چمن مصنوعی ارزان

چمن مصنوعی ارزان

چمن مصنوعی ارزان ، با صرفه و ماندگار یا خیر؟!

در شرایطی که اخیراً در کشور ما به وجود آمده برخی از مشتریان ما از گزند محدودیت‌های اقتصادی در امان نمانده‌اند. زمانی‌که مشتریان ما قادر به پرداخت هزینه‌ها در حد و اندازه استاندارد نباشند طبیعی است که رفتار اقتصادیشان انقباضی باشد. توان اقتصادی مشتریان ما مستقیماً در تصمیم‌گیری آن‌ها تأثیرگذار خواهد بود. به همین دلیل، این روزها یکی از سوالاتی که بیشتر از قبل پرسیده می‌شود مربوط به انواع چمن مصنوعی مصنوعی ارزان قیمت و عملکرد آن‌ها در کاربردهای گوناگون است. ما در این بخش سعی کردیم تا شما را با انوع چمن‌ مصنوعی ارزان قیمت و اقتصادی آشنا کنیم.

حتما بخوانید:  مقایسه چمن مصنوعی ارزان با گران

چمن مصنوعی فیروزه

چمن مصنوعی فیروزه

چمن مصنوعی فیروزه چمن مصنوعی ارزان قیمت است. این محصول ایرانی از الیاف ولایه زیره (بکینگ) تولید شده در شرکت تیولون هلند بهره می ‌برد. فیروزه تنها چمن ارزان قیمت ایرانی است که اصالتی هلندی دارد. چمن مصنوعی مدل فیروزه برای کاربری مسکونی مانند تراس و حیاط و روف گاردن مناسب است. به این نکته توجه داشته باشید ‌که شکل ظاهری و ارتفاع کوتاه این چمن باعث می‌شود تا شما آن را شبیه یک موکت سبز رنگ ببینید.

چمن مصنوعی مهد کودک شکوفه
پروژه چمن مصنوعی مهدکودک مولود 12
چمن مصنوعی مهدکودک باغ گلها

چمن مصنوعی فیروزه در کاربری مهدکودک

فیروزه تاکنون برای بسیاری از کاربری‌ های آموزش سبک مانند مهدکودک ها به اجرا رسیده است. اگر مدیران مهدهای کودک با کمی زبر بودن این محصول مشکلی نداشته باشند می‌توان گفت این چمن چمنی مقرون به صرفه برای پوشش سطوح در مهد کودک هاست.

مزایای چمن مصنوعی فیروزه در یک نگاه

 • تراکم بالا و ارتفاع الیاف مناسب
 • مقاومت کوبشی بالا در کاربری‌های نیمه سنگین (تردد متوسط)
 • رنگ سبز روشن و با طراوت
 • نظافت آسان
 • مقاوم در برابر نفوذ لکه‌ها
 • چمن مصنوعی ارزان

چمن مصنوعی مدل پاپیروس

چمن مصنوعی مدل پاپیروس

یکی دیگر از انواع چمن مصنوعی ارزان چمن مصنوعی مدل پاپیروس است. این چمن مصنوعی هم ارزان است هم اقتصادی؛ به این معنی که چمن مصنوعی مدل پاپیروس بیشتر از قیمتی که برایش پرداخته می‌شود ارزش خرید دارد.

چمن مصنوعی مهدکودک ارس

نصب چمن مصنوعی پاپیروس در مهدهای کودک و مدارس سبک

ما این مدل را برای کاربری‌های آموزشی سبک پیشنهاد می‌دهیم زیرا پاپیروس هم نرم است، هم ایمن و هم به نسبت فیروزه الیاف بلندتری (حدود ۲۵ میل)دارد. تنها نکته‌ای که می‌توان در مورد چمن مصنوعی پاپیروس گفت این است که از عمر حضورش در بازار چمن مصنوعی دو سال می‌گذرد و این زمان برای تست ماندگاری یک چمن مصنوعی کافی نیست. یکی از دلایلی که باعث شده است این محصول از نگاه کارشناسان چمنزار مدل ویژه سال ۹۷ شود صرفه اقتصادی و قیمت مناسب آن است.

کاربردهای دیگر چمن پاپیروس

 • چمن پاپیروس برای استفاده در کاربری روف گاردن بسیار مناسب است.
 • می‌توان از پاپیروس در نمایشگاه‌های تجاری به عنوان پوشش کف غرفه استفاده کرد.
 • چمن پاپیروس برای بالکن گزینه‌ای باصرفه است.

چمن مصنوعی ماهونیا 15

 

چمن مصنوعی ماهونیا

یکی دیگر از انواع چمن مصنوعی ارزان قیمت چمن مصنوعی ماهونیا ۱۵ و ۲۵ میل است. ویژگی های منحصر به فرد این چمن سبب شده است که به گزینه ای پرفروش تبدیل شود و بسیاری از افراد برای پوشش سطوح مختلف از این چمن استفاده کنند. چمن مصنوعی ماهونیا پلاس تراکم بالایی دارد. به این نکته توجه داشته باشید که تراکم این چمن بالاست، اما تراکم  آن به گونه‌ای نیست که برای استفاده در مکانهای پرتردد مناسب باشد.

الیاف این چمن به گونه ای طراحی شده اند که  قدرت ضربه‌گیری بالایی دارند و  برای استفاده در زمینهای بازی مناسب هستند. همچنین وقتی این چمن بر روی سطوح نصب می گردد بسیار پرتوده به نظر می رسد و همین امر زیبایی محیط را تحت تاثیر قرار می دهد. الیاف چمن مصنوعی ماهونیا ( که چمن مصنوعی ارزان قیمت به شمار می آید) بسیار نرم و لطیف هستند و از آن می توان در فضای کنار استخر نیز استفاده کرد.

 

 

چمن مصنوعی حریر

چمن مصنوعی حریر

چمن مصنوعی حریر یکی از انواع چمن مصنوعی ارزان قیمت است. ارتفاع الیاف در این چمن ۱۰ میلی متر است و همین امر سبب شده است که نظافت این محصول بسیار ساده باشد. رنگ این چمن سبز تیره است و همین امر سبب شده است که زیبایی این چمن دو چندان شود. استفاده از این چمن برای پوشش روف گاردن و تراس بسیار مناسب است.

گروه چمنزار برای انواع چمن مصنوعی ارزان قیمت گارانتی می دهد!

بهتر است بدانید که چمن مصنوعی ارزان هرگز به این دلیل نیست که این چمن ها بی کیفیت هستند. بعضی از چمن های مصنوعی دارای ارتفاع بلندتری در الیاف و تراکم بیشتری هستند و همین امر سبب می شود که حجم مواد اولیه به کار رفته در آنها بیشتر شود؛ در نتیجه قیمت چمن مصنوعی بالا می رود. اما در چمنهایی که ارتفاع الیاف آنها بلند نیست و یا تراکم بالایی ندارند، با توجه به کاهش حجم مواد اولیه، قیمت آنها نیز پایین می آید.

گروه چمنزار برای تمامی چمن هایی که به فروش می رساند گارانتی می دهد و این امر دلیلی بر کیفیت بالای محصولات این برند است. در نتیجه شما بدون نگرانی از قیمت چمن مصنوعی می توانید با هر بودجه ای که دارید، چمن مصنوعی مناسب را انتخاب کنید و با خیال راحت در فضای دلخواه خود نصب کنید.

 

خرید چمن مصنوعی ارزان

تابدین‌جا به معرفی انواع چمن مصنوعی ارزان قیمت پرداختیم و به این موضوع اشاره کردیم که ارزان بودن قیمت چمن مصنوعی هرگز به معنای کیفیت پایین آنها نیست. گروه چمنزار گروهی تخصصی و حرفه‌ای است که در زمینه فروش و نصب چمن مصنوعی در فضاهای مختلف تزیینی و ورزشی فعالیت دارد. شرکت چمنزار آماده است تا در مشاوره و بازدید رایگان از پروژه ها تمامی موارد مرتبط با چمن مصنوعی را به صاحبان پروژه اعلام کند و به آنها کمک کند بهترین تصمیم را برای انتخاب چمن مصنوعی بگیرند.

این گروه با توجه به کیفیت چمن مصنوعی، محصولاتی را به شما پیشنهاد می دهد که بهترین گزینه برای آن محیط هستند. درست است که در کنار چمن مصنوعی صفت مصنوعی قرار می گیرد، اما این محصول می تواند تغییرات زیادی را در فضا به وجود بیاورد. چمن مصنوعی می تواند حس لطفات و سرسبزی را در محیط ایجاد کند.

برای آگاهی از قیمت چمن مصنوعی ارزان و خرید چمن مصنوعی ارزان با کارشناسان چمنزار تماس بگیرید۵٧٧٣٢-٠٢١

محصولات شرکت چمنزار

چمن مصنوعی تزئینی

چمن مصنوعی مدل یاس

145,000 تومان

چمن مصنوعی ورزشی

فنس حصاری زمین ورزشی

زمین‌های گلف و مینی گلف

چاله گلف

198,000 تومان

زمین‌های گلف و مینی گلف

چمن مصنوعی مدل پات

183,000 تومان

زمین‌های گلف و مینی گلف

چمن مصنوعی گرین

چمن مصنوعی تزئینی

چمن مصنوعی ماهونیا ۱۵

157,000 تومان

چمن مصنوعی ورزشی

چمن مصنوعی فوتبال MN Pro

185,000 تومان

بالکن و تراس

فنس چمنی ۵*۵

زمین فوتبال

برج نور استادیوم

زمین تنیس

چمن مصنوعی FG Pro

چمن مصنوعی تزئینی

فنس چمنی چشمی ۴*۴

چمن مصنوعی ورزشی

چمن مصنوعی مدل MG Pro

0 دیدگاه برای “چمن مصنوعی ارزان

 1. فریده گفته:

  با سلام. ما تراس طبقه بالا اگه اگه این چمن ها استفاده کنیم. به مرور مشکی برای اپارتمان پایین نخواهد اومد. به دلیل اینکه اگه اب بگیریم روش بمونه و نم بده طبقه زیری. ممنون

  • عاطفه رضاخواه گفته:

   سلام و وقت بخیر. نه مشکلی نداره و به خاطر شیب بالکن آب ازش خارج میشه. برای اطلاعات بیشتر با شماره ۰۲۱۵۷۷۳۲ تماس بگیرید تا همکاران راهنماییتون کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.