چمن مصنوعی – فروش اینترنتی چمن مصنوعی

نگهداری از چمن مصنوعی تراس و بالکن

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
نگهداری از چمن مصنوعی تراس و بالکن

امروزه توجه به طبیعت و زیبایی‌های آن سبب شده است که نوآوری‌های زیادی را در القای حس طبیعت در  اطراف خود مشاهده کنیم. در سال‌های اخیر، استفاده از چمن مصنوعی در محیط اطراف از جمله بالکن و تراس خانه‌ها باب شده است.

بالکن و تراس دو نقطه بسیار مهمی در خانه به حساب می روند که می توان با تزیین آن به زیبایی های بصری خانه افزود. چمن مصنوعی بالکن و تراس با ویژگی‌های منحصر به فرد خود، علاوه بر زیبایی بصری، حس طبیعت را به درون منزل به ارمغان می آورد.  به همین دلیل نگهداری از چمن مصنوعی تراس و بالکن نیز مطلب بسیار مهمی است.

هزینه نگهداری از چمن مصنوعی بسیار پایین تر از چمن طبیعی است و همین امر این محصول را به گزینه‌ای مناسب برای تمامی افرادی تبدیل کرده است که به دنبال زیبایی و القای حس طبیعت هستند.

مطالعات نشان می دهند که قرارگیری در محیط طبیعت سبب می شود بسیاری از بیماری‌ها بهبود یابند و فرد حس آرامش داشته باشد. حتی فضا نوردان در خاطرات خود به این موضوع اشاره کرده اند که وجود گیاهان و رنگ سبز آنها در این سفرها حس زندگی را در آنها بیدار نگه می داشت.

امروزه با پیشرفت تکنولوژی بهتر می توانید از حس قدرتمند طبیعت بهره ببرید و این حس را به تمامی زوایای زندگی خود وارد کنید. چمن مصنوعی یکی از گزینه‌های منحصر به فرد برای ورود حس طبیعت به خانه است.

چمن مصنوعی در چه جاهایی مورد استفاده قرار می گیرد؟

ممکن است بسیار از ما فکر کنیم که چمن مصنوعی تنها در وزشگاه‌ها و یا اماکن عمومی مورد استفاده قرار می گیرد. اما بهتر است بدانید استفاده از چمن مصنوعی در این روزها بسیار معمول شده است. زمین فوتبال اولین جایی بود که استفاده از چمن مصنوعی در آن آغاز گردید. اما پس از آن،  استفاده از این این محصول در جاهای مختلفی از جمله پارکها، مهد کودکها، بالکن و تراس خانه ها و روف گاردنها نیز مورد توجه قرار گرفت. مسئله مهمی که بسیاری از افراد در مورد آن سوال می پرسند نحوه نگهداری از این محصول است. با توجه به اینکه چمن مصنوعی در جاهای مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد، روش نگهداری از آن نیز متفاوت است.

در اینجا قصد داریم در مورد نحوه نگهداری از چمن مصنوعی تراس و بالکن صحبت کنیم. بهتر است بدانید این کار بسیار راحت است و نیاز به تدابیر ویژه ای ندارد!

نگهداری از چمن مصنوعی تراس و بالکن

ممکن است وقتی هوا خیلی گرم و یا سرد شود دیگر نتوانید به تراس و بالکن خانه بروید و از فضای دل انگیزی که چمن مصنوعی در آن محیط ایجاد کرده است، لذت ببرید؛ اما حتی در این دوران نباید نگهداری از چمن مصنوعی تراس و بالکن ر را فراموش کنید. در تمامی فصول باید مراقب این محصول باشید!

نگهداری از چمن مصنوعی تراس و بالکن در فصل بهار

فصل بهار فصلی است که تمامی گیاهان شروع به رشد می کنند و این رشد به اوج می رسد. اگر گیاه خودرویی در بالکن و تراس خانه داشته باشید ممکن است رشد کند و به درون چمن مصنوعی برود  و یا دانه گیاهی در آن بیافتد و رشد خود را از آنجا آغاز کند. اگر این موضوع کنترل نشود به چمن آسیب می رساند.

نگران نباشید! این موضوع به راحتی قابل کنترل است. برای نگهداری از چمن مصنوعی تراس و بالکن در فصل بهار باید از محصولات غیر سمی برای توقف رشد گیاهان استفاده کنید. این کار سبب می شود دیگر آسیبی به چمن مصنوعی وارد نشود و گیاه خودرویی در آن رشد نکند.

نگهداری از چمن مصنوعی تراس و بالکن

نگهداری از چمن مصنوعی تراس و بالکن در فصل تابستان

وقتی هوا گرم می شود بسیاری از افراد می خواهند که به بالکن و تراس بروند و از زیبایی چمن مصنوعی لذت ببرند. کودکان و حیوانات خانگی در محیط بیرون بازی می کنند و بسیاری از افراد باربیکو را در بالکن و تراس خانه راه می اندازند. با این حجم پا خوردن به این محصول، نگهداری از چمن مصنوعی تراس و بالکن اهمیت زیادی پیدا می کند. بهتر است چمن را با برس تمیز کنید و از ترکیب آب و سرکه برای تمیز کردن آن استفاده کنید. این روش، بهترین کار برای از بین بردن آلودگی های این چمن است.

نگهداری از چمن مصنوعی تراس و بالکن در فصل پاییز

اگرچه تمامی کسانی که در تراس و بالکن خود چمن مصنوعی دارند دیگر نگران کوتاه کردن چمن و کودپاشی نیستند اما باید خود را برای انجام کارهای دیگر آماده کنند. در  فصل پاییز برگهای خشک زیادی بر روی چمن می ریزند و اگر آنها از روی چمن جمع نشوند به این محصول آسیب وارد میکنند. به همین دلیل بهتر است از وسیله دمنده برگ استفاده کنید تا این برگها را از آن خارج کند. کسانی که در حیاط خود درخت زیادی ندارند می توانند با جارو نیز برگها را از روی این چمن بردارند.

نگهداری از چمن مصنوعی تراس و بالکن

نگهداری از چمن مصنوعی تراس و بالکن در فصل زمستان

در فصل زمستان، با توجه به جایی که زندگی می کنید ممکن است برف و یا باران در آن ناحیه ببارد و تهدیدی برای چمن مصنوعی به شمار برود. آب آسیبی به چمن مصنوعی وارد نمی‌کند اما برف و یا یخ زدگی می‌تواند مشکلی برای آن به وجود بیاورد. برای برداشتن برف از روی این محصول می توانید از دمنده برف و یا یک بیل کوچک استفاده کنید و به آرامی یخ را از سطح آن جدا کنید. اگر اینکار را به درستی انجام ندهید آسیب زیادی به این محصول وارد می شود.

مراقبت از چمن مصنوعی بسیار راحتر از مراقبت از چمن طبیعی است. اما در نگهداری از چمن مصنوعی تراس و بالکن نیز باید صبر و حوصله زیادی داشته باشید و روشهای مراقبتی را به گونه ای انجام دهید که  آسیبی به این محصول وارد نکند. اگر از این چمن به خوبی نگهداری کنید سالیان سال می توانید از آن استفاده کنید و از زیبایی منحصر به فرد آن لذت ببرید.

 

 

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.
*