چمن مصنوعی – فروش اینترنتی چمن مصنوعی

پشت بام سبز در محیط کاری

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
پشت بام سبز در محیط کاری

آیا از خود پرسیده‌اید چرا شرکتهایی مانند گوگل از آغاز فعالیت خود تا به امروز بسیار موفق بوده‌اند و توانسته‌اند رشد بسیار زیادی داشته باشند؟ مطمئنا دلایل زیادی در پاسخ به این سوال وجود دارند، اما یکی از مهم‌ترین فاکتورها در موفقیت این شرکت، از آغاز تاکنون، اهمیت به کارمندان و ایجاد فضایی مناسب برای آنها بوده است. مطالعات متعددی به این امر پرداخته‌اند که آیا محیط کاری می‌تواند بر عملکرد و کارآیی کارمندان اثر بگذارد یا خیر؟!

و در پایان همگی آنها بر این امر تاکید ورزیده‌اند که  محیط کاری یکی از مهم‌ترین مواردی است که می‌تواند بر عملکرد کارکنان اثر بگذارد و خلاقیت آنها را بالا ببرید و همین امر تاثیر شگرفی بر افزایش سود و درآمد کسب و کار  دارد. همانطور که می‌دانید استرس بخش جدایی ناپذیر محیط کاری است. به همین دلیل فراهم‌سازی شرایطی که بتواند این استرس را کاهش دهد، مطمئنا کارآیی کارمندان را افزایش خواهد داد.

در نظر گرفتن محیطی برای کارمندان تا بتوانند ساعاتی به دور از استرس ناهار یا قهوه خود را میل کنند و به آرامش خیال دست پیدا کنند اهمیت بسیار زیادی دارد. اما امروزه با توجه به فضای محدود شهری شاید امکان ایجاد چنین فضایی وجود نداشته باشد. نگران نباشید! محل مناسبی در محیط اداری شما وجود دارد که آن را نادیده گرفته‌اید. پشت بام فضای وسیع و مناسبی است که اغلب غیرقابل استفاده رها می‌شود. اما شما می‌توانید با ایجاد پشت بام سبز در محیط کاری خود تحولی عظیم در کارآیی کارمندان خود به وجود بیاورید.

 

منظور از پشت بام سبز در محیط کاری چیست؟

شاید این سوال برای شما پیش بیاید که منظور از پشت بام سبز در محیط کاری چیست! به طور کلی پشت بام فضایی وسیع است که معمولا متعلقات خاصی در این فضا قرار داده نمی‌شوند و این فضا بی استفاده رها می‌شود. با توجه به اینکه در شهرهای بزرگ فضای زیادی در دسترس نیست پشت بام فضایی منحصر به فرد برای تبدیل شدن به محلی برای آرامش، استراحت و حتی ورزش است. شما با استفاده از چمن مصنوعی در پشت بام و تبدیل آن به «پشت بام سبز در محیط کاری» می‌توانید تحولی عظیم در ظاهر و روش استفاده از پشت بام به وجود بیاورید.

مطالعات نشان داده‌اند که رنگ سبز اثرات زیادی در کاهش استرس و ایجاد حس آرامش دارد. رنگ سبز باعث ایجاد تعادل در روان انسان می‌شود، زیرا چشم انسان برای تمرکز بر روی این رنگ نباید شبکیه را تنظیم کند. رنگ سبز احساس ثبات و امنیت را در فضا به وجود می‌آورد. یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد چمن مصنوعی قابلیت نصب بر روی ایزوگام است. همچنین در هنگام نصب راه آب‌هایی برای خروج آب از سطح چمن در نظر گرفته می‌شود. در نتیجه این چمن آسیبی به ساختمان وارد نمی‌کند.

انواع چمن مصنوعی برای ایجاد پشت بام سبز در محیط کاری وجود دارند. به طور کلی چمنهای مصنوعی رنگهای متفاوتی دارند. برخی از آنها سبز بهاره هستند و حس خوش بهار را در محیط تداعی می‌کنند، برخی تلفیقی از چند رنگ هستند و چرخه عمر چمن در ساختار آن به خوبی مشهود است و برخی ترکیبی از رنگ سبز روشن و تیره هستند. شما می‌توانید از مجموعه وسیع چمن مصنوعی بهترین گزینه را با توجه به روحیات کارمندان خود انتخاب کنید و محیطی منحصر به فرد در پشت بام محل کار خود ایجاد کنید.

پشت بام سبز در محیط کاری

پشت بام سبز در محیط کاری چه کاربردی دارد؟

شما با نصب چمن مصنوعی و ایجاد پشت بام سبز در محیط کاری شرایطی را برای آرامش، رشد و خلاقیت کارمندان خود به وجود می‌آورید. در این فضا می‌توان آلاچیق و یا مبلمان قرار داد. کارمندان می‌توانند ناهار و یا چای خود را در این محیط صرف کنند و با یکدیگر گفتگوهای دوستانه داشته باشند. مطالعه‌ای در کشور ژاپن به این موضوع اشاره کرد که یکی از بزرگترین مشکلات انسان امروزی این است که می‌خواهد هم‌زمان چندین کار را انجام دهد. به همین دلیل نمی‌تواند به موفقیتی که می‌خواهد برسد.

به طور مثال انسان برای خوردن چای باید جایی به دور از هیاهو فقط چای بخورد. اینکار به مغز کمک می‌کند در هنگام خوردن چای تنها بر طعم چای تمرکز داشته باشد و همین امر آرامش او را بالا می‌برد.همچنین شما می‌توانید این فضا را به محیطی منحصر به فرد برای برگزاری جلسات کاری خود تبدیل کنید. حس خوشی که در این محیط برقرار است سبب می‌شود که شما به خوبی بتوانید جلسات کاری را پیش ببرید و بهترین نتیجه را از آن بدست بیاورید.

کارمندان تنها وقتی می‌توانند بهترین خود را نشان دهند که در طول روز روشی برای کنترل استرس و تمدد اعصاب داشته باشند. شما با ایجاد پشت بام سبز در محیط کاری به کارمندان خود این سیگنال را می‌دهید که شما به آنها اهمیت می‌دهید. کارمندان پایه و اساس کسب و کار شما را تشکیل می‌دهند. اگر پایه و اساس هر کسب و کاری سفت و محکم باشد، آن کسب و کار در دنیای پر رقابت امروزی به خوبی دوام می‌آورد و رشد پیدا می‌کند.

 

چمن مصنوعی چگونه بر روی پشت بام نصب می‌شود؟

اگر می‌خواهید پشت بام سبز در محیط کاری خود داشته باشید، باید از متخصصان این حرفه کمک بگیرید. به طور کلی نصب چمن مصنوعی بر روی پشت بام بدین صورت است که ابتدا یک لایه ژئوتکس ( یک لایه نمدی مانند) بر روی پشت بام پهن می‌شود. این لایه انعطاف پذیری چمن را بالا می‌برد. سپس لایه‌های چمن مصنوعی بر روی این لایه قرار می‌گیرند و با استفاده از چسب مخصوصی مانند چسب پلی اورتان دو جزیی و یا نوار سمینگ تیپ بهم متصل می‌شوند.

در این روش برشهای چمن مصنوعی ردی از خود بر جای نمی‌گذارند. برای خروج آب از سطح چمن مصنوعی از راه آب‌هایی که در پشت بام وجود دارد، استفاده می‌شود. پس از نصب چمن مصنوعی پشت بام سبز شما به وجود آمده است. شما با استفاده از انواع باکس گل و دیوارهای چمنی می‌توانید این محیط را زیباتر کنید.

پشت بام سبز در محیط کاریبرای ایجاد پشت بام سبز در محیط کاری با گروه چمنزار در ارتباط باشید!

اگر شما صاحب کسب و کاری هستید و می‌خواهید پشت بام سبز در محیط کاری خود به وجود بیاورید، می‌توانید با تیم چمنزار در ارتباط باشید. این گروه با تجربه زیاد در زمین نصب چمن مصنوعی و طراحی محیط سبز در اماکن مختلف در خدمت شماست تا مشاوره‌های خود را به صورت رایگان در اختیار شما قرار دهد و تحولی عظیم در محیط کاری شما ایجاد کند.

 

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.
*