نتایج مثبت نصب چمن مصنوعی در محل کار

چمن مصنوعی در محل کار

نشاط، راندمان کارکنان را افزایش می‌دهد

امروزه دکوراسیون متفاوت در محل کار نه تنها می‌تواند مشتریان بیشتری را به سوی کسب و کارتان جذب کند، بلکه از این رهگذر می‌توان بازده کاری کارکنان را نیز افزایش داد. استفاده از چمن مصنوعی در محل کار یکی از گزینه‌هایی است که می‌تواند به محل کار، رنگ و بویی تازه دهد. این محصول همچنین می‌تواند نسبت به محیط طبیعی اطراف ما سازگارتر باشد و محیطی زنده و پویا را برای کارمندان و نیز مشتریان فراهم کند. چنین فضایی است که باعث می‌شود همه بخواهند در چنین محیطی کار کنند و رفت و آمد داشته باشند. به علاوه، اگر دنبال محیط کاری‌ای هستید که از لحاظ هزینه دکوراسیون داخلی، مقرون به صرفه باشد، گزینه خیلی خوبی را انتخاب کرده‌اید: چمن مصنوعی در محل کار.

 

یک محیط سبز، خلّاقیت را افزایش می‌دهد

یکی از پژوهش‌های صورت گرفته در دانشگاه اِکسِتر نشان می‌دهد استفاده از رنگ سبز در محل کار به دلیل قرابت آن با طبیعت و خلق و خوی انسان، می‌تواند بازدهی کاری را به میزان ۱۵% افزایش دهد. همچنین پژوهش دیگری در دانشگاه آمستردام نشان داده نصب تابلوهایی از فضای سبز طبیعی نسبت به تابلوهایی که تم آنها فضای شهری است، افزایش قابل توجهی در بازدهی کاری کارکنان خواهد داشت. به هر روی، امروزه ما از طبیعت فاصله گرفته‌ایم و در زندگی شهری، خود را در قوطی کبریت‌هایمان حبس کرده‌ایم. به همین دلیل تغییراتی از این دست در محیط کار می‌تواند ما را به طبیعت اصلی‌مان نزدیک‌تر کند. اگر می‌خواهید یک فضای کاری سبز در دفتر کارتان ایجاد کنید، بهترین گزینه استفاده از چمن مصنوعی در محل کار است. در این صورت دیگر نیاز نیست نگران تمیز کردن آن و نیز چیدن علف‌های هرز این محصول در محل کارتان باشید.

کاربرد چمن مصنوعی در دکوراسیون داخلی
چمن مصنوعی در محل کار
چمن مصنوعی درمانگاه تأمین اجتماعی

استفاده از چمن مصنوعی در فضای بیرونی محل کار

اگر فضای محل کارتان بزرگ است و فضای بیرون ساختمان جای کافی برای پارک کردن اتومبیل کارکنان دارد، می‌توانید بخشی از فضای بیرونی و پارکینگ را به گونه‌ای استفاده و طراحی کنید که محل مناسبی برای ورزش و افزایش فعالیت فیزیکی کارکنان باشد. مثلا می‌توانید قسمتی از آن را به زمین کوچکی برای گل کوچک تبدیل کنید تا زنگ تفریح کارکنان، مفرّح‌تر برگزار شود.

 

استفاده از چمن مصنوعی بر روی پشت بام محل کار

همه ما در محل کار خود به فضایی نیاز داریم تا بتوانیم برای مدتی اندک به آن پناه برده و با خود خلوت کنیم. وجود چنین مکانی به ما این امکان را می‌دهد که بتوانیم برای مدت بیشتری روی کار تمرکز کنیم و در تنهایی، به راه‌حل‌های خلاقانه درخصوص مشکلات و مسائل کاری مان برسیم. به این منظور می‌توانید فضایی کوچک ایجاد کنید که سرپوشیده نباشد. یکی از فضاهای مناسب برای این کار پشت بام است. در این مکان می‌توانید فضایی برای باربیکیو یا برگزاری دورهمی‌های همکاران نیز ایجاد کنید و بهترین گزینه برای دکوراسیون چنین فضایی، استفاده از چمن مصنوعی است. استفاده از چمن مصنوعی در چنین فضایی با سبز کردن فضا می‌تواند تأثیر شگرفی بر ذهن و خلّاقیت کاری کارکنان داشته باشد.

پروژه چمن مصنوعی روف گاردن زاهدی

تغییر و دگرگونی فضای تفریحی در محل کار

زمان‌هایی در طول روز کاری پیدا می‌شود که کارکنان فقط می‌خواهند از تمام مسائل کاری فارغ و آسوده شوند و کمی استراحت کنند. چرا فضای تفریحی کوچکی در بیرون از دفتر کار تعبیه نکنیم که کارکنان بتوانند آنجا لم داده یا بازی کنند؟ از سوی دیگر، می‌توانید چارپایه و صندلی یا مبلی با روکش چمن مصنوعی در آنجا قرار دهید و کنار آن انواع و اقسام بازی‌های فکری و بُردگیم‌ها یا همان بازی‌های رومیزی را قرار دهید. این کار تضاد و تناسب مناسبی را با مبلمان چوبی یا سفید و سیاه موجود در محل کار به وجود می‌آورد و تنوّع فوق العاده‌ای ایجاد خواهد کرد.

جزئیات دیگری نیز در رابطه با چمن مصنوعی در دکوراسیون داخلی و استفاده از چمن مصنوعی در محل کار وجود دارد که مشاوران چمنزار می‌توانند در اختیارتان قرار دهند؛ در این رابطه با آنها مشورت کنید.

امتیاز دهید

محصولات شرکت چمنزار

زمین‌های گلف و مینی گلف

چاله گلف

زمین‌های گلف و مینی گلف

چمن مصنوعی مدل پات

۱۹۸,۰۰۰ تومان

چمن مصنوعی ورزشی

چمن مصنوعی مدل MG Pro

تماس بگیرید

چمن مصنوعی ارزان و اقتصادی

چمن مصنوعی ماهونیا ۱۵

۱۸۸,۰۰۰ تومان

زمین‌های گلف و مینی گلف

پرچم گلف

چمن مصنوعی ورزشی

چمن مصنوعی فوتبال MN Pro

تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *