چمن مصنوعی – فروش اینترنتی چمن مصنوعی

بررسی روش‌های تمیز کردن چمن مصنوعی

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
تمیز کردن چمن مصنوعی 

راز ماندگاری چمن مصنوعی در تمیز کردن چمن مصنوعی است!

امروزه، مزایای چمن مصنوعی بر کسی پوشیده نیست. شما یک بار چمن مصنوعی را نصب می‌کنید، اما چمن مصنوعی بارها و بارها و برای مدت‌ها شادابی و طراوت را به شما هدیه می‌دهد. این چمن تغییر رنگ نمی‌دهد و در طول سال، سبزی و نشاط را برایتان به نمایش می‌گذارد. در تمیز کردن چمن مصنوعی نه به گرفتن علف‌های هرز نیاز دارید و نه لازم است که چمن خود را کوتاه کنید چرا که چمن مصنوعی مثل چمن طبیعی رشد نمی‌کند؛ حتی نیاز ندارید به آن کود بدهید یا آن را آبیاری کنید.

در نتیجه همانطور که تا به حال متوجه شده اید با استفاده از چمن مصنوعی می توانید در هزینه و زمان صرفه جویی کنید. با توجه به اینکه نصب چمن مصنوعی راحت است ولی باید یک نکته کلیدی در نظر داشته باشید:

برای رهایی از لکّه‌هایی که ناخواسته روی چمن مصنوعی بر جای می‌ماند و موادی که روی آن ریخته می‌شود و یا برای تمیز کردن ادرار حیوان خانگی، همیشه لازم است راه های تمیز کردن چمن مصنوعی را بیاموزید. تمیز کردن چمن مصنوعی را می توان از سه منظر مورد بررسی قرار داد:

  • تمیز کردن چمن مصنوعی به طور مرتّب و معمول
  • تمیز کردن چمن مصنوعی از کثیفی‌ها و لکّه‌ها
  • تمیز کردن چمن مصنوعی از یخ و برف
  • تمیز کردن چمن مصنوعی از برگهای پاییزی

پیشنهاد می‌کنیم حتما درباره‌ی مراقبت از چمن مصنوعی در برابر علف هرز بخوانید.

تمیز کردن چمن مصنوعی به طور مرتّب و معمول

برای تمیز کردن چمن مصنوعی مثل هر چیز دیگر می‌توان این مراحل را دنبال کرد: با استفاده از جارو یا چنگک چمن مصنوعی خود را بُرس بکشید. چمن مصنوعی را از هر برگ و خرده آشغال پاک کنید. هر علفی که در سطح چمن مصنوعی می‌بینید را جدا کنید. بافت چمن مصنوعی را با شن سیلیکا پر کنید.

پاک کردن کثیفی‌ها و لکّه‌ها

تمیز کردن چمن مصنوعی 

 

برای تمیز کردن چمن مصنوعی که به خاطر وجود لکّه ها کثیف شده است، به این موارد توجّه کنید:

  • استفاده از حوله کاغذی برای پاک کردن لکّه‌ها
  • استفاده از ترکیب پاک کننده و آب
  • استفاده از بُرس یا حتی مسواک برای از بین بردن لکّه های باقی مانده

برای این کار به سطل، حوله کاغذی، اسفنج یا پارچه نرم نیاز دارید و باید از ترکیب پاک کننده و آب استفاده کنید. فراموش نکنید که بهترین روش گذاشتن و برداشتن حوله کاغذی نم دار روی لکّه‌هاست. این روش کارایی بهتری نسبت به مالیدن محکم حوله روی چمن مصنوعی است.

برای از میان برداشتن لکّه‌های قهوه یا بستنی بهترین راه این است که یک قاشق چای خوری مایع پاک کننده را در یک پیمانه آب بریزید و با اسفنج یا پارچه‌ای نم دار روی سطح لکّه دار بکشید. پس از آن شیلنگ آب را روی چمن گرفته و آن قدر آب پاشی کنید که مایع پاک کننده شسته شود. برای از میان برداشتن لکّه‌های ناشی از ادرار و فضولات حیوانات خانگی از آب ولرم استفاده کنید و همان ترکیب پاک کننده و آب را با همان نسبتی که در بالا به آن اشاره شد استفاده کنید. و بلافاصله روی ناحیه مورد نظر را آبکشی کنید و مایع پاک کننده را بشویید.

تمیز کردن چمن مصنوعی از یخ و برف

اوّلین کار برای برف روبی سطح چمن مصنوعی استفاده از جارو است. این کار را با استفاده از پاروی پلاستیکی انجام دهید. بگذارید تا یخ به طور طبیعی آب شود. به طور طبیعی، منافذ مخصوصی در چمن مصنوعی تعبیه شده اند که رطوبت و آب را از سطح چمن مصنوعی خارج می کنند. اما شاید خواسته باشید برف و یخ روی سطح چمن مصنوعی را زودتر از زمان آب شدن آن از روی چمن پاک کنید.

چمن مصنوعی کاور موبایل

برای این کار می توانید با استفاده از بُرس برف را به گوشه‌ای ببرید و بعد با پاروی پلاستیکی آن را جمع آوری کنید. می‌توانید چند اینچ برف روی چمن مصنوعی را با پاروی پلاستیکی جمع کنید. دقت کنید که از پاروی فلزی استفاده نکنید چرا که به چمن مصنوعی آسیب می‌رساند. همچنین می توانید صبر کنید تا یخ به طور طبیعی آب شود. همین روش های ساده که در بالا به آنها اشاره شد برای تمیز کردن چمن مصنوعی کارآمد هستند. به هر حال برای آنکه چمن مصنوعی سالیان سال پابرجا باشد، تمیز کردن چمن مصنوعی اهمیت بسیار زیادی دارد.

تمیز کردن چمن مصنوعی از برگ‌های پاییزی

تمیز کردن چمن مصنوعی 

برای تمیز کردن چمن مصنوعی از برگ‌های پاییزی می توانید از دستگاه دمنده باد استفاده کنید. این دستگاه لوله بسیار بلندی دارد که می تواند تمامی برگ‌های پاییزی را از روی سطح چمن مصنوعی پاک کند. معمولا شهرداری نیز برای جمع کردن زباله ها در کنار جداول و پیاده روها از این دستگاه استفاده می کند. این دستگاه را به راحتی در دست گرفته می شود و حمل آن دشوار نیست. همچنین، می توانید از دستگاه واترجت استفاده کنید.

واتر جت دستگاهی به اندازه جاروی برقی است که آب را با هوا ترکیب می کند و به صورت پودری بر روی سطح چمن مصنوعی می ریزد. این دستگاه نقش بسیار موثری در کاهش مصرف آب دارد. این دو دستگاه برای تمیز کردن چمن مصنوعی بسیار ضروری هستند. به ویژه این دستگاه برای باغ ویلاها و حیاط های بسیار بزرگ ضروری هستند.

 

تمیز کردن چمن مصنوعیشستشوی چمن مصنوعی با آب باران

در مناطق پر بارش، دغدغه زیادی برای شستشوی چمن مصنوعی وجود ندارد. زیرا آب باران که آب مقطر است بهترین شستشو دهنده سطح چمن مصنوعی به شمار می رود. آب باران سبب می شود که چمن مصنوعی باطراوت و شاداب شود. طراحی چمن مصنوعی به گونه ای است که دارای زهکش است، در نتیجه آب باران بر روی سطح آن باقی نمی ماند و باعث بوی بد و کثیفی چمن نمی شود.

نباید از نمک برای آب کردن برف استفاده کرد چرا که به چمن مصنوعی آسیب می‌رساند.

 

انواع چمن مصنوعی را از گروه چمنزار بخواهید!

تابدین‌جا به موضوع تمیز کردن چمن مصنوعی پرداختیم. گروه چمنزار گروهی تخصصی و حرفه‌ای است که در زمینه فروش و نصب چمن مصنوعی در فضاهای مختلف تزیینی و ورزشی فعالیت دارد. این گروه اعلام می کند هر جا که در تمیز کردن چمن مصنوعی به مشکل خوردید می توانید از شرکت چمنزار کمک بخواهید. این گروه به طور تخصصی بازیابی و ترمیم چمن مصنوعی را انجام می دهد.

همچنین، شرکت چمنزار آماده است تا در مشاوره و بازدید رایگان از پروژه ها تمامی موارد مرتبط با چمن مصنوعی را به صاحبان پروژه اعلام کند و به آنها کمک کند بهترین تصمیم را برای انتخاب چمن مصنوعی بگیرند. این گروه با توجه به کیفیت چمن مصنوعی، محصولاتی را به شما پیشنهاد می دهد که بهترین گزینه برای آن محیط هستند. درست است که در کنار چمن مصنوعی صفت مصنوعی قرار می گیرد، اما این محصول می تواند تغییرات زیادی را در فضا به وجود بیاورد. چمن مصنوعی می تواند حس لطفات و سرسبزی را در محیط ایجاد کند.

 

 

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
*