چمن مصنوعی – فروش اینترنتی چمن مصنوعی
تلفن تماس : ٥٧٧٣٢-٠٢١

معرفی و آشنایی با گروهی از تولید کننده‌های چمن مصنوعی ایرانی

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
تولید کننده‌های چمن مصنوعی ایرانی

شرکت‌های خرد و کلان تولید کننده چمن مصنوعی را بیشتر بشناسیم

تولید کننده‌های چمن مصنوعی ایرانی آنقدر زیاد و متنوعند که صفحات متوالی اینترنت را باید به معرفی آنها اختصاص دهیم. با این حال تعداد آن دسته که چمن خوب و مرغوبی تولید می‌کنند و مشتریانی راضی دارند، محدود است. به خصوص وقتی این موضوع را به داخل کشورمان محدود کنیم. آنچه در ادامه می‌خوانید آشنایی با تولید کننده چمن مصنوعی ایرانی‌ای است که در ایران در حال تولید و عرضه چمن هستند. امید که با این معرفی کوتاه، اطلاعاتی را که نیاز دارید، به دست آورید.

 

شرکت آسیا چمن

یکی از تولید کننده‌های چمن مصنوعی ایرانی در داخل کشور، شرکت آسیا چمن است. این شرکت اولین تولیدکننده چمن مصنوعی ایرانی است که از تکنولوژی های برتر هلند استفاده می کند. شرکت آسیا چمن جزو شرکت‌هایی است در آسیای مرکزی و خاورمیانه امتیاز انحصاری شرکت تیولون گرس هلند را دارد. کارخانه این شرکت با نام کرمان موکت در نزدیکی شهر ماهان، شهر زیبای صاحب آرامگاه شاه نعمت الله ولی و باغ شاهزاده، قرار دارد. ماهان خود بخشی از شهرستان کرمان است و احتمالا تعدادی از هم وطنان کرمانی مان نیز در این کارخانه مشغول به کارند.

به هر حال، آسیا چمن که بخشی از گروه صنعتی کرمان موکت است به طور تخصصی مجموعه متنوعی از چمن‌های مصنوعی را تولید و عرضه می کند. محصولات شرکت آسیا چمن تاییدیه بین المللی ایسا اسپورت را دارد و مهم تر آنکه این تاییدیه مورد قبول فیفا نیز قرار گرفته است. در نتیجه تولیدات ورزشی آسیا چمن می‌توانند محصولاتی قابل تامل و باکیفیت باشند.

تنوع محصولات شرکت آسیا چمن

شما احتمالا شعار همیشه سبز را در کنار لوگوی این شرکت مشاهده خواهید کرد. شعاری که اشاره به طراوت همیشگی چمن مصنوعی در همه فصول سال دارد. به همین روی چمن های مصنوعی این شرکت با توجه به شرایط متنوع آب و هوایی کشور پهناور ما ایران با تنوع قابل توجهی از انواع مواد اولیه پلیمری تهیه می شود تا پاسخگوی تنوع آب و هوایی شهرهای مختلف کشور باشد. آسیا چمن تاکنون بالغ بر چهار هزار متر پروژه را در سراسر کشور اجرا کرده است. این شرکت تولیدات خود را به دو بخش تزیینی و ورزشی عرضه می‌کند. و دارای محصولات متنوعی در هر دو حوزه است. دفتر مرکزی این شرکت در محدوده‌ی خیابان کریم خان زند تهران واقع شده است.

 

یارا پویش ایرانیان، هاتکو

در میان تولید کننده های چمن مصنوعی ایرانی در داخل کشور نام شرکت یارا پویش ایرانیان نیز خوش می‌درخشد. شرکت یارا پویش ایرانیان در سال ۱۳۷۶ با نام ایرانیان فعالیت خود را آغاز کرد و حدودا یک دهه بعد به یارا پویش ایرانیان تغییر نام داد. این شرکت دارای نمایندگی انحصاری هاتکو در ترکیه است. فاز اول کارخانه تولید چمن مصنوعی شرکت یارا پویش ایرانیان تحت لیسانس هاتکو بازگشایی شد. شاید به همین دلیل است که آدرس اینترنتی این شرکت نیز به نام چمن هاتکو تعریف می شود. این شرکت نیز چمن های مصنوعی خود را با کمک الیاف های تن کیت هلند در داخل کشور تولید می کند.

تولیدات این شرکت نیز توانایی دریافت گواهینامه تک ستاره و دو ستاره فیفا را داشته است و مانند چمن آسیا یکی از تولید کنندگان چمن مصنوعی ورزشی و به خصوص زمین فوتبال و زمین تنیس است. کارخانه شرکت یارا پویش ایرانیان در همسایگی پایتخت، یعنی در استان البرز قرار دارد و دفتر فروش آن در تهران، خیابان آفریقا واقع شده است.

 

شرکت نام آشنای ظریف مصور

یکی دیگر از نامدارترین تولید کننده‌های چمن مصنوعی ایرانی، شرکت ظریف مصور است. شرکت ظریف مصور شرکتی نام آشناست که بیشتر مردم آن را با انواع موکت به یاد می آورند. البته فعالیت شرکت ظریف مصور بسیار گسترده تر از موکت هاست. این شرکت به تازگی، یعنی نزدیک به دو سال است که با تولید چمن مصنوعی به این چرخه صنعت در داخل کشور وارد شده است. این شرکت در شهر زیبای اصفهان قرار دارد.

جزیره سبز آسیا کفپوش

یکی دیگر از تولید کننده‎های چمن مصنوعی ایرانی ایرانی، شرکت جزیره سبز آسیا کفپوش است. این شرکت از سال ۱۳۶۵ با نام پارک در زمینه‌های ورزشی شروع به فعالیت کرد. در سال ۱۳۹۰ شاید به دلیل فعالیت در زمینه ورزشی به تولید کننده‌های چمن مصنوعی ایرانی پیوست و در همین سال، نام فعلی را برای خود برگزید. محصولات شرکت جزیره سبزه آسیا کفپوش تنها به چمن مصنوعی محدود نمی شود بلکه شامل انواع کفپوش، لوازم ورزشی و ماشین آلات چمن نیز می شود. این شرکت در شیراز و محدوده خیابان انقلاب قرار دارد.

مانا چمن و تولید چمن های مانا


مانا چمن نیز یکی دیگر از تولید کننده‌های چمن مصنوعی ایرانی در داخل کشور است. مانا چمن یکی از نام های تجاری مجموعه بزرگتری به نام تراز گامان اندیشه است که در سال ۱۳۹۲ آغاز به کار کرده است. شرکت مانا چمن در سال ۱۳۹۵ نمایندگی دو شرکت معتبر دنیا به نام های شرکت رویال گرس هلند و تایگر تورف انگلستان را اخذ کرد. این شرکت با شروع سال ۱۳۹۷ و در ابتدای سال، خود به تولید چمن مصنوعی اقدام کرد تا به این وسیله در ارتقای تولید ملی و اشاعه استفاده از کالای ایرانی گامی نو برداشته باشد. تولیدات آنها در حوزه ورزشی، تزئینی و لوازم جانبی است. دفتر این شرکت نیز در محدوده شهرک غرب در تهران قرار دارد.

شرکت تولید کننده دنیای چمن


دنیای چمن نیز یکی دیگر از  تولیدکننده‌های چمن مصنوعی ایرانی است. این شرکت با ایجاد تنوعی در ساختار و موارد فنی چمن مصنوعی، محصولات متنوعی را به بازار عرضه کرده است. دنیای چمن، محصولاتی متفاوت با تنوع در ارتفاع الیاف چمن، کیفیت نخ، رنگ و تراکم بافت دارد. محصولات این شرکت در سایت آنها به چمن مصنوعی تزیینی، چمن مصنوعی ورزشی و … تقسیم می‌شود. دنیای چمن در شیراز و در منطقه ویژه اقتصادی این شهر زیبا قرار دارد.

شرکت‌هایی که از نظر گذشت همگی تولید کنندگان چمن مصنوعی در داخل کشور بودند. امیدواریم بخش اعظمی از نیازهای کشور توسط تولیدکنندگان داخلی برآورده شود و تولید کنندگان داخلی نیز ظرفیت پاسخگویی نیازهای کشور را داشته باشند و در این زمینه به پیشرفت‌های مداوم و چشمگیر دست پیدا کنند.

نظرات کاربران

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*

*

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.