چمن مصنوعی – فروش اینترنتی چمن مصنوعی

فضای سبز

فضای دودآلود و پرسر و صدای شهرها که هر انسانی این روزها با آن سر و کار دارد، نقشی مخرب در رفتارها و برخوردهای ما دارند؛ شلوغی‌ها و آلودگی‌ها بر خودآگاه و ناخودآگاه ما تاثیر می‌گذارند و منجر به رفتارهای عصبی و پرخاشگرانه می‌شوند. در یک کلام می‌توان گفت:

در شهری به دور از حس زندگی، انسان‌ها هم زندگی کردن را از یاد می‌برند.

ما انسان‌ها برای بازیابی روح و روان خود و رسیدن به آرامش خاطر، بیشتر از هر زمان دیگری به فضای سبز و مکان‌های سرشار از زیبایی و طراوت نیاز داریم؛ طراوتی که هر لحظه دردسترس باشد و با کم‌ترین بها، فراهم شود. مجموعه چمنزار در راستای رسالت انسان که وصال به طبیعت و بهره بردن از زیبایی‌های آن است، مجموعه مطالبی را طراحی و اجرا کرده است که به دغدغه هر انسان نگرانی می‌پردازد؛ این گفتگوها، کوشیده‌اند تا پرتکرارترین سوال‌های شما عزیزان در خصوص مبانی فضای سبز تا اصول اجرای آن را قدم‌به‌قدم و تکه‌به‌تکه بررسی کنند.

دسته‌ای از مطالب به مسائل بنیادین مربوط به فضای سبز، نظیر تعریف و تاریخچه آن پرداخته‌اند و دسته‌ای دیگر، به نحوی طراحی شده‌اند که شما به کمک آن‌ها، فضای سبز خصوصی خود را فراهم کنید.

تلاش متخصصان مجموعه چمنزار بر این مسئله بوده است که این مقالات را به کاربردی‌ترین شکل ممکن تولید کنند، تا شما با دنبال کردن آن‌ها در قدم اول، به جواب سوال‌های خود برسید و در قدم‌های بعدی، به فکر طراحی فضای سبز شخصی خود بیفتید. ما کوشیده‌ایم تا نیازهای شما درخصوص فضای سبز را تحلیل کنیم و متناسب با این نیازها، بهترین پاسخ‌ها را آماده کنیم.

البته شایان توجه است که با همه تلاش‌هایی که کارشناسان ما در زمینه طراحی و تولید این گفتگوها کرده‌اند، این مطالب از اشتباه خالی نیستند. همچنین همیشه با خلاقیت‌ها و ایده‌های جدید شما، کارها به سمت و سوی بهتر شدن خواهند رفت؛ پس با ارسال نظرات خود، ما را در پربارتر کردن مطالب یاری کنید.

چمن مصنوعی فضای سبز

چمن مصنوعی در طراحی فضای سبز

فضای سبز چیست؟

تعریفی از فضای سبز!

تاریخچه فضای سبز

تاریخچه فضای سبز در جهان و ایران

اصول طراحی فضای سبز

چگونه یک فضای سبز دلنشین، شیک و منحصر به فرد طراحی کنیم

فضای سبز و سلامت روح

فضای سبز و تاثیر مستقیم آن بر سلامت جسم و روان

فضای سبز روف گاردن

پاسخ به پرتکرارترین سوالات شما درباره طراحی فضای سبز روف گاردن

فضای سبز تراس و بالکن

چگونگی طراحی فضای سبز تراس و بالکن

فضای سبز ویلا

اصول طراحی فضای سبز ویلا

فضای سبز حیاط

اصول طراحی فضای سبز حیاط

فضای سبز منزل

فضای سبز منزل را چطور طراحی کنیم؟

طراحی سازگار با محیط زیست

بهترین طراحی، طراحی سازگار با محیط زیست

1248