چمن مصنوعی – فروش اینترنتی چمن مصنوعی

دهکده خانواده ها

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
دسته بندی: دهکده چمنزار
1474
دهکده خانواده ها

ورود شما را به دهکده خانواده ها خیرمقدم می‌گوییم

چمن مصنوعی در خانه

شما هم مثل من دلتان برای آب تنی در حوضچه وسط حیاط سرسبز خانه‌ی مادربزرگ تنگ شده؟
شما هم مدتی است از کودک درون خود بی خبرید و غرق در دنیای کار و فضای مجازی شدید؟
بیاییم از همین امروز برای ساخت دهکده خانواده ها در یک فضای نوستالژیک و آرام در محیط خانه‌مان برنامه‌ریزی کنیم.

“خانه” (Home) کلمه مقدسی است. در واقع “خانه” نه تنها محلی است که در آن زندگی می‌کنیم بلکه تداعی‌گر محل آسایش و آرامش و جایی است که به آن تعلق خاطر داریم، پس باید خانه‌مان را برای آسایش بیشتر طراحی و تجهیز کنیم. طرحی به دلخواه خودمان  که از عمق وجود آن‌را دوست داریم، طرحی  که از کودکی در ذهنمان نقش بسته و دوستش داشتیم. باور کنید که می‌شود حیاط خانه مادربزرگ را بهتر از قبل ساخت حتی اگر در آپارتمان زندگی می‌کنید و حیاط ندارید، اگر به این باور اعتقاد دارید باهم وارد دهکده خانواده‎ها می‎شویم. دهکده‎ای که هر خانواده‎ای در آنجا “خانه” می‎سازد تا آرامش و آسایش را در آن گسترش دهد.

 

نقش گل و گیاه در زندگی ایرانیان

فرزندان نسل قدیم

نسل قبل به خوبی توانستند از محیط‌های باز استفاده کنند و انرژی خود را به درستی تخلیه کنند. هرچند که احتمالاً خلاء نبود تکنولوژی و مدرنیته در آن زمان حس می‌شد، اما آیا امروزه فرزندان ما باز هم آن همه شور و هیجان را تجربه می­‌کنند؟ شاید الان کمتر بچه‌ای قایم باشک بلد باشد، شاید زندگی آپارتمانی دلیل خیلی از این کم تحرکی‌ها باشد ولی جواب این مسائل بسیار ساده است. شما می‌توانید ایده‌هایی برای آسایش در محیط خانه و خانواده داشته باشید و در فضاهای خانوادگی، فضای سبز ایجاد کنید، به این محل‌ها در تصاویر بیشتر توجه کنید.

 

دهکده خانواده ها

دهکده خانواده ها

۱- حیاط منزل

حیاط منزل، ورودی خانه شماست که می‌توانید چشم مهمانان خود را در بدو ورود با یک جلوه‌ی خیلی زیبا خیره کنید. مهم‌تر از آن با داشتن یک حیاط سرسبز و زیبا، هربار که وارد حیاط می‌شوید انرژی تازه‌ای از این منظره خواهید گرفت. اجرای چمن مصنوعی در خانه و  حیاط منزل یک ایده خلاقانه و منحصربه فرد است، که نتیجه‌ای جزء زیبایی و سرسبز شدن ورودی شما را ندارد. علاوه بر آن نیاز نیست برای نگهداری از چمن مصنوعی در حیاط منزل خود دغدغه‌ای داشته باشید، این محصول ساده‌ترین روش و کمترین هزینه نگهداری را دارد.

ایده اجرای چمن مصنوعی در حیاط منزل در تصاویر ببنید.

 

دهکده خانواده ها

شما یک ایرانی طبیعت دوست هستید؟

اجرای چمن مصنوعی در حیاط منزل شما کمک می‌کند تا طبیعت به گوشه‌ای از خانه شما مهاجرت کند. دهکده خانواده‌ها به شما پیشنهاد می‌کند هم به طبیعت سفر کنید و هم طبیعت را در پیرامون خود بگسترانید. این روش گاهی حتی با پرورش یک گلدان هم امکان پذیر است.

دهکده خانواده ها

مزایای کاربرد گل و گیاه در منزل را می‌دانید؟

 • طبیعت فیلتر هوای خانه است نقش اصلی آن که تولید اکسیژن می‌باشد که برای سلامتی ما بسیار سودمند است.
 • وجود گیاهان در خانه موجب کاهش ذرات ریز گرد و غبار  خواهد شد و این موضوع کاهش آلرژی را با خود به همراه دارد.
 • وجود طبیعت در خانه موجب شادمانی می‌شود. همه ما نیازمند آرامش، مثبت اندیشی و خلاقیت هستیم.
 • اگر میل دارید خانه را پر از گل و گیاهان کنید این کار بسیار مؤثر واقع می‌شود.

با این وجود آنکه منابع آب در تهران رو به کاهش است اما علاقه مردم به طبیعت رو به افزایش است و طبیعت چیزی است که بدون آب معنا ندارد، پس چه باید کرد؟

 

آمار مصرف آب در ایران

سالانه سراسر دنیا دچار تغیرات آب و هوایی می‌شوند و کشور ایران هم از این امر مستثنی نیست و هر روز بیش از قبل با بحران کم آبی در کشور مواجه هستیم. لذا در این شرایط بهتر نیست برای صرفه‌جویی در مصرف آب به دنبال راه‌کارهایی باشیم تا بدون نیاز به آن اطراف مان را سرسبز و پر طراوت نماییم؟ بهترین راه‌حل استفاده از چمن مصنوعی در فضای منازل است.

دهکده خانواده ها

۲- تراس

تراس منزل یکی از محیط‌هایی است که در خانه‌ها کمتر استفاده می‌شود، در حالی که می‌توان با یک ایده‌ی ساده و کم هزینه با نصب چمن مصنوعی، فضایی ساخت تا هر شب با یک چای گرم در زمستان یا یک نوشیدنی خنک در تابستان، محیط گرم خانواده را لمس کرد و از روزمره‌ی اهل خانه پرس و جو و راجع به آن گپ و گفت کرد.

 

چمن مصنوعی در تراس منزل

مواد لازم برای طراحی یک تراس زیبا و ایرانی‌پسند از زبان دهکده خانواده ها

 • چمن مصنوعی با الیاف نسبتاٌ نرم و ارتفاع حدود ۲۵ تا ۳۰ میل
 • تدارک دیدن گلدان‌هایی که به دیوار ونرده‌های تراس نصب شده‌اند
 • یک میز به اندازه تعداد نفرات خانواده و متناسب با ابعاد و فضا
 • اگر کباب پز هم اضافه کنید عالی می‌شود.

پرورش گل در تراس با چمن مصنوعی

چمن مصنوعی با حضور تراس دو موضوع مهم را به همراه دارد

 • جلوگیری از انباری شدن تراس منزل
 • سرگرم شدن اعضای خانواده با باغ کوچک‌شان

در هر صورت یک تراس جذاب و چند منظوره برای روحیه شما عالی است.

یک ایده ساده

می‌توان بخشی از تراس را به کاشت سبزیجات و صیفی‌جات اختصاص داد. با این روش اعضای خانواده مخصوصاً کودکان با طبیعت و مفهوم رشد آن آشنا می‌شوند.

فواید دیگر کاشت گیاهان در تراس خانه
 • مصرف غذای سالم
 • آشنا شدن کودکان با منابع اصلی غذایی خودشان
 • به وجود آوردن خلاقیت در کودکان

 

۳- باغ‌ها یا ویلاهای اطراف شهر

این‌ها فضایی هستند که خانواده‌ها آخر هفته‌ها و تعطیلات خود را در آن می‌گذرانند. تناقض اهمیت سرسبزی این فضاها و ضرورت نگهداری دائمی از گیاهان، برای برخی از خانواده‌ها مشکل‌ساز شده که راه‌حل آن در چمنزار هست.شما برای ایجاد دهکده خانواده ها با استفاده از چمن مصنوعی مناسب برای همان منطقه آب و هوایی، یک محیط سرسبز چهارفصل و بدون نیاز به نگهداری مداوم دارید.

چمن مصنوعی در فضای باغ ویلا

۴- روف گاردن (بام سبز)

روف گاردن یکی از ایده‌های خلاقانه و کاربردی دهه‌های اخیر در زمینه معماری و طراحی می‌باشد که کمک بزرگی به خانواده‌ها در زندگی آپارتمانی کرده‌است. بنابراین شما هم حتما از این ایده استفاده کنید و پشت بام خود را از حالت بی‌استفاده خارج کنید و آنرا به دهکده خانواده ها تبدیل کنید. اگر پشت بام شما از قبل طراحی نشده هم اصلا نگران نباشید، آن طور که دلتان می‌خواهد از آن استفاده کنید را با ما درمیان بگذارید و تا به شما مشاوره دهیم. به عنوان مثال ایجاد یک زمین بازی کوچک در دهکده خانواده ها با استفاده از چمن مصنوعی و چند وسیله بازی به پدر و مادر خانواده کمک می‌کند تا با خیال آسوده به تماشای بازی فرزندانشان بنشینند.

پیشنهاد می‌کنیم حتما از صفحه چمن مصنوعی روف گاردن دیدن فرمایید.

روف گاردن(Roof Garden) یعنی باغ بام یعنی یک باغ کوچک که در نزدیک‌ترین حالت به خانواده می‌باشد. روف گاردن هم می‌تواند زیبا و سرسبز و انبوه از گیاهان باشد و همچنین می‌تواند به عنوان منبع تغذیه گیاهان آپارتمان باشد، گاهی هم برای گرفتن عکس‌های دونفره و خانوادگی محل جالبی است.

اجرای چمن مصنوعی در روف گاردن

مزایای چمن مصنوعی در روف گاردن

 • چمن مصنوعی در روف گاردن می تواند۷۰ % فضای سبز را به خود اختصاص دهد.
 • ایجاد چمن مصنوعی در روف گاردن ایمنی فضا را برای حضور کودکان و حتی خانواده‌های آنها بالا می‌برد.
 • وجود چمن مصنوعی در روف گاردن یعنی ایجاد فضای سبز کم هزینه و بدون نیاز به آبیاری

 

آیا از پروژه بزرگترین روف گاردن ایران اطلاع دارید؟

مجتمع مگاپارس ایران قرار است بزرگترین روف گاردن ایران را اجرا کند. این روف گاردن ۱۸۰۰۰ متر فضای سبز دارد. این همه ذوق و سلیقه برای خانواده‌های ایرانی تدارک دیده شده است تا بتوانند در آن لذت ببرند. چمن مصنوعی روف گاردن می‌تواند منظره شهر را از بالا زیبا و جذاب کند.

بزرگترین پروژه روف گاردن چمن مصنوعی

در روف گاردن به موارد زیر توجه کنید

 • چمن مصنوعی با الیاف لطیف و متشکل از یه بافت فیلر دار  انتخاب کنید
 • چمن مصنوعی که خریداری می‌کنید زهکش دار باشد تا بتواند آب باران را دفع کند.
 • به تراکم چمن مصنوعی توجه کنید، چمن‌های مصنوعی متراکم عمری طولاتی‌تر دارند.
چمن مصنوعی، زیبای تنها

چمن مصنوعی شاید تنها محصول خانواده‌ی دکوراتیو باشد که الزاما نیازی به طراحی تخصصی برای زیباتر کردن محیط ندارد. این بدان معناست که چمن مصنوعی به تنهایی و بدون نیاز به طراحی‌های تخصصی، یک فضای بی‌استفاده و دور از زیبایی را به محلی محبوب برای تردد تبدیل می‌کند.

خرید چمن مصنوعی ۲ وجه مهم دارد

 1. سلیقه‌ی مصرف کننده
 2. کیفیت و دوام آن در محل

مورد دوم را به ما واگذار کنید و خیالتان از این حیث آسوده باشد و فقط مطابق با سلیقه خودتان از بین چمن‌های مصنوعی پیشنهادی چمنزار چمن مصنوعی مورد نظر خود را برای دهکده خانواده ها انتخاب کنید.
می‌شود گفت خرید چمن مصنوعی برای شما مثل خرید لباس است. چون کارشناسان ما با حضور در محل شما و ارائه‌ی نمونه چمن مصنوعی‌های مناسب با کاربری‌تان، دایره‌‌ی انتخابات صحیح و دقیقی به شما می‌دهند و شما می‌توانید چمن مصنوعی را قبل از نصب در فضای دلخواهتان ببینید و با هم مقایسه کنید.

اجرای چمن مصنوعی در حیاط خانه

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.
*