چمن مصنوعی – فروش اینترنتی چمن مصنوعی

چمن مصنوعی فوتبال در اقلیم‌های مختلف

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
دسته بندی: مقالات چمن مصنوعی
1519
چمن مصنوعی فوتبال در مناطق مختلف

چمن مصنوعی فوتبال در شرایط آب و هوایی مختلف

چمن مصنوعی فوتبال در اقلیم‌های مختلف

اجرای چمن مصنوعی فوتبال در مناطق سردسیر

چمن مصنوعی در ورزشگاه‌

آیا شما کنجکاو هستید که چمن مصنوعی در زمستان و برف و یخ زدگی می‌تواند آسیب ببیند؟! این سؤال خیلی از مشتریان ما در مناطق سردسیر است که خوشبختانه باید گفت در این مورد نگرانی کمی وجود دارد. به عنوان یک متخصص فروش چمن مصنوعی اجازه دهید بیشتر در مورد چمن مصنوعی و زمستان توضیح دهم.

 

چمن مصنوعی می‌تواند بر اثر یخ زدگی آسیب ببیند؟!

اگر الیاف چمن مصنوعی یخ بزند بازی کردن روی آن ممکن است باعث آسیب زدن به الیاف شود. به همین دلیل پیشنهاد می‌کنیم اجازه دهید تا برف و یخ به آرامی آب شده و از روی سطح زمین محو شود. به یاد داشته باشید که الیاف چمن مصنوعی انعطاف پذیر و مقاوم هستند؛ اما شکست ناپذیر نیستند و به مراقبت اصولی در سرما نیاز دارند. وقتی برف می‌آید چمن مصنوعی به طور موقتی لغزنده می‌شود. در این هنگام بازی را متوقف کرده و پس از پایان بارش و قبل از  یخ زدگی برف شروع به پارو کردن سطح زمین کنید. برای این کار از یک پاروی پلاستیکی پهن استفاده کنید. پاروهای فلزی به الیاف آسیب می‌زنند. همچنین پارو کردن چمن مصنوعی بهتر است در جهت خواب الیاف انجام گیرد.

 

برای محافظت از چمن مصنوعی در مناطق سردسیر چه کارهایی می‌توان انجام داد؟

شما می‌توانید یک کاور ضدّ‌ آب به ابعاد زمین ورزشی تهیه کنید و قبل از بارش آن را روی سطح زمین پهن نمایید. این لایه در تابستان برای جلوگیری از تابش مستقیم آفتاب هم می‌تواند مورد استفاده قرار گیرد. استفاده از نمک برای آب کردن برف‌ها توصیه نمی‌شود؛ اما گاهی ممکن است یخ زدگی باعث بسته شدن حفره‌های خروج آب شود که در این شرایط استفاده از نمک به مقداری کم و در دفعات کم پیشنهاد می‌شود. این اطمینان را داشته باشید که از لحاظ فنی تمامی چمن‌های مصنوعی که از الیاف استاندارد بافت می‌شوند توانایی این را دارند که در برابر سرما و یخ زدگی دوام لازم را داشته باشند. در شناسنامه فنی این محصولات مقاومت سرمایشی تا °۳۰- سانتی گراد تأیید شده است.

آیا شما سوال دیگری در خصوص تأثیر سرما بر روی چمن مصنوعی دارید؟ یک نظر در زیر بنویسید. ما دوست داریم به شما کمک کنیم.

همچنین می‌توانید درباره‌ی بهترین زمان برای نصب چمن مصنوعی بخوانید.

اجرای چمن مصنوعی فوتبال در مناطق گرم سیر

چمن مصنوعی در ورزشگاه‌
حقیقت این است تا زمانی که الیاف چمن مصنوعی از جنس پلاستیک پلی اتیلن هستند سطح زمین فوتبال در هنگام تابش گرم‌تر از فضای پیرامون آن خواهد شد. در این مسأله قطعا به چمن مصنوعی آسیبی نمی‌رسد زیرا الیاف استاندارد می‌توانند تا °۷۰ مقاومت گرمایشی داشته باشند. تنها موضوع مورد بحث سلامتی و ایمنی بازیکنان بر روی سطح زمین فوتبال گرم شده توسط تابش نور خورشید است.

 

حرارت

زمین‌های چمن مصنوعی داغ می‌شوند. این یک حقیقت است. ایجاد حرارت در زمین‌های فوتبال می‌تواند برای بازیکنان ناراحت کننده باشد. تحقیقات نشان داده که وقتی الیاف چمن مصنوعی داغ می‌شوند حرارت پای بازیکنان بالا می‌رود و این حرارت ممکن است سر و سینه بازیکنان را که دو نقطه حساس بدن هستند داغ کند که این موضوع جداً آسیب زننده است. پیشنهاد می‌شود که در مناطق گرم سیر ساعت بازی کردن روی چمن مصنوعی در خنکای زمان روز تنظیم شود. استفاده از یک کاور مخصوص و مقاوم در برابر تابش خورشید می‌تواند سطح چمن مصنوعی را برای استفاده در ساعات مناسب خنک نگه دارد. آب پاشی زمین توصیه می‌شود؛ اما این یک حقیقت است که آب پاشی زمین فوتبال در فصل تابستان شامل هزینه بالایی در وقت و زمان خواهد شد.

همچنین می‌توانید درباره‌ی خنک سازی چمن مصنوعی بخوانید.

چمن مصنوعی فوتبال در مناطق پر بارش

چمن مصنوعی در ورزشگاه‌
چمن مصنوعی چه از نوع فوتبالی و چه از نوع چمن تزیینی ممکن است رویای یک باغبان باشد. پوششی نرم و سبز که هرگز نیاز به آبیاری ندارد. با این حال سوال‌های زیادی در خصوص نگهداری از چمن مصنوعی مخصوصاً در اماکن پر بارش وجود دارد که ما در این مطلب سعی کردیم پاسخ‌های منطقی برای سؤالات شما در این خصوص داشته باشیم.

 

عملکرد چمن مصنوعی چگونه است؟

انباشته شدن آب باران بر روی سطح چمن مصنوعی تأثیر مستقیم بر ایمنی بازیکنان و کیفیت بازی دارد رطوبت سطح چمن مصنوعی می‌تواند حرکت بازیکنان را بی‌ثبات و موجب لغزش گام‌های آنها شود. به همین خاطر قوانین فیفا در این خصوص بسیار سختگیرانه وضع گردیده.

 

سیستم زیرسازی Unbound چاره اجرای چمن مصنوعی در مناطق پربارش

این سیستم زیر سازی به کمک حفره‌های ایجاد شده در بکینگ (لایه زیره) چمن مصنوعی می‌تواند در هر دقیقه ۱۰۰ لیتر آب را از روی چمن مصنوعی محو کند. این یعنی رطوبت سطح چمن مصنوعی فوتبال به صفر درصد می‌رسد. درباره این سیستم زیرسازی در مقاله اجرای زیرسازی چمن مصنوعی فوتبال بیشتر مطالعه کنید. وقتی باران می‌بارد لغزنده نیست. بازیکنان می‌توانند هنگام باران بازی کنند بدون آن که نگران صدمه دیدن باشند. زیرا چمن مصنوعی حتی وقتی که باران می‌بارد لغزنده نیست.

 

وقتی بازی کردن زیر باران لذت بخش می‌شود

سیستم زیر سازی onbound کمک می‌کند تا بازی کردن زیر باران ادامه پیدا کند بدون این که به بازیکنان صدمه‌ای وارد شود.

 

اجرای سیستم‌های زیر سازی نفوذ پذیر توسط شرکت چمنزار

ما دو روش را برای این کار در نظر گرفته‌ایم:

  • در روش اول تمامی کارها توسط گروه اجرای چمنزار انجام می شود و در نهایت یک سیستم آماده به شما تحویل داده می‌شود.
  • در روش دوم مشاوره‌های اجرای این زیرسازی به همراه نقشه‌ها و آنالیز خرید مصالح به شما ارایه داده می‌شود تا با نظارت ما این کار توسط عوامل کارگاه شما انجام شود.

در هر دو صورت گروه اجرای چمنزار متعهد است تا پروژه شما با استانداردهای چمن مصنوعی لازم اجرا و راه اندازی شود.

لطفاً اگر در خصوص چمن مصنوعی در آب و هوای مختلف نظری داشتید برای ما بنویسید خوشحال می‌شویم که کمکتان کنیم.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
*