از طریق درگاه بانکی محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در عرض یک هفته محصول را درب منزل تحویل بگیرید.
  • خرید تلفنی: شما به راحتی می‌توانید با تیم چمنزار تماس بگیرید و مشاوره‌های رایگان خرید را از تیم فروش این مرکز دریافت کنید. سپس اقدام به خرید محصول مورد نظر بکنید.

گروه چمنزار در راستای خدمات دهی هرچه بهتر به مشتریان گذشته ی خود اقدام به بازدید دوره‌ای و رفع ایرادات ‏احتمالی چمن‌های مصنوعی سال گذشته ی خود نموده است. مشتریان محترم می‌توانند با دفتر مرکزی این ‏شرکت تماس گرفته و درخواست بازدید از چمن مصنوعی را داشته باشند.‏

امتیاز دهید

محصولات شرکت چمنزار

زمین‌های گلف و مینی گلف

چمن مصنوعی مدل پات

۱۹۸,۰۰۰ تومان

زمین‌های گلف و مینی گلف

پرچم گلف

چمن مصنوعی ارزان و اقتصادی

چمن مصنوعی مدل یاس

۱۶۸,۰۰۰ تومان

زمین‌های گلف و مینی گلف

چاله گلف

چمن مصنوعی ورزشی

چمن مصنوعی فوتبال MN Pro

تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *