چمن مصنوعی – فروش اینترنتی چمن مصنوعی
تلفن تماس : ٥٧٧٣٢-٠٢١

چمن مصنوعی تراس و پشت بام

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
چمن مصنوعی تراس و پشت بام

بالکن خانه، «خاکستری و بی نشاط»، یا «سبز و با طراوت»؟!

چمن مصنوعی تراس و پشت بام

تراس خانه شما می‌تواند فضایی مفرح و نشاط بخش باشد. می‌پرسید چگونه؟

ما به شما راه حلی آسان و قابل دستیابی می‌دهیم: نصب «چمن مصنوعی برای تراس».

تصور اینکه می‌توان در فضای تراس و بالکن خانه، از سبزی و زیبایی چمن بهره‌مند شد، برای برخی‌ها، دور از ذهن به نظر می‌رسد، اما نصب چمن مصنوعی بر روی تراس خانه یا محل کار، می‌تواند این ذهنیت را تغییر دهد.

تراس، بالکن و پشت‌بام منازل، اغلب به خاطر آنکه امکان زیرسازی برای کاشت چمن طبیعی و سایر گیاهان را ندارند، محل‌هایی مناسب برای ایجاد فضای سبز قلمداد نمی‌شوند به همین خاطر در بسیاری از موارد، این بخش از منازل، فضاهایی خشک و با حداقل جذابیت به شمار می‌روند، اما چمن مصنوعی، توانسته است راه حلی مناسب برای تغییر این وضعیت ارائه دهد. در واقع، طراحان خوش ذوق و خلاق با جایگزین کردن چمن مصنوعی در مکان‌هایی که چمن‌های طبیعی نمی‌توانند بر روی آن ریشه بدوانند، این محصول را به تعاریف و کارکردهایی کاملا جدید رسانده‌اند که توانسته تحولی در خور توجه در طراحی منازل ایجاد کند.

 

چمن مصنوعی تراس و پشت بام ، مایه نشاط خانواده

چمن مصنوعی، سطح زیرپای اعضای خانواده به ویژه کودکان را به نحوی تغییر می‌دهد که با استفاده از نرمی و انعطاف آن می‌توان فضای بالکن و پشت بام را برای انواع بهره برداری تفریحی و سرگرمی مساعد ساخت.

این تغییر، هم برای افزایش نشاط بزرگسالان و هم برای بازی کودکان مفید است.

چمن مصنوعی تراس و کاهش دمای محیط

جالب است بدانید که با نصب چمن مصنوعی بر روی تراس، از چند مزیت آن به طور همزمان برخوردار می‌شوید.

به عنوان مثال در حالی که گرما و نور خورشید، به دلیل آنکه جذب بتن و سنگ می‌شود، محیط را خیلی داغ می‌کند، چمن مصنوعی در برابر چنین گرمای غیرقابل تحملی، حس خنکی و راحتی را به فضاهای تراس و بام هدیه می‌کند.

 

روند ساده نگهداری چمن مصنوعی در تراس و پشت بام

درحالی که چمن طبیعی، به عملیات چمن زنی، آبیاری، کوددهی و سایر روندهای نگهداری نیاز دارد، چمن مصنوعی عملا به چنین اقدامات نگهدارنده‌ای، نیاز ندارد.

نگهداری یک حیاط سنتی و قدیمی نیاز به زمان و تجهیزات دارد، اما چمن مصنوعی به این رسیدگی‌ها نیاز ندارد و شما زمان بیشتری برای انجام کارها یا تفریحات خود دارید.

 

صرفه جویی اقتصادی با استفاده از چمن مصنوعی بالکن و پشت بام

از نظر اقتصادی نیز باید گفت که چمن مصنوعی برای صاحبان خانه و صاحبان املاک تجاری، تعریفی فراتر از خرید و استفاده از یک کالای خانگی دارد. استفاده از چمن مصنوعی، بهترین راه برای حفظ آب، جلوگیری از ورود مواد شیمیایی مضر به طبیعت و نیز صرفه جویی ریالی قابل ملاحظه، به شمار می‌رود. حال که دانستیم، چمن مصنوعی در فضاهای تراس و پشت بام چه کارکردها و فوائدی دارد بد نیست یک بار دیگر این سوال را بپرسیم که آیا همچنان باید تصورمان از فضای بام و بالکن، فضاهایی با رنگهای مرده و ناجذاب مانند خاکستری، قهوه‌ای یا سیاه و سفید باشد؟!

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*

*

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.