چمن مصنوعی – فروش اینترنتی چمن مصنوعی

مشتریان قدیمی – اجرای چمن مصنوعی در باغ تالار صدار

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
چمنزار و باغ تالار صدرا

اجرای چمن مصنوعی در باغ تالار صدرا

تصاویری که ملاحظه می‌کنید مربوط میشه به سومین همکاری گروه چمنزار و باغ تالار صدرا و مدیر محبوب این مجموعه جناب آقای صادقی

باغ تالار صدرا مجموعه­‌ای عظیم در یک باغ وسیع است که سالانه تعداد زیادی مراسم عروسی در آن انجام می‌­شود. در این باغ تالار با وجود وسعت زیاد فضای سبز و درختان انبوه باز هم میشه کمبود فضای سبز رو احساس کرد که جناب آقای صادقی تا بخشی این کمبود را با چمن‌های مصنوعی جبران کرده­‌اند. ورودی این باغ تالار و اطراف عمارت‌های آن پوشیده است از چمن‌های مصنوعی که مناظر زیبایی را با ترکیب درختان و گیاهان زینتی به وجود آورده است.

 

چمنزار و باغ تالار صدرا

 

انواع چمن‌های مصنوعی اجرا شده در باغ تالار صدرا

آخرین اجرا در این باغ تالار و با استفاده از چمن مصنوعی ۹۰۰ گرم یعنی پر تراکم ترین مدل ظریف مصور انجام شده و قبل از آن نیز چمن رویال ۲۵ آسیا  که هر دو این محصولات از سری چمن‌های سه بافت با ترکیب الیاف سبز و زرد می‌­باشند.

می‌توانید درباره‌ی  چمن مصنوعی ظریف مصور بخوانید. 

دلیل تمایل آقای صادقی به این نوع از چمن‌ها احساس نزدیک به چمن طبیعی است که از آن دریافت می‌­کند. در اصل چمن‌های مصنوعی سه بافت با استفاده از الیاف سبز و زرد مجعد تداعی کننده چرخه زندگی چمن طبیعی هستند که برای رسیدن به این حجم از طبیعی جلوه دار بودن این چمن‌ها راه‌های زیادی توسط تولیدکنندگان چمن مصنوعی طی شده است.

 

روش اجرای چمن مصنوعی در باغ تالار صدرا و زیرسازی آن

چمنی که در همکری چمنزار و باغ تالار صدرا اجرا شده تراکم قابل قبولی دارد اما با این حال گروه اجرای ما برای پایدار کردن آن در برابر تردد در بین الیاف ماسه سیلیس ریخته که این کار باعث افزایش عمر چمن می‌شود. همین‌طور  ماسه سیلیس تا حد زیادی می­‌تواند از شعله ور شدن چمن مصنوعی که در باغ تالارها به دلیل استفاده از وسائل آتش بازی صورت می­‌گیرد جلوگیری کند. زیرسازی چمن مصنوعی در باغ تالار صدرا از جنس بتون با شیت ۱/۰ از مرکز به اطراف است. این یعنی حجم بارش‌ها به سرعت از روی چمن تخلیه می­‌شود و حداقل رطوبت بر روی چمن به جا می­‌ماند.

  ۵۷۷۳۲-٠٢١

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
*