فروش پکیجی محصولات تزئینی

فروش پکیجی محصولات تزیینی

شرکت چمنزار همواره تلاش می کند تا پاسخگوی نیازهای مشتریانش باشد و بهترین شرایط را آنها فراهم سازد تا بتوانند خرید لذت بخشی را تجربه کنند. امروزه، چمن مصنوعی به کالایی مهم و پرطرفدار تبدیل شده است. تمامی کسانی که به زیبایی محیط اطراف خود اهمیت می دهند به این موضوع پی برده اند که می توانند با استفاده از چمن مصنوعی فضای خاصی را در اطراف خود خلق کنند و به چشمانشان زیبایی را هدیه بدهند. در کنار چمن مصنوعی، محصولات دیگری مانند گرین وال و فنس چمنی نیز مورد توجه قرار گرفته اند که در ادامه به معرفی این محصولات می پردازیم.

گرین وال

گرین وال یا دیوار سبز همان فضای سبزی است که به صورت عمودی بر روی دیوار نصب می شود و می تواند زیبایی بصری خاصی را به وجود بیاورد. با توجه به این موضوع که گرین وال نیاز به آبیاری ندارد، می تواند سالیان زیادی مورد استفاده قرار گیرد و مزایای زیادی را به همراه دارد. مطالعات نشان داده اند استفاده از گرین وال می تواند به کاهش استرس در محیط کمک کند و خلاقیت افراد را افزایش دهد.

فنس چمنی

فنس چمنی محصولی است که برای محصور کردن فضا با حس طبیعت مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول در دو چشمه ۴ و ۵ تولید می شود و میزان پوشش چشمه ۴ بیشتر از چشمه ۵ است. با توجه به این موضوع که فنس چمنی از فلز ساخته شده است، امنیت را در محیط بالا می برد و این موضوع برای کسانی که می خواهند محیط آرام و بی دغدغه ای را برای خودشان به وجود بیاورند اهمیت زیادی دارد.

خرید محصولات پکیجی

شرکت چمنزار تلاش کرده است تا به مشتریانش کمک کند به پکیج کاملی از این محصولات دسترسی داشته باشند. به همین دلیل این آفر را برای مشتریان در نظر گرفته است، مشتریانی که چمن مصنوعی، گرین وال و فنس چمنی را همراه با هم سفارش دهند می توانند از ۱۰ درصد تخفیف بهره مند شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر با بخش فروش شرکت چمنزار به شماره ۰۲۱۵۷۷۳۲ در تماس باشید.

فنس چمنی چشمی ۴*۴

فنس چمنی چشمی ۴*۴

فنس چمنی ۵*۵

فنس چمنی

دیوار سبز مصنوعی مدل ویولت ارغوانی

دیوار سبز مصنوعی مدل ویولت ارغوانی

دیوار سبز مصنوعی مدل شبدر

دیوار سبز مصنوعی مدل شبدر

دیوار سبز مصنوعی مدل شکوفه

دیوار سبز مصنوعی مدل شکوفه

محصولات شرکت چمنزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *