چمن مصنوعی – فروش اینترنتی چمن مصنوعی

آشنایی با یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده چمن مصنوعی در ترکیه

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
چمن مصنوعی در ترکیه

یک شرکت و ۹ برند!

کشور ترکیه طی بیست و چند سال اخیر توانسته به چنان اقتصاد شکوفایی در منطقه دست یابد که به پل ارتباطی میان آسیا و اروپا تبدیل شود. این کشور توانسته پله‌های ترقّی را در صنایع مختلف طی کند و در عرصه‌های گوناگون به یکی از کشورهای پیشرو در منطقه تبدیل شود. ورزش این کشور به ویژه فوتبال آن از سطح آسیا فاصله گرفته و خود را در زمره همتایان اروپایی خود قرار داده است. از اینرو، در رقابت با کشورهای اروپایی در پیشرفت و ترقّی صنایع ورزشی خود برآمده و توانسته با استفاده از به روزترین فناوری‌های دنیای ورزش همگام با همتایان اروپایی خود حرکت کند و در عرصه رقابت بدرخشد.

صنعت چمن مصنوعی این کشور نیز توانسته توجه دنیا به ویژه اروپا را به خود جلب کند. طوری‌که یکی از شناخته شده ترین شرکت های این صنعت با نام «ریفرم گروپ» با سابقه بیست و پنج ساله اش در صنعت چمن مصنوعی حرف‌های زیادی برای گفتن دارد.

صنعت چمن مصنوعی در ترکیه تحت عنوان این شرکت یعنی «ریفرم گروپ» شناخته می‌شود که هم تولیدکننده و صادرکننده چمن مصنوعی تولیدی ترکیه است و هم معتبرترین آنها به حساب می‌آید. نکته قابل توجه درباره ریفرم گروپ این است که شرکت یادشده با ۹ برند مختلف درحال خدمات رسانی است و از بالاترین سطح فناوری بین المللی در تولید چمن مصنوعی استفاده می‌کند.

صنعت چمن مصنوعی در ترکیه به واسطه این شرکت، شاه‌راهی شده که آسیا را به اروپا پیوند داده و نه تنها در حوزه ورزش برندی معتبر به حساب می‌آید که کشورهای منطقه می‌توانند در زمینه‌های دیگری چون مناظر و چشم اندازها، باغ های مصنوعی، فضاهای شهری، فضاها و مراکز تجاری و غیره از خدمات این شرکت بهره ببرند.

پیشنهاد می‌کنیم حتما درباره‌ی چمن مصنوعی در امارات بخوانید.

نگاهی به تولیدات چمن مصنوعی ریفرم گروپ

صنعت چمن مصنوعی در ترکیه در سایه نام بزرگی همچون «ریفرم گروپ» خود شامل هشت شرکت فرعی می شود که در میان آنها دو نام «ریفرم اسپورتس» و «رِف تِرف» بیشتر به چشم می آیند. اوّلی نقش شرکت پیمانکار و دومی نیز نقش تولید کننده چمن مصنوعی را بازی می کند. نکته مهم و قابل توجه هم این است که «ریفرم اسپورتس» سالانه ۱۱ میلیون مترمربّع چمن مصنوعی برای بیش از ۹۰ کشور دنیا تولید می‌کند.

ریفرم گروپ و خدمات تخصصی!

آشنایی با یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده چمن مصنوعی در ترکیه

«گُل گرَس» نام برند جدید «ریفرم گروپ» است که تجارتش را در ابعاد جهانی آغاز کرده است. این برند یک حوزه تخصصی دارد و آن هم تولید چمن مصنوعی زمین‌های فوتبال و فناوری های مرتبط با آن است. از خدمات این برند می توان به چمن مصنوعی، کفپوش ورزشی، محصولات شیمیایی برای کفپوش زمین‌های ورزشی و ماشین‌های نگهداری از چمن مصنوعی اشاره کرد.

ارائه خدمات و نصب چمن مصنوعی

صنعت چمن مصنوعی در ترکیه در سایه نام شرکت «ریفرم گروپ» در بسیاری از کشورها خدمات نصب چمن مصنوعی را ارائه می دهد. از جمله مناطقی که این شرکت کار نصب چمن مصنوعی و خدمات مربوط به آن را به عهده می گیرد می‌تو‌ان به اروپا، خاورمیانه، آسیای میانه و آفریقا اشاره کرد. مناطق تحت پوشش فروش این شرکت نیز عبارتند از اروپا، خاورمیانه، آسیای میانه، آفریقا، آمریکای جنوبی و آمریکای شمالی.

 

مترجم: بهنام رشیدی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
*